Velmi příjemná, ochotná, vyposlechne, postará se.

Asi bych opakoval vše řečené, kéž by i ostatní lékaři měli stejný přístup k pacientům. To samé platí i o sestřičce. Díky a prosím neodcházejte za "lepším".

Velice výborná praktická lékařka, která je proslulá svou pečlivostí a příjemným přístupem k pacientům. Má velice profesionální jednání a je také skvělá diagnostička. Chválím také sestřičku, která s paní doktorkou tvoří výborný tým.Dávám nejvyšší hodnocení a velice ji doporučuji.

Velmi ochotná, příjemná a hlavně pečlivá lékařka. Přístup k pacientům je více než skvělý:) má šikovnou sestru (pozn.odběry krve ani nevnímám:)). Nejlepší praktická lékařka jakou jsem měla.

Výborná lákařka. Více už se dodat nedá.

Precizní, odpovědná, citlivá. Zatím mě i známým určila diagnózy naprosto přesně, na rozdíl od jiných lékařů, včetně úspěšného vyléčení.A navíc má skvělou sestřičku. Doporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná a příjemná. Nerozdává léky jako na běžícím páse, za což si jí velmi cením.

Veliká spokojenost

Super přístup k pacientům,výborná odbornice.Nedělá jí žádný problém navštívit pacienta doma.

MUDr Jana Švejdová je nejlepší lékařka jakou jsme kdy měli.Po všech stránkách má vždy profesionální přístup k pacientovi.