Sam. ordinace PL pro dospělé
Jihoslovanská 465, Vrchlabí

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Bolest v krku

K pani doktorce jsem prisla mimoradne behem dovolene v Krkonosich, protoze me bolelo v krku. Pani doktorka byla neskutecne mila, vyslechla me, prohledla me a celou dobu se chovala velmi mile a profesionalne. A to nejsem jeji registrovany pacient. Neskutecne me to prekvapilo. Zachranila mne dovolenou. Dekuji ji a preji ji hodne uspechu. Sama pracuji jako psycholog a vim, jak je neskutecne dulezite s lidmi jednat mile. Kez by takovych lekaru bylo vic

Velmi velmi špatnou zkušenost mám. Její negativní přístup ke všemu okolo je při sugesci používané při homeopatii naprosto nevhodným prostředkem na léčení lidské psychiky. Napáchala mnoho škody, děkuji někomu tam nahoře, že stál při mne a z těch neskutečných nesmyslů jsem se díky klasické psychologii dostala. ROZHODNĚ si přístě zvážím komu své zdraví - které máme skutečně jen jedno a je velmi křehké - svěřím.Věřila jsem jí - naprosto oddaně jako lékaři - zcela jsem svěřila svoji důvěru v její "léčení" jehož výsledek byl velmi smutný a naprostý "výmaz" mozku. Jedním slovem NEDOPORUČUJI, pro mne velké velké zklamání :-(

Pripojuji se ke kladnemu hodnoceni, diky preventivnimu vysetreni zachranila manzela a mne leta leci homeopatiky. Moc ji dekujeme :-))

Nejhorší lékař, u kterého jsem kdy byl. Po úrazu nepošle na rentgen, předepíše Ibuprofen a homeopatické sr...y. Velmi nezodpovědná lekařka.
Žádný lekař------ona!!!!!!!
Lidi, dejte si pozor, zdraví máte jen jedno.

Velmi dobra p.doktorka, velmi mi pomohla a pomaha. Doporucuji..

Nejlepší praktický lékař jakého jsem v životě měl.

Sice jsem paní Macháčkovou neměl nikdy v nejvyšší oblibě, ale musím uznat, že od doby, co mi více méně promluvila do duše, jsem naprosto zdravý a nic mě netrápí :-)

Doporučuji homeopatickou ordinaci Dr.Macháčkové, vykazuje výborné výsledky v léčení. Přístup příkladný, doporučuji.

Velmi dobrá,svědomitá lékařka,komunikativní,po odborné stránce na výši.

Paní doktorka je příjemná a bez problémů přijala i mojí přítelkyni z HK do svého portfolia. V odbornosti bych jí zařadil též na horní příčku, protože mi vždy poměrně dobře poradila, navíc se nebojí doporučit lék, který není nejdražší.. Lidským přístupem a znalostmi z oblasti homeopatik si mě získala.