Samostatná ordinace lékaře stomatologa
Sadová 33, Blansko

Před časem jsem byl nucen navštívit paní doktorku Kupkovou k vytržení dvou zubů vpravo nahoře, na kterých byla nasazena kovová korunka-trojčlen. Do dnešního dne, ač je to již delší čas, nemohu na tento "zážitek" zapomenout. Bez umrtvení a patřičného nástroje na sundání korunek mi kleštěmi páčila kovovou korunku tak, že by se za takovou práci musel stydět i zámečnický učeň. Po naprostém zdemolování korunky-trojčlenu pokračovalo trhání oněch dvou zubů ve stejném stylu, bez umrtvení. K paní doktorce jsem tehdy přišel neplánovaně, jako ležící pacient z lůžkové interny. Možná to byl důvod, že mi tehdy ukázala svoji neprofesionalitu v plné nahotě.

Paní doktorka je výborná, empatická a především poctivá - nikdo se mi doposud nevěnoval tak jako ona.

Bohužel nemohu tuto zubařku hodonit jiným hodnocením než nejhorším. Chválit tuto zubařku mohou jen lidé, kteří nemají problémy se zuby. Já jsem tuto zubařku navštěvoval několik let, během kterých mi bylo několikrát sděleno, že mi nemůže být dána injekce proti bolesti, protože by potom nepoznala jestli vrtá správně a tím nemyslím vrtání obyčejného kazu. Několikrát se mi zub snažila zachránit až nakonec došla k závěru, že bude nejlepšího ho vytrhnout, takže velké množství návštěv bylo k ničemu (tato situace nastale u 3 zubů). Loni jsem se konečně rozhodl, že zněním zubařku a udělal jsem moc dobře. Nová zubařka se divila jak to, že mi nebyla včas zahájena léčba z důvodu rozsáhlé paradentózy. Dnes mám částečnou protézu jak spodních tak vrchních zubů. To je tedy stav po léčbě paní doktorky Kupkové

Až na dlouhé čekání nemá chybu!

Jarušku znám už od školy, vždy byla, je a doufám, že bude stále milá a ochotná pomoci. Je to člověk na svém místě, svoji práci má ráda a umí ji na jedničku.

Velmi špatná lékařka. Nepozná kaz a proto se Vás neustále ptá, kde Vás to bolí a podle toho i vrtá. Co víc dodat

Výborná a empatická lékařka.