Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

Z
Ověřeny pacient

Jsem rád, že jsem přešel a chodím k paní doktorce a panu doktorovi, oba jsou velmi sympatičtí profesionálové s lidským přístupem, opravdu mi vždy poradili a pomohli, dle mého názoru , takhle si představuji člověka na správném místě, neměnil bych ani za nic.
Zedníček.


M
Ověřeny pacient

Dřív jsem k paní doktorce chodila a byla jsem u ní celkem spokojená. Časem přibírala čím dál víc pacientů a i se u ní v ordinaci střídalo více lékařů a to mi nevyhovovalo. Člověk nikdy nevěděl u koho skončí, hlavně když ordinovala jedna stará paní doktorka, která dle mého názoru už by vůbec ordinovat neměla, to nebylo nic příjemného. Pokud chtěl člověk vyloženě vystát frontu přímo na paní doktorku Šabršulovou, bylo to opravdu na dlouho... Našla jsem si jinou lékařku, která nemá tolik pacientů a jsem spokojenější.


B
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka co jsem poznal. V čekárně jsem čekal chviličku a paní doktorka i sestřička byli velmi milé a příjemné.


P
Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších, nejschopnějších, co jsem v životě potkal. To, že je to navíc krásná ženská celý dojem jen podtrhuje. P.


N
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velice špatné zkušenosti.
Zdravotní problémy v mém případě řešila či spíše neřešila. Neochota poslat pacienta k odbornému lékaři. Přestože jsem u paní doktorky několikrát byl s tím, že se můj zdravotní stav rapidně horší
vždy to nějak přešla. Nakonec jsem prodělal infarkt myokardu. Zprávu lékařky záchranné služby která ji doporučovala odeslání na vyšetření k odborným lékařům mi málem hodila na hlavu s tím, že to není k přečtení a na doporučovaná vyšetření mne neposlala. Dvakrát mi lékaři u ní pracující doporučili, ,že když jsem s péčí nespokojen nebo se cítím poškozen ať se obrátím na soud. Již více jak půl roku k paní doktorce nechodím. Zemřít mohu přece i bez její odborné pomoci. K soudu jsem paní doktorku dávat nechtěl. Navrhl jsem jí řešení celé situace, mimosoudním vyrovnáním .Paní doktorka raději nereaguje. Takže mi nezbyde nic jiného než na ní podat nejprve trestní oznámení za zanedbání lékařské péče, které vedlo k poškození zdraví a následně soudní žalobu. Nemuselo k tomuto vůbec dojít, kdyby paní doktorka postupovala tak,jak doktor Žák v době její nepřítomnosti. Ten mne odeslal na zátěžové EKG a to ukázalo ,že tam je další uzávěr a byl jsem odvezen do nemocnice. Nebýt jeho tak bych prodělal další infarkt. Proč takto nepostupovala paní doktorka již v období před infarktem? Doktoru Žákovi děkuji a Vám paní doktorko pěkně děkuji a již nikdy více. TAKŽE ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI VŠEM KTEŘÍ SI SVÉHO ŽIVOTA VÁŽÍ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od svých 18 let, vždy mi se vším vyšla vstříc a pomohla! Jsem s ní maximalně spokojená


F
Ověřeny pacient

Jsem nad míru spokojená........., jak s paní doktorkou Šabršulovou, tak s panem doktorem Žákem !!!!!!!!!


H
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen s přístupem i humorem. Jen tak dál. Našemu zdravotnictví by prospělo více podobného přístupu na všech pracovištích.


Ověřeny pacient

Výborná lékařka. Jsem ráda, že jsem k ní šla. Ta lidskost a chápání člověka je úžasná. Je úžasné když doktor léčí duši i tělo :) Takových by mělo být více.


Velmi dobrá lékařka,je příjemná,milá,dovede člověka vyslechnout jaké má zdravotní problémy.Opravdu má přehled v medicínských oborech.Jsem s ní velice spokojena,mohu jen doporučit.Zároveň musím přidat chválu i na její sestřičku,která je také vždy velice ochotná a usměvavá. Hana Bartošová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti