Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Recenzi na lékaře píši poprvé, ale v tomto případě jsem měla opravdu potřebu jí napsat,jelikož jsem velmi zklamaná a naštvaná. K doktorce jsem chodila dlouhé roky, ale až když jsem měla vážný problém, zjistila jsem jaká je. Ve zkratce řečeno můj nález mi nedokázala pořádně vysvětlit a celkově daný problém absolutně podcenila. Když jsem si informace hledala sama, vynadala mi za to a když jsem po ní chtěla doporučení k dalším vyšetření na specializovaném centru, rovněž to smetla ze stolu. Podle jejího doporučení jsem měla nečinně čekat tři měsíce na další cytologii. Naštěstí jsem problém řešila dál a na základě specializovaných vyšetření několika různých odborníků jsem zjistila, že se jedná o velmi vážný přednádorový stav,který je potřeba ihned řešit. Za mě tedy nedoporučuji a hledám si nového doktora.

K paní doktorce chodim přes 20 let.Vždy je příjemná a také mi vždy pomohla.I sestra je mila nikdy jsem s nimi žádný problém neměla.No a to ze se tam čeká dlouho?Na dobrého doktora si vždy ráda pockam ????.Navíc se nikdy nestalo,že když jsem měla problém že by mě nevzali nebo az za dlouho.Sestra mě vždy vezme.Takže za me nejlepsi doktorka co znám.????????????

Jsem nespokojená se svojí sestřičkou i doktorkou! Sestřička nezvedá telefony,když už ho zvedne tak mě nechá čekat 5minut na telefonu..Ten kredit bohužel neni nekonečnej,potom mě zaráží to,že když jsem objednaná na 11 hodinu,jak je možný,že se tam dostanu až na 13hodinu.Kord když pospíchám do práce,tak nakonec tam odtud vystřelim aniž by mě ošetřila! Už 4 roky mam stejný problém.Opakovaně mam výtoky a někdy i silně zapáchají..udělá mi jen výtěr a za týden mam zavolat na výsledky,které jsou samozdřejmě v pořádku.

Chodila jsem k paní doktorce od svých prvních měsíčků až do 17 let. 3 roky jsem měla výtoky, ona mi udělala výtěr, sestra po týdnu řekla že je vše v pořádku a šlo se dál ale že výtoky nepřestávaly už nikoho nezajímalo chodila jsem tam pořád že mám problémy a doktorka vždy opakovala svůj "rituál" výtěr-> výsledky->nic... poslední kapkou bylo když sem k ní přišla s papírem od mého obvodního lékaře aby se vyjádřila ze zdravotního hlediska k navrhované operaci prsou. Jelikož mi bylo 17 a neměla sem ještě děti paní doktorka byla zásadně proti že mi papír nepotvrdí že s operací nesouhlasí, ale ne že sní nesouhlasí ze zdravotního hlediska ale protože nezastává takové řešení při zdravotních potížích kdy operace je jediných řešením kvůli kojení v těhotenství! Nejen že na mě začala v ordinaci řvát ale ještě si na mě zavolala napomoc sestru! V ten okamžik sme se s mamkou zvedli a od té doby sem okamžitě změnila doktorku. Nejen že po 4 dnech léčby sem zjistila jaké to je chodit po 3 letech bez intimky, ale v čekárně nečekám 4 hodiny, sestru neobtěžuji, a paní doktorka má lidský přístup a po shlednutí mých prsou a dalších lékařských výsledků které měla k dispozici uznala že je oparace nutná. Nedoporučuji!!!!

k paní doktorce jsem chodila už od svých čtrnáci let, tedy deset let, dokud jsem se nepřestěhovala a kvůli vlastnímu pohodlí si nenašla gynekologa ve svém městě. je sice pravda, že jsem od svého prvního problému už zatím žádný jiný vážnější neměla. ale vždycky mě řádně vyslechla, byla milá a příjemná. v její ordinaci jsem se cítila dobře a nikdy jsem se nestyděla nebo se snad bála vyšetření.
co se sestry týče tak souhlasím, že si věčně s někým vykecává, zvednout telefon je pro ní někdy extrémní problém a její systém objednávání je opravdu dost nepochopitelný. za ty roky jsem si nejspíše už zvykla.

Nejlepší gynekolog co znám...a nejen z vlastní zkušenosti.

paní doktorka je opravdu výborná a pro hodnocení dávám maximum také z důvodu její ochoty a lidského přístupu. Jen odradí čekací doba v čekárně a to mi nikdo nevysvětlí proč sestřička objednává několik lidí na stejnou hodinu, zvlášt v dnešní uspěchané době, kdy opravdu čekáme i několik hodin. Strašné, měli by změnit systém, jinak chválím.

Skvělá, pečlivá lékařka a navíc velmi milý a vstřícný člověk. Kéž by takových lékařů bylo víc ve všech oborech. Prohlídky vždy provádí velice pečlivě, pokaždé mě vyslechne a vždy dokáže poradit. Jedinou výhradu mohu mít k systému objednávání pacientek. Nevidím důvod, proč sestřička objednává více žen na stejnou hodinu, když je stejně dobře může objednávat např. v desetiminutových rozestupech. Čekání se pravidelně protahuje i na více než hodinu či dvě, aniž by na vyšetření přišel někdo "navíc".

Patřím mezi spokojené pacientky.

K paní doktorce jsem chodila skoro 5let, nikdy se se mnou o ničem nebavila, jen vyšetřila,jak kus dobytka a nashle. Když jsem se jí na něco ptala, neuměla odpovědět nebo neodpověděla radši vůbec. Když jsem měla akutní problém nevzala mne hned, ale nejdřív za týden. Očekání v čekárně nemluvě, čekala jsem i 4hodiny ve vydýchaném vzduchu. Sestra silně nepřijemná, raději telefonuje a vykecává a pak přesně jak tady někdo píše si chodí pro chlebíčky a zákusky v ordinační době. Když jsem od paní doktorky přešla, zjistila jsem jaké mám problémy a proč, dostala jsem se do dobrých rukou, díky bohu. I vybavení je ubohé, oproti jiným ordinacím.