Skvělá paní doktorka,chodila jsem k ní já sama,můj bráška i má dcera k ní stále chodí....je skvělá,umí to s dětmi,vysvětlí poradí prohlédne.....nikdy nebyl žádný problém a to si se mnou jako s malou dost užila....je fakt super a malá se k ní vždycky těší... :)

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Výborná doktorka. Díky ní jsem nezačal ve čtrnácti letech nosit brýle, a oči mám nyní v perfektním pořádku. Býval jsem často nemocný, zápaly plic a podobné radovánky nevyjímaje. Léčba na mě zanechala následky, nyní se těším pevnému zdraví. Paní doktorka má příjemný lidský přístup, je velmi zkušená. Se sestřičkou tvoří za dlouhá léta sehraný tým. Chtěl bych jim oběma touto cestou poděkovat za vynikající osmnáctiletou péči, a to i za svoje dva sourozence.

máme 15 měsíční dceru, nikdy nebyl problém zavolat i večer, paní Dr. velmi ochotná, ohledně očkování vždy poradila. do ničeho nenutila. jsme spokojené. Schliková

nikdy více.........

Skvělá paní doktorka, chodila jsem k ní celých 18 let, tedy jak jsem jen mohla a vždy mi pomohla. Navíc velice milá a příjemná :-)

K paní doktorce jsem chodil jako malý kluk a byla to hrůza... přišel jsem s angínou a řekla mi, že to je jen chřipka, 2-3 dny doma akorát. A to ještě nic není... Znám spoustu horších případů. Pro děti naprosto NEVHODNÁ !!!

paní doktorka léčí tím, že vám řekne, počkejte týden, léky nenapíše, vyšetření neudělá, tuto zkušenost mám s prvním dítětem cca 3 roky, při vážné nemoci jsme jezdili jinam. u druhého dítěte novorozence odmítla napsat léky a neposlechla si jej s tím, že je v pořádku. po pár týdnech se stav dítěte zhoršil, léky jsme konečně dostali. mám zkušenosti i s jinými lékaři, kteří dítě poslechnou a vyšetří, moje hodnocení je - nejhorší, nevyšetřuje, neléčí, čeká se!

Pokud Vaše dítě trpí pouze rýmou, přístup paní doktorka je bez problémů. Pokud však nastane dlouhodobější problém, situaci řeší neadekvátně nebo vůbec. Navíc, v této ordinaci nabývám dojmu, že "ordinuje" spíše sestra než paní doktorka.

spokojenost veliká, ochotná