MUDr. Jana Vekrbauerová

Kostelec nad Labem 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Neratovická 237, Kostelec nad Labem

U

Udělali jsme ne moc dobrou zkušenost při preventivní prohlídce 2,5 letého dítěte. Jednak si s sebou sestra přivedla do práce nemocného syna - byl nachlazený, soply z něj lítaly, kašlal, takže do školky nemohl, a tak trávil čas v malé čekárně. Bylo nepříjemné, že jsme tam museli se synkem přes 20 min trávit čas s nemocným dítětem. Při samotné prohlídce paní doktorka z podivných pohnutek namísto obyčejného "otevři pusu, podíváme se na zuby" - které synek dle naší přípravy očekával a taky už znal z čištění zubů, že mu je prohlížíme - si navlékla paní doktorka odpudivou maňáskovou rukavici žraloka s vyvalenýma očima a zubama, kterým se jala synkovi vyšetřovat chrup. To ho překvapilo a vyděsilo, takže začal plakat a stálo to dlouhé přemlouvání, než na chvilku pusu otevřel. Stejně si zubařka ani nestihla všimnout, kolik má zubů, museli jsme jí to říct my. Bylo to dost chabé.

Nejlepší zubní lékař na světě! Lepšího nelze najít, to je tutovka, takže se vybodněte někoho hledat a jděte rovnou sem, ostatní zubní jsou LAMEŘI a nic nedokáží!!!

Jo, je to nejvíc dobrá :-) paní zubařka. Škoda že už je jinde. Nezbývá než nesobecky poblahopřát i jinde / jiným lidem kteří jsou nyní v její péči. A úžasná, milá, dáma. Díky.

Škoda, že paní zubařka odešla, takhle milou a skvělou zubařku už asi těžko seženeme.

nejlepší zubařka široko daleko škoda že nám odejde

Nejlepší zubařka na světě,škoda, že nám odejde,asi mi vypadají všechny zuby, protože jinýho zubaře nechci.

velice příjemná a sympatická paní doktorka,jen škoda,že nám odchází...

Č

Velice milá paní doktorka,působící velmi uklidnujícím způsobem,máme ji všichni moc rádi.