Fyzioterapie Beroun (mapa)

Fyzioterapie • od 300 kč +3 Více

Masáž • od 300 kč

Reflexní terapie • 400 Kč

Tejpování • 5 Kč

Studium Fyzioterapie na Západočeské univerzitě v Plzni jsem ukončila v roce 2009. Poté jsem nastoupila do Rehabilitační nemocnice v Berouně, kde jsem ...

• bolesti zad

400 Kč

Tejpování

5 Kč

Fyzioterapie Beroun

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    maminka 53 let, nyní po rehabilitacích akutní problém z bederní páteří. V pátek na pohotovosti nem. Hořovice, nepomohl obstřik. Velké bolesti. Je možné se na Vás obrátit s prosbou o nějaké akutní řešení? Jestli vůbec v tomto stavu lze? Moc děkuji za kontakt.

Dobrý den, kontaktujte nás, prosím, telefonicky, určitě Vám budeme schopni poradit a navrhnout vhodnou terapii v takto akutním stavu. Děkuji! Jana Součková

Bc. Jana Stammers

• Dobrý den, pan doktor ortoped mi 3x odebral vodu z kolena a dal injekci, koleno je bolestivé, oteklé. Jiná léčba prý už není možná, pouze operace.
    Podrobná informace o rentg.snímku mi nebyla sdělena, jedná se snad o natržení meniskusu a artróza.Pan doktor trvá na operaci, termín cca v únoru. Ráda bych konzultaci s fyzioterapientem.
    Můžu se u Vás objednat?

Dobrý den, určitě je možné objednat se na konzultaci do naší ordinace v Berouně. Pošlete, prosím, kontaktní telefon nebo emailovou adresu na fyzio-beroun@centrum.cz a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou volných termínů. Děkuji za dotaz. S pozdravem, Jana Stammers

Bc. Jana Stammers

• bolesti zad