MUDr. Jarmila Paděrová

Zubař Více

Čelákovice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Stankovského 144, Čelákovice

Jsem u pani doktorky jiz od malicka co mi narostli pomalu prvni zuby... Nikdy jsem si nestezovala kdyz jsem cokoli potrebovala vzdy mi pomohla. Nedavno si nebyla jista s mimi zuby a tak me rovnou vzala na rengen. Nechapu ty osklive recenze o tom ze pani zubarka nedela rengeny a je neprofesionalni. Ja byla uz jednou u jineho zubare ktery mi vrtal jony zub jen pani doktorka me poslouchala co me boli a pomohla mi... Plondba mi od ni nikdy nevipadla jen jednou se mi vylomila s kouskem zubu nedavam to pani doktorce za vinu protoze to byla plonba minimalne 10let stara... Dela mi predni rezaky doplnovanim kvuli vyrazeni a vzdy to drzi jak zarezany jedine kladne hodnoceni ...

nechápu! díky paní doktorce se nebojím chodit k zubaři. samozřejmě, že některá plomba vypadla, ale to se může stát vždycky, ale několikrát mi dělala rentgen,
který má mimochodem přes chodbu, vyndala (nebo jak se to řekne) nervy a celý zákrok netrval déle než 12 minut a bezbolestně. takže díky paní doktorko!

K paní doktorce chodím tak 20 let - pravidelně na preventivní prohlídky a v případě komplikací. Objednání je rychlé a péče odpovídající. Vrtání mě nebolí, vždycky se mi dostane vysvětlení, jak a proč daný úkon dělá. Ještě k tomu je příjemná, stejně tak sestřička. Jsem spokojená a mohu doporučit.

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Když mi po několikáté vypadla opravovaná plomba, objednala jsem se do Prahy. Tam mi udělala paní doktorka rentgen - první v 45ti letech a zděsila se. Pod každou plombou kaz, plomby neupravené, natlačené mezi zuby. A to jsem chodila poctivě na preventivní prohlídky. Za péči v Praze platím, ale mám zaručenou kvaltní péči a díky nové paní zubařce se teprve teď nebojím chodit k zubaři

Nechápu, proč má paní doktorka takové hodnocení, sama s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti. Její přístup k pacientům je citlivý a kazy byly díky pravidelným kontrolám vždy odhalené brzo a vrtání tedy bylo bezbolestné. Vím, že rentgeny dělá jen v odůvodnitelných případech, sama zbytečné ozařování nemám ráda, tak je to z mého pohledu u paní doktorky další plus.

Díky této paní doktorce jsem se zbavil strachu ze zubařů, chodím k ní pátým rokem a všechny mé zubní potíže pokaždé vyřešila bez problémů a bez bolesti.

Paní doktorka velmi je příjemná a dokud se nestane nic vážného, pacient má pocit, že je i profesionální. Bohužel před náročnějšími zákroky vám řekne (když už jste na křesle), že si tím vůbec není jistá a výsledek tomu často odpovídá. Zastávám názor, že zubní lékař by měl umět víc, než jen dělat plomby.

Nechápu jak takto paní Zubařka, může ještě dělat svoji praxi, jediné co vždy dělá je tak akorát dávat plomby, neléčí a nedělá rentgeny, díky ní jsem přišla u zub a můj zubař mi musel dávat rok dohromady zuby, nedoporučuji, jediné + je alespoň milá

K paní doktorce jsem chodila pravidelně celá léta.Při každé návštěvě mi ošetřila pouze bolest,se kterou jsem přišla.Všechna ošetření se obešla bez jediného rentgenového snímku.Vypadla mi část plomby, doplombovala tedy pouze chybějící část.Léčba zubu obnášela proplachování kysličníkem(?)a odchod domů s léky na bolest.Tato metoda většinou nezabírala,proto následovalo vytržení.Většina ošetření na křesle se stihla do 10minut.Na radu známého jsem absolvovala konzultaci v Praze.Tam stav mého pravidelně ošetřovaného chrupu odborníky vyděsil.Od první návštěvy v nové ordinaci jsem poznala,co to znamená léčit zub, existence zubních kanálků,odstranění zubního kamene atd atd.Je pravda, že se
i přes perfektní péči(v křesle nyní trávím i víc než hodinu) ještě pár
zubů nepodařilo zachránit,ale díky super moderním metodám mám i tak úsměv jak
filmová hvězda a už se nestydím smát.