Říční 102, Trutnov
Privátní stomatologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Jsem velmi spokojená až na tu dlouhou čekací dobu při objednání ale to je asi všude.

Vynikajici zubarka vsem mohu doporucit mel jsem kni chodit drive mohl jsem mit zuby v poradku . To je pani zubarka

S pani MUDr. Vackovou jsme vynikající přátelé bez mála již 30 roku a o jejim přístupu k profesy a k pacientum, jenom sama chvala. Vřele ji doporučuji všem.

K pani MUDr J.Vackove-ocni lekarce,chodim jiz vic nez pet let.Mohu rici,ze se stala nasi rodinnou lekarkou.Jsme stastni,ze ji mame a nikdy bychom nemenili. Je vzdy velmi mila,privetiva,pecliva a ochotna.Ze vseho nejvic si vazim jeji vysoke profesionalni urovne.Vybaveni jeji ordinace je spickove.A sestricka v jeji ordinaci je ucinene slunicko.Jeji pristup k pacientovi hodnotim na vybornou.Obema dekuji a preji hodne zdravi.V.R.25.5.2010

Paní doktorku a sestřičku jsem před dnešní návštěvou neznal a mohu je jen vřele doporučit. Jejich přístup, ochota, vstřícnost a milý úsměv byl samozřejmostí. V záplavě pacientů, který byl ještě v čekárně - obdivuhodné.
Děkuji a jsem rád, že jsem mohl být ošetřen právě u MUDr. Vackové.

Ing. Milan Karas

Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním a dobrým vztahem k pacientům.

Vynikajici pristup k pacientovi, pani zubarka je na svem miste. Nikdy jsem u ni nemel problemy, vse resi naprosto profesionalne.

Jako kolega, praktik, velmi doporučuji.

C

Jsme cela rodina u p. doktorky a v zivote bychom nemenili! Po predchozich spatnych zkusenostech s jinymi lanskrounskymi stomatology je pro nas p. dr. Vackova vylozeny odbornik, profik, perfektne komunikuje o stavu vaseho chrupu, specialistka ve svem oboru.
Napr. po osetreni zanetliveho loziska sdelila, ze pokud by byla nejaka bolestiva komplikace pres vikend do dalsi kontroly, klidne k ni muzeme prijet v sobotu ci nedeli.

Velmi dobrý