Jarmila Dobiášová, pediatr Kadaň

MUDr. Jarmila Dobiášová

Uložit

Pediatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Golovinova 1559, Kadaň
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

velmi dobrá profesionální doktorka, doporučuji


paní mudr dobiašova je nejlepši dětsky lékař ktereho znám.naši rodinu ma už tři generace já sama jsem kní chidila jako dítě a nyni tam chodí moje dvě děti petr a daniel prtovi je 8 a danielovi 2 měsíce a mnohokrat mi strašně pomohla jestli to bylo ve dne nebo v noci kdykoli byla k dispocizi a mnohokrát u mých dětí zjistila dřív diagnozu nežli odborný lékař a za to jí moc děkuji lepši lékařku jsme si nepřát.


Skvělá dětská lékařka. Hodná, ochotná, příjemná, výborná péče a vstřícný přístup k pacientům i k jejich rodčům. Jsme velmi spokojeni a můžeme ostatním dětem i jejich rodičům paní doktorku jen doporučit.


Paní doktorka je velice ochotná, profesionální a k nejen k malým pacientům milá. Jsme s její péčí velice spokojení a vřele všem maminkám doporučujeme.


Jsme velmi spokojeni s péčí, kterou paní doktorka poskytuje našim dětem. Je vždy velmi hodná, ochotná a dobře poradí. Děkujeme.


M

Velmi příjemná, ochotná a profesionální PANÍ DOKTORKA. Pro malé pacienty má vždy milé slovo a pochopení, rodičům ráda poradí skoro v jakoukoli denní i noční dobu(z vlastní zkušenosti). Sestřička také velmi milá a příjemná, prostředí ordinace i čekárny opět VELMI PŘÍJEMNÉ, bez většího čekání na ošetření. Člověk nemá pocit, že jde do nemocničního prostředí. Tuto ordinaci mohu ostatním maminkám jenom DOPORUČIT.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti