Hanychovská 549/28, Liberec

Umístění: Ordinace Jiný

Také moc ráda přidám pozitivní hodnocení. Moc milá paní doktorka, která všechny svoje kroky popíše a vysvětlí.
Vzala mě jako akutní případ, protože naše zubařka bez ohlášení ukončila činnost.
Dnes mi trhala osmičku a ikdyž jsem se moc bála, tak jsem necítila žádnou bolest. Paní doktorka je anděl a jako bonus má v ordinaci moc milou sestřičku.
Jsem vděčná, že tato paní doktorka vzala za svého pacienta mého malého syna.

Díky.

Paní doktorka je pečlivá, ochotná, přitom nevnucuje drahou léčbu jak někteří jiní. Sestřička je zlatíčko. Můžu jen doporučit neměnila bych za nic! Vše vysvětlí takže se není opravdu čeho bát.

Naprostá spokojenost, malý vždycky u předchozí zubařky plakal a neotevřel pusu..paní doktorka je anděl, u ní ani nemuknul. Už se těším, až se pustí do mě :-)

Profesionalni a presto pratelsky pristup. Vzdy schopna vyjit vstric pri objednavani.

Super paní doktorka velmi šikovná a velice to umí s malémi dětmi mujsin se bál jakéhokoli doktora a tady u paní doktorky se nebál její přístup k málým batolatum je uplně bezvadný. Mouhu jí všem doporučit.

Konečně jsem našla zubařku, která má pochopení pro můj strach ze zubařského křesla. Výborně si poradila s moji osmičku, jsem s její péčí moc spokojená, stejně tak se sestřičkou.

Perfektní zubařka můžu doporučit.

Oceňuji profesionalitu paní doktorky. Nikdy jsem nebyla u zubaře tak opečovávaná jako tady. Vřele doporučuji.

Zubní lékařka, se kterou byla celá naše rodina spokojená, odešla do důchodu, takže jsme hledali v Liberci nového zubaře, což je docela problém. V ordinaci praktické lékařky jsme narazili na kontakt na MUDr. Rimarovičovou. Nejdříve jsme se trochu báli přejít k tak mladé lékařce, ale první zkušenosti jsou velmi pozitivní.
Paní zubařka je velmi pečlivá, jak při samotné prohlídce, tak i při dalších zákrocích. Preventivní prohlídka zahrnuje i rentgen a poradenství při čištění zubů (technika, vhodné kartáčky, apod.) a čištění zubního kamene, což dnes u mnoha zubařů není samozřejmostí.
Předem jste upozorněni, že se v ordinaci pracuje s moderními materiály, které pojišťovny většinou bohužel nehradí, ale alespoň jste informování o všech možnostech, které máte.
Zatím jsem velmi spokojená, mile překvapená a paní doktorku vřele doporučuji.

Zatím jsem velmi spokojen, i se sestrou. ZAK