Golovinova 1559, Kadaň
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

velmi dobrá profesionální doktorka, doporučuji

paní mudr dobiašova je nejlepši dětsky lékař ktereho znám.naši rodinu ma už tři generace já sama jsem kní chidila jako dítě a nyni tam chodí moje dvě děti petr a daniel prtovi je 8 a danielovi 2 měsíce a mnohokrat mi strašně pomohla jestli to bylo ve dne nebo v noci kdykoli byla k dispocizi a mnohokrát u mých dětí zjistila dřív diagnozu nežli odborný lékař a za to jí moc děkuji lepši lékařku jsme si nepřát.

Skvělá dětská lékařka. Hodná, ochotná, příjemná, výborná péče a vstřícný přístup k pacientům i k jejich rodčům. Jsme velmi spokojeni a můžeme ostatním dětem i jejich rodičům paní doktorku jen doporučit.

Paní doktorka je velice ochotná, profesionální a k nejen k malým pacientům milá. Jsme s její péčí velice spokojení a vřele všem maminkám doporučujeme.

Jsme velmi spokojeni s péčí, kterou paní doktorka poskytuje našim dětem. Je vždy velmi hodná, ochotná a dobře poradí. Děkujeme.

Velmi příjemná, ochotná a profesionální PANÍ DOKTORKA. Pro malé pacienty má vždy milé slovo a pochopení, rodičům ráda poradí skoro v jakoukoli denní i noční dobu(z vlastní zkušenosti). Sestřička také velmi milá a příjemná, prostředí ordinace i čekárny opět VELMI PŘÍJEMNÉ, bez většího čekání na ošetření. Člověk nemá pocit, že jde do nemocničního prostředí. Tuto ordinaci mohu ostatním maminkám jenom DOPORUČIT.