Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let. Je lidská, pečlivá, pokud je potřeba cokoliv vysvětlit, vysvětlí, porovná možnosti. V době mého raného těhotenství mi velmi pomohla. Věnovala se mi nad rámec svého času a jsem jí za to dodnes velmi vděčná.

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem chodila 10 let, problémy s menstruací jsem měla od prvního dne kdy přišla poprvé. Neustále nějaké cysty, její řešení na pravidelnou menstruaci byla vždy injekce na vyvolání menstruace, psala mi pouze prášky . Když mi z nich nebylo dobře a informovala jsem ji, byla velice nepříjemná že to není možné že nikomu jinému špatně nebylo. Na mou otázku zda mě někam pošle abych mohla mít jednou děti mi odpověděla až je budete chtít budeme to řešit, když už jsem chtěla najednou byl problém že nemám pravidelnou menstruaci a bez té se dá špatně otěhotnět. Ukončila jsem své návštěvy u ní a po druhé návštěvě u jiné p. doktorky jsem světě div se otěhotněla, navíc mi bylo řečeno že mám hormonální poruchu. Paní doktorka by měla odevzdat diplom, je fakt že moje maminka tam taky chodí a tam je přístup úplně jiný.

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Recenzi na lékaře píši poprvé, ale v tomto případě jsem měla opravdu potřebu jí napsat,jelikož jsem velmi zklamaná a naštvaná. K doktorce jsem chodila dlouhé roky, ale až když jsem měla vážný problém, zjistila jsem jaká je. Ve zkratce řečeno můj nález mi nedokázala pořádně vysvětlit a celkově daný problém absolutně podcenila. Když jsem si informace hledala sama, vynadala mi za to a když jsem po ní chtěla doporučení k dalším vyšetření na specializovaném centru, rovněž to smetla ze stolu. Podle jejího doporučení jsem měla nečinně čekat tři měsíce na další cytologii. Naštěstí jsem problém řešila dál a na základě specializovaných vyšetření několika různých odborníků jsem zjistila, že se jedná o velmi vážný přednádorový stav,který je potřeba ihned řešit. Za mě tedy nedoporučuji a hledám si nového doktora.

K paní doktorce chodim přes 20 let.Vždy je příjemná a také mi vždy pomohla.I sestra je mila nikdy jsem s nimi žádný problém neměla.No a to ze se tam čeká dlouho?Na dobrého doktora si vždy ráda pockam ????.Navíc se nikdy nestalo,že když jsem měla problém že by mě nevzali nebo az za dlouho.Sestra mě vždy vezme.Takže za me nejlepsi doktorka co znám.????????????

Jsem nespokojená se svojí sestřičkou i doktorkou! Sestřička nezvedá telefony,když už ho zvedne tak mě nechá čekat 5minut na telefonu..Ten kredit bohužel neni nekonečnej,potom mě zaráží to,že když jsem objednaná na 11 hodinu,jak je možný,že se tam dostanu až na 13hodinu.Kord když pospíchám do práce,tak nakonec tam odtud vystřelim aniž by mě ošetřila! Už 4 roky mam stejný problém.Opakovaně mam výtoky a někdy i silně zapáchají..udělá mi jen výtěr a za týden mam zavolat na výsledky,které jsou samozdřejmě v pořádku.

Chodila jsem k paní doktorce od svých prvních měsíčků až do 17 let. 3 roky jsem měla výtoky, ona mi udělala výtěr, sestra po týdnu řekla že je vše v pořádku a šlo se dál ale že výtoky nepřestávaly už nikoho nezajímalo chodila jsem tam pořád že mám problémy a doktorka vždy opakovala svůj "rituál" výtěr-> výsledky->nic... poslední kapkou bylo když sem k ní přišla s papírem od mého obvodního lékaře aby se vyjádřila ze zdravotního hlediska k navrhované operaci prsou. Jelikož mi bylo 17 a neměla sem ještě děti paní doktorka byla zásadně proti že mi papír nepotvrdí že s operací nesouhlasí, ale ne že sní nesouhlasí ze zdravotního hlediska ale protože nezastává takové řešení při zdravotních potížích kdy operace je jediných řešením kvůli kojení v těhotenství! Nejen že na mě začala v ordinaci řvát ale ještě si na mě zavolala napomoc sestru! V ten okamžik sme se s mamkou zvedli a od té doby sem okamžitě změnila doktorku. Nejen že po 4 dnech léčby sem zjistila jaké to je chodit po 3 letech bez intimky, ale v čekárně nečekám 4 hodiny, sestru neobtěžuji, a paní doktorka má lidský přístup a po shlednutí mých prsou a dalších lékařských výsledků které měla k dispozici uznala že je oparace nutná. Nedoporučuji!!!!

k paní doktorce jsem chodila už od svých čtrnáci let, tedy deset let, dokud jsem se nepřestěhovala a kvůli vlastnímu pohodlí si nenašla gynekologa ve svém městě. je sice pravda, že jsem od svého prvního problému už zatím žádný jiný vážnější neměla. ale vždycky mě řádně vyslechla, byla milá a příjemná. v její ordinaci jsem se cítila dobře a nikdy jsem se nestyděla nebo se snad bála vyšetření.
co se sestry týče tak souhlasím, že si věčně s někým vykecává, zvednout telefon je pro ní někdy extrémní problém a její systém objednávání je opravdu dost nepochopitelný. za ty roky jsem si nejspíše už zvykla.

Nejlepší gynekolog co znám...a nejen z vlastní zkušenosti.

paní doktorka je opravdu výborná a pro hodnocení dávám maximum také z důvodu její ochoty a lidského přístupu. Jen odradí čekací doba v čekárně a to mi nikdo nevysvětlí proč sestřička objednává několik lidí na stejnou hodinu, zvlášt v dnešní uspěchané době, kdy opravdu čekáme i několik hodin. Strašné, měli by změnit systém, jinak chválím.

Skvělá, pečlivá lékařka a navíc velmi milý a vstřícný člověk. Kéž by takových lékařů bylo víc ve všech oborech. Prohlídky vždy provádí velice pečlivě, pokaždé mě vyslechne a vždy dokáže poradit. Jedinou výhradu mohu mít k systému objednávání pacientek. Nevidím důvod, proč sestřička objednává více žen na stejnou hodinu, když je stejně dobře může objednávat např. v desetiminutových rozestupech. Čekání se pravidelně protahuje i na více než hodinu či dvě, aniž by na vyšetření přišel někdo "navíc".