Jarmila Holmanová, zubař Hořovice

MUDr. Jarmila Holmanová

Uložit

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 49, Hořovice
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Moc hodná paní zubařka!

MUDr. Holmanová je moje 2. zubařka a jsem spokojená, měnit nechci.

Je to vždy příjemná a slušná doktorka.

V

K paní doktorce jezdíme celá rodina až z Rokycan a to včetně našeho malého Míši, kterého zná od prvního zubu a jestli se na někoho neusmívá?Podívejte se na její pracovní dobu a zápřah - klobouk dolů!!!!!!Je to můj cca 10.zubní lékař v mém životě a ke každému jsem šel díky jejich přístupu jednou.K ní chodím už cca 12 let a doufám, že k ní budu chodit i nadále.Jestli udělá nějakou chybu?Copak Vy ostatní chybu neuděláte? Vše je jen o domluvě a spolupráci pacienta a lékaře.Samozřejmě že pokud nebudu spokojen, tak se ozvu a jsem přesvědčen, že případnou chybu paní doktorka napraví. Děkuji ji za péči o celou naši rodinu a zdravím z Rokycan.

S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborník a souhlasím, že mezi zubaři na Hořovicku je velmi dobrá. Nicméně ohledně lidského přístupu je její chování vůči "běžnému" pacientovi značně arogantní. Vysvětluji si to právě trvalým přetlakem pacientů, které má díky své odborné zručnosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

Souhlasím s pozitivními referencemi, paní doktorka je odborník a její služby ráda využívám. Sice se neusmívá od dveří, ale ochotně vysvětlí, co potřebujete, navíc se jí ani moc nedivím, když jsem viděla tu přecpanou čekárnu, tak ybych se nesmála...
Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.

P

Paní doktorka je profík, dala mi celou pusu dohromady. Díky!

T

Paní doktorka je dáma na úrovni. Milá, v pohodě, zároveň i odborně na výši. A hlavně - dokáže navodit příjemnou atmosféru - takže se zubaře méně bojím... Osobně si myslím, že je nejlepší stomatolog na Hořovicku. Proto k ní budu chodit i nadále a dalším ji mohu jen doporučit!

V

S paní doktorkou jsem spokojená,vždy jsem šla za ní, i když měnila ordinace.Jsem ráda, že k ní může chodit i celá moje rodina.Pravidelně navštěvujeme preventivní prohlídky a o naše zoubky se dobře stará.

K

Nemohu souhlasit s názorem předchozího přispěvatele! Paní doktorka je velmi erudovaný stomatolog s lidským přístupem a domnívám se, že lepšího v Hořovicích bych jen těžko hledal... Proto hodnotím paní doktorku jako nejlepší.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti