Ord. praktického lékaře stomatologa
Tyršova 213, Terezín

Paní zubařka Víšková je dobrá odbornice, která působí v oboru již řadu let. Naproti tomu jak jsou někteří dnešní zubaři ovlivněni způsobem plateb od pojišťoven (za počet pacientů, za počet vrtaných zubů, trhaných zubů a pod...) tak ona je jedna z mála, která komercí ovlivněna není. Snaží se zuby léčit. Uplatňuje praktiky, které se většině zubařů ani praktikovat nechce (např normální zubař jen vyvrtá kaz, nacpe tam amalgán a tím to hasne a když ne tak zub ven). Paní MUDR. Víšková Vám zub opečuje. Nejprv dá vložku, cement apod... je to zdlouhavý proces, určený na více návštěv, avšak věřím a z vlastní zkušenosti mohu i říci, že na konci tohoto procesu (okolo tří návštěv na léčení jednoho zubu) budete mít zub stále svůj (umožňuje-li to situace), neboť si s tím skutečně dává práci. Navíc se dle mého názoru snaží i předejít podobné situaci, upozorní Vás na to, proč k tomu došlo a snaží se Vámi situaci řešit (tedy obvykle řekne, co máte dělat, aby k tomu již nedocházelo). Jedinou nevýhodu spatřuji snad v tom, že než zjistíte, co se vlastně děje, paní Víšková už pracuje (několikrát se mi stalo, že paní Víšková zkontrolovala moji složku, zjistila, co se dělalo naposled, přišla ke mě, zkoukla onen zub a pustila se do práce - např. vrtat, škrabat kámen apod... udělala to bez upozornění, takže jsem ani neměl šanci poprosit např. o lokální umrtvení. Výsledkem bylo, že jsem si zvykl nechat ošetřovat zuby bez umrtvení, ale po čase se to dalo snést. Jedna dvě tabletky proti bolesti po návštěvě a situace byla obvykle vyřešena). Závěrem bych dodal, že paní Víšková se snaží hledat trvalá řešení, tedy vyléčeení zubů. Nelze-li jinak volí další postup, který se je opět alespoň několik let udržitelný. Domnívám se tedy, že paní Víšková nejen velmi dobře ví co dělat, ale také to dělá. Už jen minimálně ze své profesionální cti a odbornosti. Proto mohu paní MUDR. Víškovou všem vřele doporučit.

Paní doktorka je vynikající lékařka a odbornice. Chodila jsem na "obvod" v místě svého bydliště (Ústí nad Labem) a pro velikou migraci a neodbornost tamnějších lékařů jsem urychleně vyhledala paní doktorku Víškovou (ke které jsem chodila pokud jsem bydlela v Litoměřicích). Byla jsem moc ráda, že mě paní doktorka přijala do své péče. Je to opravdu lékařka, protože zuby léčí a netrhá!! Moc jí děkuji.
Stanislava Viznerová

Se službami paní doktorky jsem spokojen.

mé zkušenosti s paní doktorkou jsou špatné . neustálé vyměnování plomb které stejně vypadnou a přístup o kterém nevím co si mam myslet PROTO NEDOPORUČUJI

Mudr Víšková mi nevyhovovala,neustále mi vyměňovala starý plomby za nový,amalgám,a má zastaralý postupy,když se začalo vrtat jen co bylo potřeba měla sem vyvrtanej celej zub.

Tak tato dáma je šlechtična stomatologického stavu. Vždy perfektní zubařka.