MUDr.

Jana Řezníčková

Pediatr

Kontaktní informace

• R
    Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorostSlužby: pravidelné zdravotní prohlídky

S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená. Nyní již navštěvuji obvodního lékaře pro dospělé, ale paní doktorce jednou ráda svěřím své děti.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• S

Paní doktorku mohu 1OO% doporučuji,vždy vyléčí,je milá a poradí i přes telefon.Dcera chytla zánět spojivek,i když bylo po ordinační době velmi ochotná sestřička přivezla recept na léky do mého zaměstnání,za to bych jí chtěla moc poděkova,ušetřila nás večerní návštěvy na pohotovosti :-)

• K

Paní dr. Řezníčkovou mohu doporučit i za nás!!! Je to skvělá profesionálka a hodný a milý člověk! Nikdy se nám nestalo, že by nás odbyla nebo měla špatnou náladu! Vždy skvěle poradí, nikdy jsem od ní neslyšela ani náznak, že bych snad byla hysterická matka, když občas potřebuji i radu po telefonu. Sestřička to samé, ochota a dobrota sama!!!! Za mne to nejlepší hodnocení, jaké snad mohu dát! :o)

• Jsem s Paní Doktorkou spokojená, léčila mě sestru bratra a nyní má mé děti i děti mých sourozenců. Nikdy se mi nestalo že by pochybyla v diagnóze, a nikdy není nepříjemná, je velice milá a profesionální, děti nemají problém k této lékařce chodit, ordinaci i čekárnu má velice pěknou , sestřička je velice milá. mohu hodnotit pouze kladně. :)

• Dobrý den,paní doktorka díky tomu že je soukromá,si bere za jedno raziko na školní potvrzení 100Kč.Jiné doktorky nikoli.Dcera se vždy před návštěvou doktorky bála,protože ji ponižovala.Jen na vážení jsme čekali 4 hodiny!

• K paní doktorce jsme se sestrou chodily už jako malé děti a dnes má už přes deset let naše děti.Vždy dokáže poradit,je úžasná,milá,hodná a je paní doktorka s velkým PD na svém místě!Škoda že jsme vyrostly!!!!

• je dobrá doktorka dokáže pomoct je hodná.

• Paní doktorka je nejlepší, jsem rád, že jsem k ní mohl chodit, jako dítě a je mi líto, že už k ní chodit nemohu. Vždy byla usměvavá a milá. Doporučuji.

• Paní doktorka je velice milá a usměvavá, pokaždé dobře poradí a vysvětlí, moc hezký přístup k dětem, nejlepší lékařka kterou jsme poznali a moc rádi k ni chodíme..