Praktický lékař pro dospělé
Charkovská 8, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Naprosto v pohodě. Lidský přístup, maximálně spokojen po tom všem, čím jsem prošel. Vždy pomohla a měla pravdu.

Po letech nepochopení jsem se rozhodl odejít od dr.Dlouhé.Myslím si,že i tak to bylo velmi pozdě.Pí.dr.Dlouhá by vůbec neměla přicházet do styku s lidmi.Pracovníci bývalých Stavomontáží toto rádi potvrdí.

Jako třetí v rodině jsem dostal infekci, podle počínajících příznaků zjevně tutéž. Zavčasu jsem tedy zašel do ordinace a popsal situaci. Chápu, že lékař by neměl stanovovat terapii jen podle pacientova povídání, ale když mi bylo sděleno, že mám napřed dojít na stěry, po jejichž vyhodnocení teprve dostanu léky, tak jsem si spočítal, že kvůli státním svátkům se k výsledkům dostanu za 6 dní. Bylo to evidentní a jakkoliv nemám antibiotika rád, tentokrát jsem je chtěl, protože u příbuzných nic jiného nezabralo. Takže jsem počkal na státní svátek, na pohotovosti získal léky, zabraly a bylo, i když nemoc se už trochu rozjela. Pak mi došlo, že jinak bych jednak absolvoval nemoc s vysokými teplotami jen tak a hlavně zcela zbytečně, jednak bychom mimo jiné neodjeli na dovolenou. A od té doby jsme se neviděli.

Raději k této doktorce vůbec nechodím, protože kdykoliv jsem od ní něco potřebovala, tak to jen "okecala", ale na žádné další vyšetření mne neposlala (obyčejné testy alergie). Doma jí říkám "šamanka", protože se snaží léčit neléčením. Podle ní mám větší alergické reakce, protože jsem hubená, v rodině plicní onemocnění, ale nadechnout se nemůžu, protože mám "skříplý nerv".... na všechno se najde nějaké vysvětlení, hlavně když s tím nemá práci....

I přes úsměv velmi špatná obvoďačka, která jako by neměla svůj vlastní názor.
A na 30,-Kč vůbec nedává potvrzení.

K paní doktorce chodím jen zřídka.Muj zdravotní stav je ,,zatím,,na dobré urovni.Myslím ale,že pokud pracující pacient je nemocen a nastoupí na PN.,a který z toho nemá žádné výhody,by se měl léčit tak dlouho,než bude uplně zdráv a bez rizika muže pak nastoupit do zaměstnání a né že bude cítit nátlak,že PN bude ukončena,z duvodu dlouho dobého léčebného procesu!Navíc,kdy je nutné prohlídka,dále léčení a závěr odborého lékaře,z kterého by p.doktorka měla vycházet,kdy a za jakých okolností,by měla být PN ukončena!!

Profesionalita a lidskost u této paní doktorky jsou daleko v pozadí.

výborná