Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Ano, mohu jen souhlasit, paní doktorka mi nikdy nic nezanedbala, vždy udělala vše proto, abych se dala do kupy. Je moc fajn :-)

Výborná lékařka s lidským přístupem k pacientům, dokáže léčit slovem, úsměvem, klidem a pohodou v ambulanci. Příjemná, chytrá a inteligentní žena. Barny

bezva

Musí jen souhlasit s ostatními.Pani doktorka i sestřička léčí už jen svou vždy dobrou náladou a po profesní stránce taky výborné.

výborná péče jak po zdravotní, tak i lidské stránce

velmi prijemna,ochotna.takovi kdyby byli vsichni doktori

MUDr. Šrutová léčí již tím, že je. V ordinaci je maximálně vstřícná, maji i se setřičkou vždy výbornou náladu a mně se uleví hned při vstupu. Má výborné diagnostické znalosti a zkušenosti a snaží se maximálně pomoci. V naší rodině léčí již 3. generaci a byla bych ráda, kdyby byla nesmrtelná, aby mohla léčit i vnoučata. Děkuji.

Velice vstřícná naslouchající doktorka, usměvavá. Je radost se s ní setkat, ikdyž tam člověk chodí vždy když mu není nejlépe.

Přídávám se k ostatním názorům. I já jsem s paní doktorkou velice spokojen,
je to milá, ochotná paní, která dělá svoji práci dobře - je to profík:).

nejlepší doktorka co je. vždy s usměvem a ochotou léčí. myslim, že hodně lidí by se mohli od pani doktorky učit jak se chovat a jak léčit ;-)