Podpuklí 2386, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Před návštěvou rehabilitačního lékaře je dobré jít nejdříve k neurologovi, který by problém závažnějšího charakteru zcela jistě poznal - i když....já mám zkušenost tu, že jsem si kdysi musela u neuroložky (nebyla z této oblasti) doslova vydupat MRI i přesto, že jsem zdravotník říkala, že je to drahé vyšetření. Na něm se ukázal výhřez na hrudní páteři, pak následovala konzultace na neurochirurgii ve Zlíně, kde se mě zeptali jak mám vůbec vyšetřenu krční páteř. Po mé záporné odpovědi následoval prostý rtg snímek, do 14 MRI zbytku páteře a za měsíc operace opravdu masívního výhřezu krčních plotének. Rehabilitační lékař do nás nevidí, pozná ledacos, ale dle mého pokud jsou potíže většího charakteru je fakt dobrý postup od neurologa, který rehabilitaci doporučí a rehabilitační lékař podle vyšetření rehabilitačního a doporučení pak napíše konkrétně co a jak.
Jsem s paní dr. Sadilovou spokojena, nejen pro její přístup (záda jsou hodně i o psychice) ale hlavně pro mě po dvou operacích zad, kdy už nic není 100% jako dřív, ví přesně co potřebuji. Nejen že předepíše příslušný druh rehabilitace, ale i poradí, jak se k páteři chovat .

Když jsem pí dr.,řekla o 16letém problému v křížích a že nemám menzes :-(.Můj gynekolog mi vysvětlil,že v pořádku jsem,vaječníky vysušené nejsou,že problém je v pánevním dnu,že vaječníky jsou jakoby zavěšeny na pánvi a ta pokud se přetíží,...A nakonec mi pí dr. doporučí mít děti i hlavně proti migrénám,což moje babi měla děti 3 a migrénu celý život.

Za mně nedoporučuji. Na první pohled velice příjemná, usměvavá paní doktorka, ale to je tak všechno. Přišla jsem k ní s bolesti v bederní oblasti. Byla jsem poslána na dvě série rehabilitací, po kterých se stav o něco zlepšil. Poté mi bylo řečeno, že rehabilitace ještě působí a dojdou, a další mi psát nebude, když je to lepší, ať jdu do práce. K lince na 8 hodin s bolavými zády. Nyní necelé dva měsíce, po zkušenosti s touto paní doktorkou, se mi záda už blokla celá, a už se ani nepohnu. Hrozná bolest. Naštěstí už mě paní doktorka obvodní poslala na neurologii. Znovu by mě k této paní doktorce nedostala. Nyní jen doufám, že narazím na lepší lékaře, a že mně konečně dají dohromady. Tak ještě dopisuji ke svému názoru jak jsem teda dopadla. Dvě vyhřezlé plotýnky a jedna prasklá, nyní čekám na operaci. Chodit už můžu jen o berlích a to ještě sotva pár kroků. Takže kdyby mě paní doktorka poslala na neurologii hned, jak mi slíbila, místo ukončení nemocenské, nemuselo to dojít až takhle daleko, a vše už mohlo být vyřešeno. Opravdu děkuji za specialisty tady toho typu. Už nikdy více.

Musím jen souhlasit s předcházejícími příspěvky.Profesionální a lidský přístup k pacientovi,krátké lhůty objednání. Velmi příjemná a usměvavá sestřička. Mohu jen doporučit !!!!!!

Návštěva v ordinaci paní doktorky byla pro mě i přes bolestivou páteř doslova pohlazením po těle i po duši. Vstřícnost, vysoká profesionalita, hluboký lidský zájem o pacientův problém, srozumitelné vysvětlení příčin potíží a následných postupů léčby - to vše vypovídá o kvalitách této lékařky, Vše navíc umocněno příjemným prostředím ordinace a milou sestřičkou.

na doporučení známých,jsem se obědnal u p.doktorky,čekací doby žádné,což lidi s bloklou páteří potěší,vystupování p. doktorky příjemné,vstřícné.Mohu jen doporučit.