MUDr.

Jana Řezníčková

Pediatr

Kontaktní informace

 • Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

  Březenecká 4631, 43001 Chomutov, ústecký

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nejnovější názory

 • R
  Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorostSlužby: pravidelné zdravotní prohlídky

  S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená. Nyní již navštěvuji obvodního lékaře pro dospělé, ale paní doktorce jednou ráda svěřím své děti.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Hana Háková
  Hana Háková
  Pediatr
  Březenecká 4804, Chomutov
  Kdykoliv, cokoliv, po telefonu, osobně, vždy laskavá a přívětivá. Více

  Martin Řáha
  Martin Řáha
  Pediatr
  Březenecká 4804, Chomutov
  Dnes jsem s dcerou navštivila pohotovost a byl tam Mudr. Řáha, byla jsem velice příjemně překvapena jeho vstřícností… Více

  Jiří Valeš
  Jiří Valeš
  Pediatr
  Václavská 4185, Chomutov
  Příjemný doktor, příjemné vystupování. Doporučuji!!! Více

  Jiří Valeš
  Jiří Valeš
  Pediatr
  Václavská 4185, Chomutov
  Dříve jsem se u pana MUDr. léčila a mohu vřele doporučit. Vřelé jednání, problém doopravdy řeší a zkoumá příčinu.… Více

  Marta Umlaufová
  Marta Umlaufová
  Neurolog, Pediatr
  Chomutov

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • R
   Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorostSlužby: pravidelné zdravotní prohlídky

   S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená. Nyní již navštěvuji obvodního lékaře pro dospělé, ale paní doktorce jednou ráda svěřím své děti.

  • S

   Paní doktorku mohu 1OO% doporučuji,vždy vyléčí,je milá a poradí i přes telefon.Dcera chytla zánět spojivek,i když bylo po ordinační době velmi ochotná sestřička přivezla recept na léky do mého zaměstnání,za to bych jí chtěla moc poděkova,ušetřila nás večerní návštěvy na pohotovosti :-)

  • K

   Paní dr. Řezníčkovou mohu doporučit i za nás!!! Je to skvělá profesionálka a hodný a milý člověk! Nikdy se nám nestalo, že by nás odbyla nebo měla špatnou náladu! Vždy skvěle poradí, nikdy jsem od ní neslyšela ani náznak, že bych snad byla hysterická matka, když občas potřebuji i radu po telefonu. Sestřička to samé, ochota a dobrota sama!!!! Za mne to nejlepší hodnocení, jaké snad mohu dát! :o)

  • Jsem s Paní Doktorkou spokojená, léčila mě sestru bratra a nyní má mé děti i děti mých sourozenců. Nikdy se mi nestalo že by pochybyla v diagnóze, a nikdy není nepříjemná, je velice milá a profesionální, děti nemají problém k této lékařce chodit, ordinaci i čekárnu má velice pěknou , sestřička je velice milá. mohu hodnotit pouze kladně. :)

  • Dobrý den,paní doktorka díky tomu že je soukromá,si bere za jedno raziko na školní potvrzení 100Kč.Jiné doktorky nikoli.Dcera se vždy před návštěvou doktorky bála,protože ji ponižovala.Jen na vážení jsme čekali 4 hodiny!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • K paní doktorce jsme se sestrou chodily už jako malé děti a dnes má už přes deset let naše děti.Vždy dokáže poradit,je úžasná,milá,hodná a je paní doktorka s velkým PD na svém místě!Škoda že jsme vyrostly!!!!

  • je dobrá doktorka dokáže pomoct je hodná.

  • Paní doktorka je nejlepší, jsem rád, že jsem k ní mohl chodit, jako dítě a je mi líto, že už k ní chodit nemohu. Vždy byla usměvavá a milá. Doporučuji.

  • Paní doktorka je velice milá a usměvavá, pokaždé dobře poradí a vysvětlí, moc hezký přístup k dětem, nejlepší lékařka kterou jsme poznali a moc rádi k ni chodíme..

  • Já i moje paní jsme k paní doktorce chodili a nyní máme v její ordinaci registrované i naše děti.Přístup této lékařky ale i sestry je velmi pozitivní.Nemáme žádný problém ba naopak.Velmi si jich vážíme a můžeme vřele doporučit.Kuchárovi