Praktický lékař stomatolog
Dolní náměstí 18, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog

U paní doktorky jsem byl jen třikrát, ale i to bylo bohužel moc. Kontrola včetně jedné plomby hotová za deset minut, nikdo se me nezeptal jestli chci bílou plombu, přesto bylo naúčtováno asi 700 Kč. Po kontrole novou zubařkou bylo zjištěno, že práce byla udělána špatně a pod plombou zůstal kaz, proto plomba byla vytažena a vše uděláno znovu (tentokrát už pečlivě a věřím, že mnohem kvalitněji).

Pokud chcete mít už ve třiceti korunky, tak choďte k této amatérce. Bude vám tvrdit, že žádný kaz nemáte dokud váš zub bude prolezlej skrz na skrz, pak vám ho rozvrtá komplet celej, že vám zůstanou akorát stěny, a ten zub brzo na to praskne. Já díky této pí mám už 2 korunky!

Paní doktorka Smělá je opravdu milá a příjemná, ale bohužel ve své práci poněkud nedbalá. Týden po poslední preventivní prohlídce u ní jsem si nechal zkontrolovat zuby u jiné zubařku a našla mi další dva kazy (a rentgenem další dva). Samozřejmě jsem k ní okamžitě přestoupil (z rodinné známosti mě byla ochotná ještě přijmout mezi své pacienty), ale než se to dalo do pořádku, musel jsem k ní docházet opakovaně během následujícího půl roku.
Čekací doba u paní doktorky Smělé je (co se pamatuji) delší, organizace objednaných by také mohla být lepší. U své současné přijdu na řadu téměř hned po svém příchodu, jen pokud pacient přede mnou potřebuje delší zákrok, musím pár minut počkat. Objednat se sice musím min. 2 měsíce dopředu (MUDr. Smělá mě často vzala ještě v tom samém týdnu, ne-li hned), ale i to o něčem vypovídá.

Paní zubařka je velice milá a ochotná.

K této paní doktorce chodím už snad 15 let a nemůžu říct nic špatného. Pravda je, že mi nikdy nedělala žádný složitější zákrok, jenom hromady plomb a nevzpomínám si, že by mi někdy nějaká vypadla, nebo byl nějaký problém, ale nemám srovnání. Navíc má pěknou sestřičku :-)

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je šikovná,ochotná a příjemná.

Tak jsm velmi na rozpacích, protože paní doktorka je velmi příjemná a citlivá, ale nejsem moc přesvědčena, že je její práce dobrá, pod některé plomby v mezerách mi leze jídlo, některé plomby nechávají velké mezizubní mezery, kam zase leze jídlo, sedmičku mi paní doktorka zlikvidovala ze zdravého zubu na trosku asi za sedm let po asi trojím plombování a to mám v ústech zuby od jiného lékaře zaplombované již asi 20-30let. No a dcera se diví, proč ta její každá nová plomba je přes půl zubu, když spolužáci mají jen malé hvězdičky.Asi bych se měla zamyslet nad změnou, dokud nějaké zuby jěště mám a dokud mají moje děti jěště zuby durch nezaplombované

pani doktorka mila, ale zub, ktery mi lecila a nevylecila, nova zubarka davala do poradku asi pul roku. Dlouha cekaci doba.