Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 619, Palkovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Mam ráda vždy mi pomohla a nejde pouze za danou věci uvažuje i o jiných alternativách než napiše silné leky

Ověřeny pacient

U MUDr. Urbančíkové chytnete to co nemáte jen když jdete na běžnou prohlídku neboť čekací doba u lékařky je běžná i 3 hod.(a to podotýkám že jsme byly 4 na řadě( nedbá na to že její pacientka má těžkou plicní hypertenzi(což znamená že musí mít O2 16 hod denně tak že i po upozornění řekla lékařka, že vypadá dobře že si počká) a nezajímalo jí že má jen 2 hodiny být možnost bez O2(kyslíku) a to i s cestou .Ale hlavně ohrozila jí že mohla chytnout infekci . Což je opravdu nebezpečné pro tyto pacienty.
Měla by se zamyslet nad dg. každého pacienta. Příště budeme brát i přístroj na O2 abychom neohrozily zhoršení stavu naší tchýně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

To, že lze s doktorem pokecat možná nadchne zdravého člověka, který si jde pro potvrzení o zdravotním stavu, nebo důchodce. Pokud však máte zdravotní problém, nedejte na povídání a homeopatika, ale chtějte odborníka a léky. Před lety mi tato mastičkářka způsobila oboustraný zápal plic, když mi na několik týdnů přetrvávající silný kašel nasadila nejslabší antibiotika, jaké lze předepsat. Je zjevné, že medicína využívající farmaceutické preparáty je ji zcela proti srsti a myslí si, že všechny nemoci lze pacientům rozmluvit. Vyléčil mne až lékař plicního oddělení koňskou dávkou antibiotik, když už jsem nebyl schopný udýchat ani chůzi po bytě. Za mne tedy nedoporučuji, tento lékař byl pro mne hazard se zdravím, který mne stál tři měsíce na lůžku. Kdyby místo povídaní a mastiček předepsala v ranné fázi pořádné ATB, mohl jsem být za dva týdny fit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Exluzivní paní doktorka i sestřička

vždy připravena naslouchat, snaží se pomoct, neodbývá a žádné potíže nezlehčuje, velmi příjemná paní doktorka i sestra.

Osobitý přístup,umění naslouchat,rázně se rozhodnout,dobře diagnistikovat,poradit a doporučit a přitom všem zůstat na zemi.

K

Dobra prijemna lekarka, sestra je taky dobra, da se s nima pokecat, vyleci

V

Sympatická, usměvavá, velmi příjemné prostředí ordinace ač se nachází v ponurých prostorách socialistické kancelářské budovy.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti