Adresy

• Soukromá ordinace pro děti a dorost

Strážnická 36
    32300 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pani doktorka je proste nejlepsi! Vyborna a moc dobra.Mam ji rada. Dekujeme za perfektny pristup! Urcite doporucuji!

• K paní doktorce nemám jedinou výhradu, péče vynikající, denodenní nával zvládá s klidem . Sestřička také vstřícná a milá, má přehled. Když mi děti při očkování vyvádějí, tak šťastná není, ale to se není čemu divit :)

• Paní doktorka je profesionál ve svém oboru. O mého syna pečuje již od narození. Nic nezanedbá a je důsledná. Paní doktorce důvěřuji a díky jejímu přístupu ji mohu jen doporučit. To samé platí i o její zdravotní sestře.

• K MUDr. Rozsypalové jsem chodila do 19 let stejně tak sestra. Nepředepisuje zbytečně ATB, přitom se chová velmi svědomitě, nic nezanedbá, vždy nabízí prostor pro diskuzi a nabídne vhodné řešení.

• Špatně jsem zadala hodnocení,musím to napravit

• Jedna z nej lékařek,na které jsem měla možnost narazit.Syn k ní chodil do 19ti let a já s dcerou,i když jsme již deset let mimo Plzen,za ní přesto jezdím dál.Vždy poradí, za každou cenu neláduje děti antibiotiky a všechno řeší a to nemluvím o tom,jak hezky se chová k dětem....

• Paní doktorka ošetřuje moje děti a nyní i děti mých dětí již 25 let. Neznám lepší. A že se na někoho zamračí. No nejspíš oprávněně. Vždyť jsou to naše dokonalé dětičky a my to přece děláme správně. Děkuji a doufám, že nám spolupráce vydrží jěště dalších 25 let.

• Nej doktorka

• Výborná dětská lékařka. Velice pečlivá, lepšího pediatra jsem nepoznala. Ošetřovala mé dvě dnes již dospělé dcery a i když jsem se z Plzně odstěhovala do Dýšiny, se svou nejmladší devítiletou dcerou dojíždím pořád k paní doktorce Rozsypalové do Plzně na Vinice. Klidně bych ji brala jako rodinného lékaře, protože je na ni spolehnutí. M.C.

• Paní doktorku zajímá pouze očkování, očkování, očkování. Vzhledem ke zdravotnímu stavu mého miminka nesmíme zatím očkovat, paní doktorka ihned vyhrožovala nahlášením na sociálku a začala mne urážet. Také při kontrole její zdravotní sestra, i když měla kašel a rýmu, manipulovala s miminkem. Při velmi vážném problému ohledně výživy, namísto aby problém řešila, vše zamluvila. Nedoporučuji.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní