Adresa

Praktický lékař stomatolog
Jánského 24, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za celou mou rodinu je paní Tvrdá ta nejlepší zubařka vůbec Šikovná je slabé slovo, je navíc rychlá a precizní, nemůžeme si vůbec stěžovat. Můj manžel měl kdysi fobii ze zubařů a když jsem ho přemluvila k návštěvě této zubařky, tak fobie pominula a rád se zde vrací.

T
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka je moc hodná, příjemná, empatická, vždy vše hezky vysvětlí. Sestřička je také moc hodná a ochotná.

Z
Ověřený profil

Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane!


T
Ověřený profil

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a velice mile mě překvapila. Mám dost problematické zuby, takže mi našla pár kazů, ale byla moc hodná, všechny kazy hned opravila a ani to nebolelo =) Potvrzuji, co píší ostatní, paní doktorka je příjemná, šikovná, působí velmi profesionálně a milá sestřička už je potom jen třešničkou na dortu.


L
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná! Byla jsem u zubaře naposledy před pěti lety a velice jsem se bála. Návštěvou u paní doktorky jsem přišla o svou fobii a strach ze stomatologů! Navíc rychlá objednací doba, příjemná sestrička. Dalo by se říct, že člověk tam chodí s radostí :)


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je velice klidná a velice slušná. Nestane se, že by Vám něco vytkla. Nepůsobí roztěkaným dojmem. Chodím k ní i s dcerou. Je třeba se ale sám ptát, když chcete něco konzultovat, ale její odpověď je uvážlivá a odborná. Pravidelně sama zve na pulroční prohlídky a nemusím na to myslet sama, posílá SMS zprávy.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je vždy v klidu, udělá si na pacienta čas a neřeší během ošetřování jiné věci. Je pečlivá a precizní, není co vytknout.


A

Paní zubařka je super. Je velmi pečlivá a citlivá. je to jediný stomatolog na světě, ke kterému chodím ráda, a ne jenom já ale celá moje rodina. JE NEJLEPŠÍ A 100% MOHU DOPORUČIT.


Ověřený profil

Pani doktorka je jedna z najlepších stomatológov,jej prístup k práci a hlavne k pacientom je profesionálny.Na Slovensku som sa s lepším ošetrením nestretla.


Umí to skvěle i s dětmi :) Jsme celá rodina velmi spokojeni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti