Praktický lékař pro dospělé
Jihoslovanská 467, Vrchlabí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Bohužel od paní doktorky odcházím. Pokud potřebujete pomoci s chřipkou nebo angínou, jistě vám doporučí nějaké prášky, které pomohou, ale pokud jde o nějaký méně častý problém, jako v mém případě, neví si paní doktorka rady.
Občas mi přišlo, že mě ani moc neposlouchala.
Tímto hodnocením nechci paní doktorce nijak uškodit, je to jinak sympatická paní, ale nepomohla mi a při návštěvách v její ordinaci jsem se necítil dobře, proto přecházím jinam.

Sebestředná je trefné slovo, absolutně ignoruje pacienty, snaží se manipulovat ve svůj prospěch. Nedoporučuji pro nikoho.
Jediný komu její léčba vyhovuje je ona sama.
Nebere ohled na přání pacienta a jeho názory.

Jsem velmi spokojená já i celá rodina, paní doktorka zkoumá nemoc ze všech hledisek, snaží se o medikaci šetrnou, je empatická, milá, zodpovědná!!! co je platné, když se jiný řehtá jako kůň, ale nedovede léčit!!! to se u paní doktorky naštěstí neděje!!
Děkuji, že ji máme!!
Jarka

To že se nesměje neznamená, že svou práci nedělá dobře. Podle mne je to zatím jediná doktorka, která mi kdy vyhovovala a myslím si, že svou práci dělá fakt výborně.

Já, jsem s paní doktorkou velmi spokojen je důsledná příjemná a laskavá.Vždy jsem od ní odcházel spokojený.Je profík dávám jí velkou jedničku.

Již na první pohled je paní doktorka velice příjemná, srdečná, jeví zájem o pacienta a jsem přesvědčen, že je skutečný profesionál.

Nedovede te si představit, jak je neskutečně obtížné se o berlích vyšplhat k paní doktorce do druhého patra v budově bez výtahu. U paní doktor počítejte s chladným, neosobním přístupem. Je jakoby neustále duchem mimo. Už se poohlížíme s rodinou jinde.