Jánského 24, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a velice mile mě překvapila. Mám dost problematické zuby, takže mi našla pár kazů, ale byla moc hodná, všechny kazy hned opravila a ani to nebolelo =) Potvrzuji, co píší ostatní, paní doktorka je příjemná, šikovná, působí velmi profesionálně a milá sestřička už je potom jen třešničkou na dortu.

Paní doktorka je úžasná! Byla jsem u zubaře naposledy před pěti lety a velice jsem se bála. Návštěvou u paní doktorky jsem přišla o svou fobii a strach ze stomatologů! Navíc rychlá objednací doba, příjemná sestrička. Dalo by se říct, že člověk tam chodí s radostí :)

Paní doktorka je velice klidná a velice slušná. Nestane se, že by Vám něco vytkla. Nepůsobí roztěkaným dojmem. Chodím k ní i s dcerou. Je třeba se ale sám ptát, když chcete něco konzultovat, ale její odpověď je uvážlivá a odborná. Pravidelně sama zve na pulroční prohlídky a nemusím na to myslet sama, posílá SMS zprávy.

Paní doktorka je vždy v klidu, udělá si na pacienta čas a neřeší během ošetřování jiné věci. Je pečlivá a precizní, není co vytknout.

Paní zubařka je super. Je velmi pečlivá a citlivá. je to jediný stomatolog na světě, ke kterému chodím ráda, a ne jenom já ale celá moje rodina. JE NEJLEPŠÍ A 100% MOHU DOPORUČIT.

Pani doktorka je jedna z najlepších stomatológov,jej prístup k práci a hlavne k pacientom je profesionálny.Na Slovensku som sa s lepším ošetrením nestretla.

Umí to skvěle i s dětmi :) Jsme celá rodina velmi spokojeni.

pečlivá, používá moderní materiály, velmi slušná

ŮŽASNÁ A BÁJEČNÁ LÉKAŘKA