Kardiologická a interní ambulance
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Za p. Doktorkou mi poslal praktický lekář, potom, že jsem začal citit divnou arrhythmie. P. Doktorka mi dala Holter; na zakladě vysledku z Holtera mi poslala na ergometrie. Tam nic nenašli. Pak p. Doktorka psala zpravu, že nic mi neni. Ale celou tu dobu jsem bohůžel neměl ani jednou přiležitost se s p. Doktorkou osobně setkat a ustně vysvĕtlit, co ja v srdci citim. Komunikace byla pořad jen přes sestřičkou. Absolutně nevím, jak p. Doktorka vypadá... ostatním pacientům p. Doktorku doporučit nemůžu.

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Nejlepší lékařka co znám!!léčí mě asi 14let,nic nezanedba,komunikujeme i po meilu,vždy odpoví, poradí a léky posílá ihned... lékařům moc nevěřím,ale je druhý lékař,kterému věřím na 100procent!!a to je co říci ve svých 52 letech...jen tak dál

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

U paní doktorky se léčím několik let. Po profesní i lidské stránce ji považuji za pečlivou a empatickou lékařku. Snaží se vždy pomoci a najít nejlepší možnou kombinaci léků. Věřím jejímu úsudku i léčení. Přeji paní doktorce hodně zdraví a za veškerou péči děkuji. Jana Jurková

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

S práci paní doktorky jsem velmi spokojená po profesní i lidské stránce, vždy milá a ochotná pomoci, manželovi zachránila zivot, je po 3 infarktech. Za mne velké díky za to, že tady je pro nás!

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Léčím se u MUDr. Ziembové již několik let. Jsem velmi spokojená. Paní doktorka je spolehlivá, pečlivá, věcná, svědomitá, odborník na svém místě. Důvěřuji jí a vím, že mi v případě nouze pomůže. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Doktorka je velice nepříjemná, drzá a žádná snaha pomoci. Po zaklepání, kdy měla být sepsaná zpráva, tak vyletí ze dveří a ještě vás seřve, co si to vlastně dovolujete klepat..

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Paní doktorka nepomůže, akorát shodí a že vám nic není. Přitom máte tachykardii v pokročilém stádiu těhotenství. Už nikdy víc.

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Za mě spokojenost. Popíše problém, vysvětlí problém. Bez dlouhého čekání, pružně, vstřícně. Co více si přát....

Umístění: Kardiologická a interní ambulance Jiný

Měla jsem doporučení od lékaře a paní doktorka mě nechtěla přijmout, byla jsem totiž na operačním zákroku a měla jsem chodit ke kardiologovi na kontroly, paní doktorka mi řekla, ať chodím na kontroly tam, kde mě operovali, velké zklamání z přístupu lékaře.

S léčením paní doktorky jsem nadmíru spokojená, velmi se mě věnuje, je velmi svědomitá, trpím vysokým tlakem již 35 let. Našla mi kombinaci několika léků, takže tlak mám dobrý. Trpím cévními chorobami, častou trombozou. Zachránila mě nohu s velmi poraněnými žílami. Vděčím za mnoho. Vřele doporučuji.