Ordinace pro děti a dorost
Čechova 780, Mladá Boleslav

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Nebyla jsem spokojená s celkovým přístupem k dětem hlavně u očkování - nevysvětlovat, hlavně pořádně držet, případně zalehnout dítě,které je úplně v klidu. Přehršel informací při nemoci dětí s detailnim popsáním případných krajních rizik. Neempatický přístup k dětem i rodičům.
Při poradně nejmenšího bylo dle otazek jasné,že naši kartu se nenamáhal nikdo precist, i když jsme noví pacienti. Na poradnu jsem byla objednaná mezi nemocné s tím,že jsem musela ještě půl hodinu čekat. Sestra za celou dobu nevyšla z ordinace zkontrolovat stav v čekárně.
Nedoporučuji, přešla jsem jinam.

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Když čtu, všechny ty recenze opravdu nechápu, jestli zde všichni píší o té samé Mudr. Za mě to byla ta nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy měla. K dětem naprosto neempatická. Mé děti měly hrůzu v očích, když slyšely jdeme k paní doktorce. Absolvovaly jsme u ní několik návštěv a vždy jsem odcházela zcela rozčarovaná nad jejím chováním. Nepříjemná, nikdo jiný než ona nemá pravdu k dětem absolutně žádný cit nic. Od té doby, co jsme přestoupili jinam, tak se děti i na paní doktorku těší a hlavně naše nynější P. Doktorka nás neposílá k mnoha lékařům pokud to není nutné, vždy si dokáže “poradit “ sama a vždy úspěšně. Za mě MUDr Sezemska rozhodne NE!

Paní doktorku znám i jako člověka,tedy mimo ordinaci a ať tak či tak je to úžasný člověk a skvělá lékařka, které maximálně důveřuji v péči o mého malého syna. Těm, kteří nevědí komu svěřit do péče své děti, vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím s dětmi od roku 2002 kdy jsme se přistěhovali do MB. Hned od začátku jsem jí plně důvěřovala, neboť mě ohromila svým přístupen, jak k dětem tak ke mě a popřípadě i ostatním členům rodiny ( jednalo se o táhlejší problémy s průduškami. Paní doktorka proklepla celou rodinu, aby zjistila bacylonosiče). Musím souhlasit s kladnými příspěvky na této stránce, vždy si ví rady a přidá plno osobních zkušeností ze života. Je velmi vstřícná a stejně tak i její milá sestřička. Znovu se budeme brzy stěhovat a na NAŠÍ paní doktorku nezapomeneme. Za vše jí tímto moc děkujeme. Rodina Mansfeldova

Pani doktorka je velmi precizni, pri sebemensim podezreni na jakoukoli nemoc hned vypise zadanky na ruzna vysetreni. Dokaze dat i plno "babskych", ovsem dobrych a platnych rad, ktere usnadni vasim detickam prubeh nemoci (viz. napr. dietni opatreni pri prujmech, virazkach, atd.) Vse vysvetli polopaticky, takze peci o malyho maroda pod jeji taktovkou musi zvladnout na jednicku i naprosty trotl - kdyz se ovsem jeji radou ridi. Dobre zasobuje lekama (masticky, olejicky, cipecky) maminky cerstve narozenych miminek. Jediny, co bych mozna malinko vycetla, ze na vas behem kratky chvile vychrli prehrsle informaci, takze obcas vychazite z ordinace s hlavou jako patraci balon. Zpravidla vam ale nejduleztejsi davkovani, nebo opatreni stejne rozepise na papir. Je skvela !! A ma moc prijemnou sestricku.

Velmi dobrá a zodpovědná lékařka

K pani Sezemske jsem chodila ja a nyni tam chodim se svym dvouletym synem, pani doktorku si nemohu vynachvalit,

:-)

Ochotna,doporucuji

K paní doktorce s malým chodíme od narození, ted z důvodu stěhování, jsem od ní veůmi velmi nerada musela odejít, protože za tři a půl roku její péče o mého Tomáška a chvílemi vlastně i o mě, si mě velmi získala svým naprosto precizním přístupem, nikdy by mi nepřišlo, že by něco zanedbala nebo podcenila a přesto to není ten typ lékaře, který vám na každý dětský kašlíček hned píše ATB.
Ordinace i čekárna jsou hezky udělané, že se dtě ani tak moc nebojí, teda alespoň ten můj malý se nikdy nebál, i když věděl, že dostane injekci. :-)
Pokud se někdy třeba paní Doktorka Sezemská a její vždy příjemná sestřička Petra Hlaváčová mrknou na tyto stránky, za skvělou péči děkuje Tomášek Svoboda(2005) a maminka Lucie Zitterbartová