Adresa

Jánského 24, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane!


T
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a velice mile mě překvapila. Mám dost problematické zuby, takže mi našla pár kazů, ale byla moc hodná, všechny kazy hned opravila a ani to nebolelo =) Potvrzuji, co píší ostatní, paní doktorka je příjemná, šikovná, působí velmi profesionálně a milá sestřička už je potom jen třešničkou na dortu.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná! Byla jsem u zubaře naposledy před pěti lety a velice jsem se bála. Návštěvou u paní doktorky jsem přišla o svou fobii a strach ze stomatologů! Navíc rychlá objednací doba, příjemná sestrička. Dalo by se říct, že člověk tam chodí s radostí :)


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice klidná a velice slušná. Nestane se, že by Vám něco vytkla. Nepůsobí roztěkaným dojmem. Chodím k ní i s dcerou. Je třeba se ale sám ptát, když chcete něco konzultovat, ale její odpověď je uvážlivá a odborná. Pravidelně sama zve na pulroční prohlídky a nemusím na to myslet sama, posílá SMS zprávy.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy v klidu, udělá si na pacienta čas a neřeší během ošetřování jiné věci. Je pečlivá a precizní, není co vytknout.


A

Paní zubařka je super. Je velmi pečlivá a citlivá. je to jediný stomatolog na světě, ke kterému chodím ráda, a ne jenom já ale celá moje rodina. JE NEJLEPŠÍ A 100% MOHU DOPORUČIT.


Ověřeny pacient

Pani doktorka je jedna z najlepších stomatológov,jej prístup k práci a hlavne k pacientom je profesionálny.Na Slovensku som sa s lepším ošetrením nestretla.


Umí to skvěle i s dětmi :) Jsme celá rodina velmi spokojeni.


Ověřeny pacient

pečlivá, používá moderní materiály, velmi slušná


Ověřeny pacient

ŮŽASNÁ A BÁJEČNÁ LÉKAŘKA


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti