Jana Tvrdá, zubař Olomouc

MUDr. Jana Tvrdá

Zubař

Jánského 24, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a velice mile mě překvapila. Mám dost problematické zuby, takže mi našla pár kazů, ale byla moc hodná, všechny kazy hned opravila a ani to nebolelo =) Potvrzuji, co píší ostatní, paní doktorka je příjemná, šikovná, působí velmi profesionálně a milá sestřička už je potom jen třešničkou na dortu.

Paní doktorka je úžasná! Byla jsem u zubaře naposledy před pěti lety a velice jsem se bála. Návštěvou u paní doktorky jsem přišla o svou fobii a strach ze stomatologů! Navíc rychlá objednací doba, příjemná sestrička. Dalo by se říct, že člověk tam chodí s radostí :)

Paní doktorka je velice klidná a velice slušná. Nestane se, že by Vám něco vytkla. Nepůsobí roztěkaným dojmem. Chodím k ní i s dcerou. Je třeba se ale sám ptát, když chcete něco konzultovat, ale její odpověď je uvážlivá a odborná. Pravidelně sama zve na pulroční prohlídky a nemusím na to myslet sama, posílá SMS zprávy.

Paní doktorka je vždy v klidu, udělá si na pacienta čas a neřeší během ošetřování jiné věci. Je pečlivá a precizní, není co vytknout.

Paní zubařka je super. Je velmi pečlivá a citlivá. je to jediný stomatolog na světě, ke kterému chodím ráda, a ne jenom já ale celá moje rodina. JE NEJLEPŠÍ A 100% MOHU DOPORUČIT.

Pani doktorka je jedna z najlepších stomatológov,jej prístup k práci a hlavne k pacientom je profesionálny.Na Slovensku som sa s lepším ošetrením nestretla.

Umí to skvěle i s dětmi :) Jsme celá rodina velmi spokojeni.

pečlivá, používá moderní materiály, velmi slušná

ŮŽASNÁ A BÁJEČNÁ LÉKAŘKA