Ambulance zubního lékaře
U Divadla 172, Sokolov

Umístění: Ambulance zubního lékaře Bolest zubu

Nejlepší zubní ordinace v ČR! Mohu jen doporučit. Nové pacienty ale bohužel nepříjmají. Praci odvadí pečlivě a poctivě. Nedá se vůbec nic vytknout!

Mám pocit,že je to standardní stomatolog,trochu více upovídaná a protože pendluje od jednoho pacienta k druhému,tak se trochu a to mi vadí čeká než je mi milé,ale asi nikdy pro všechny pacienty nebude žádný stomatolog prostě bez připomínek,důležitá je všeobecná spokojenost a to nelze p.Suttrové upřít.Skala.F.H.Slavkov.

Jsem naprosto spokojen. Velmi vstřícný a lidský přístup, ochota. Nemůžu říct nic negativního.

nejzlatovější a nejlepší :-)

je to zlatý člověk

Vždy příjemná a ochotná, pomůže kdykoliv jí požádáte, má cit, porozumění, vše vysvětlí, prostě má ten správný lidský přístup k pacientovi. Kdyby takových bylo více, to by bylo! Potom by pro nás byla návštěva u lékaře relax a ne stres, ap..
Zdeněk Hakl, Citice

Nejlepší zubařka s citlivým přístupem k dětem !!!!!Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Samozřejmě někomu nemusí vyhovovat práce ve dvou ordinacích s otevřenými dveřmi- Ti ať změní stomatologa. :-)

Velice příjemná a šikovná zubní lékařka s výborným vybavením a přístupem k pacientovi!

prostě nejlepší! Samozřejmě to s tema otevřenejma dveřma je pravda.

C

Pani doktorka je velmi dobra a hodna.Své práci rozumí a je perfektní.Pracuje bezbolestně a svědomitě.Nemůžu si na ni stěžovat a můžu ji všem doporučit.Je nejlepší.Sestra je taky supr a upřimná.Chválím jak pani doktorku,tak sesru.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko.Přijímáte nové pacienty?Nemůžu pro svou dceru a sebe najít doktora,který by nás přijal.Děkuji za zprávu.

omlouvám se ,ale kapacita naší ordinace je již plná,nové pacienty nepřijímáme.Sestra Michaela Kunštarová

MUDr. Jana Suttrová