MUDr. Jana Ráčková

Zubař Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

Sam.ord. PL - stomatologa
Vrbenského 1075, Ústí nad Orlicí

Musím se bohužel přiklonit k negativním názorům, k paní doktorce jsem chodil skoro 6 let a pravidelně častokrát i častěji než jednou za půl roku a vše se zdálo být relativně v pohodě.Paní doktorka byla milá, hezky si popovídala, měl jsem jí opravdu rád. Jelikož jsem se ale přestěhoval vybral jsem si jiného doktora v novém městě. Jaké bylo mé zděšení, když jsem slyšel to co psala paní předemnou. Na všech zubech jsem měl kaz, půlku zubů poslepovaných a špatně ošetřených, kanálky špatně ošetřené, no hrůza děs... dnes je to rok, co jsem u jiného doktora a bohužel část zubů už ani nešla zachránit :(

Mam stejne zkusenosti jako o nekolik odstavcu nize. Je mi 25 a v puse sem mel 1 plombu. K pani doktorce sem chodil kupu let a spokojenost. Porad sem slysel, jak mam pekny zuby a jak je vsechno v pohode...pak se mi ale (pri jidle) zlomil zdravy zub a vse zacalo. Pani doktorka dala plombu do diry a zdalo se byt vse v pohode...po 2 mesicich me najednou ten samy zub zacal bolet a ja musel na zubni pohotovost...tam na me pani doktorka koukala jak na ukrajince, ze pry mam minimalne 2 kazy na prednich zubech a ten zlomeny co me boli, tak je pry spatne zadelany a vzniknul mi moc pekny zanet korene...sel sem zpatky k pani doktorce Rackove, a ptal se ji na kazy na prednich zubech a bylo mi receno, ze to neni nic vaznyho a ze do toho nebude vrtat, ze to je zbytecne...onen zlomeny zub byl asi 5x na cisteni kanalku (behem 3/4 roku) a na poslednim cistenim mi pani doktorka rika: "aby ste nebyl jako chlad pred vama, ten ma misto 3 kanalku hned 4 kanalky..." jen to dopovedela, tak rika: "ale vy tam mate 4 kanalky" ...takze jestli sem pochopil, tak mi celou dobu cistila 3 misto 4 a me to stale bolelo (skoro cely rok)...nakonec sem to vzdal a sel k jine pani doktorce, ktera ihned zacala opravovat predni zuby a najednou je zase vsechno v pohode...pani doktorka Rackova na me udelala dojem, ze se ji nechce pracovat a tim resit problemy, ale misto toho Vas tam chce mit co nejcasteji...taky se mi libilo u toho cisteni, kdyz pani doktorka rika, ze tu vlozku maximalne 3 tydny ale objedna me na konci 4. tydne a vlozka vypadne 1. cisteni zubu :) kdyz volam, ze to hned vypadlo, tak v pohode :) po jednom roce bolesti zubu, ktery sem do te doby neznal sem rychle vymenil a zase kousu bez premysleni, kde muzu a kde ne ;)

Vynikající zubařka, moc milá a příjemná.

Nejlepší! Jsem s ní velmi spokojená. Citlivý přístup, šikovná, nemůžu si stěžovat:)

Už se nebojím návštěvy zubní ordinace, děkuji

Já i mí kolegové, co navštěvujeme paní doktorku,jsme s ní spokojeni-ale! jsme si všimli, že p.doktorka často zapomíná na mytí rukou /i sestra/ a to v dnešní době plné různých nemocí a chřipek je pro pacienty velice riskantní. Prosíme za všechny pacienty,myslete na hygienu.

Paní doktorku Ráčkovou spousta jejích pacientů považuje za nejlepší zubařku, na kterou kdy mohli narazit. I já a moje celá rodina jsme ji považovali za tu nej...ovšem opak je pravdou...chodili jsme k ní celá rodina léta, věřili jí když říkala, jak máme krásné zuby...ovšem asi před třemi měsíci jsme se s rodinou přestěhovali do velkého (nejmenovanného) města a zašli se zaregistrovat k zubaři, který je zde ve městě jeden z těch známějších. Pan doktor se nestačil divit, ptal se nás jestli jsme vůbec někdy chodili k zubaři a to jsme paní Ráčkovou navštěvovali po půl roce pravidelně. Doktor byl zhrozen, myslel si, že jsme k zubaři buď nechodili nikam a nebo možná tak na Ukrajinu. Mě osobně nechal otevřít ústa a řekl: "sestři pište si: sedmička kaz, šestka kaz, pětka plomba, druhá strana sedmička a šestka plomba, pětka kaz..." a to podobné i v dolní části úst. Byla jsem zděšena. Pana doktora jsem se zeptala kolik mám kazů a on mi řekl, že 8 a já mu na to odpověděla, že to není možné, že jsem u paní zubařky byla než jsme se přestěhovali a to je měsíc. Pan doktor mi řekl, že ty kazy tam některé mám i roky. Jelikož byly hodně hluboké, musel mi pusu umrtvit a na několikrát mě k sobě objednat. Opravdu nic příjemného. TO podobné zažila celá moje rodina. Moje mamka zažila ovšem reakci pana doktora horší, když jí řekl, že to mohlo trvat ještě tak rok a byla by úplně bez zubů, že to co má poslepované od paní Ráčkové snad není možné. Doporučuji, kdo chcete mít zuby "opravdu" zdravé a nebo dokonce je aspon nějaký čas v těch ústech ještě mít, tak od paní doktorky Ráčkové utíkejte. My si taky mysleli, jak je úžasná odbornice, dokonce se s ní i skvěle kecalo, ale přijde mi, že nejspíš nevidí, nebo se jí nechce zuby spravovat a raději je prohlásí za "krásné" zuby...nechci tu paní Ráčkovou nějak hanit, jen zveřejňuji svou zkušenost a doporučuji ÚTĚK:( Dokud nezajdete se svými zuby k jinému zubaři, nepoznáte, jaké vaše zuby doopravdy jsou...nemusí vás ani nic bolet a můžete mít několik "dlouholetých" kazů jako já...mě taky nic nebolelo a paní Ráčkové jsem důvěřovala...chyba...a chybami se člověk učí...moje zuby ale už nikdy nebudou "krásné"...

Paní doktorka - ta nejlepší odbornice a k tomu velmi lidský přístup. Jsem ráda, že ji máme.

Fakt dobrá ! Michal K.

Skvělá odbornice,má vztřícný přístup k pacientům,vše předem vysvětlí a konzultuje s pacientem,její stomatologické výkony jsou bezbolestné a výborně provedené