Baňkování • 300 Kč

Fyzioterapie • Od 300 Kč +3 Více

Masáž • Od 300 Kč

Reflexní terapie • 400 Kč

Tejpování • 5 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

300 Kč

Od 300 Kč

Od 300 Kč

400 Kč

5 Kč

Fyzioterapie Beroun

Studium Fyzioterapie na Západočeské univerzitě v Plzni jsem ukončila v roce 2009. Poté jsem nastoupila do Rehabilitační nemocnice v Berouně, kde jsem ...

• fyzioterapeut

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Bc. Jana Stammers? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

maminka 53 let, nyní po rehabilitacích akutní problém z bederní páteří. V pátek na pohotovosti nem. Hořovice, nepomohl obstřik. Velké bolesti. Je možné se na Vás obrátit s prosbou o nějaké akutní řešení? Jestli vůbec v tomto stavu lze? Moc děkuji za kontakt.

Dobrý den, kontaktujte nás, prosím, telefonicky, určitě Vám budeme schopni poradit a navrhnout vhodnou terapii v takto akutním stavu. Děkuji! Jana Součková

Bc. Jana Stammers

Dobrý den, pan doktor ortoped mi 3x odebral vodu z kolena a dal injekci, koleno je bolestivé, oteklé. Jiná léčba prý už není možná, pouze operace.
Podrobná informace o rentg.snímku mi nebyla sdělena, jedná se snad o natržení meniskusu a artróza.Pan doktor trvá na operaci, termín cca v únoru. Ráda bych konzultaci s fyzioterapientem.
Můžu se u Vás objednat?

Dobrý den, určitě je možné objednat se na konzultaci do naší ordinace v Berouně. Pošlete, prosím, kontaktní telefon nebo emailovou adresu na fyzio-beroun@centrum.cz a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou volných termínů. Děkuji za dotaz. S pozdravem, Jana Stammers

Bc. Jana Stammers