MUDr. Jana Psotová

Gynekolog Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Smetanova 650, Frýdlant nad Ostravicí

K paní doktorce jsem chodila pár let, bohužel jsem se odstěhovala na druhý konec republiky, tak jsem musela gynekologa změnit. Díky ní mi byly odhaleny i pozitivní výsledky na boreliozu (mmj. byla už v akutním stádiu), při objednání jsem šla na řadu vždy maximálně do půl hodiny, když byly akutní problémy nečekala jsem nikdy déle než hodinu, nezažila jsem jí se špatnou náladou, a když se jí něco nelíbilo, jo sprdla mně, ale měla pravdu a bylo to jednou a mou chybou - ostatně přísnost není na škodu!!!! Bohužel vy si neuvědomíte, že má ordinaci i v Kunčicích a pokud prostě má pacientky v ordinaci tam a zrovna nemá ordinační hodiny, tak pacientky za ní musí dojíždět do FnO a myslím si, že toho má víc než dost. Mě mrzí že jsem jí musela změnit. Měla vždy profesionální přístup, pomohla, poradila, doporučila, na ženu gynekoložku šetrná a vlídná.

Já jsem u paní doktorky asi 2 roky, nespěchá, vše v klidu a řádně vysvětlí, zatím se chovala vždy profesionálně. S čekací dobou jsem měla problémy jen zpočátku. Teď nikdy nečekám déle než 20 minut. Sestřička je jedna z nejlepších co znám:) Je moc starostlivá a snaží se všem vyhovět.

Slyšela jsem na paní doktorku spoustu negativních hodnocení ještě dřív než jsem se k ní přihlásila. Přesto jsem to riskla a nakonec jsem byla příjemně překvapena. Paní doktorka na mě působí jako profesionálka, přišla mi na myom, takže až do jeho odstranění jsem u ní byla poměrně často, s náladovostí nebo opravdu dlouhým čekáním jsem se však nesetkala. Nemůžu říct, že by v mém případě něco zanedbala, spíš naopak mě poslala preventivně na testy na krevní kvůli podezření na trombofilii a byť mi na hematologii říkali, že to je zbytečné, že určitě mám všechno v pořádku a že to je jen plýtvání financema našeho zdravotnictví, tak nakonec se ukázalo že podezření paní doktorky bylo správné. Takže rozhodně si nemůžu stěžovat, spíš naopak, ze svých zkušeností mohu jen doporučit.

Byla jsem ošetřena v čas objednání bez čekání, sestřička byla milá,paní doktorka
mi vše v klidu vysvětlila,Jsem zde vedena již několik let a nikdy jsem neměla
s paní doktorkou žádný problém.

Chodím k paní doktorce asi 6 let a nikdy jsem nezazila, ze by byla protivna. Presto vim, jakou ma povest. Chova se asi podle toho, jak ji kdo pripada sympaticky. Kdykoliv se ji neco nezdalo, tak me opakovane vysetrila. Na mou zadost mi beze vseho zmenila antikoncepci. Sestricka je mila, ikdyz prepracovana. Cekaci doby jsou vetsinou kolem te hodiny, to je asi nejhorsi problem. Proste s tim musite pocitat predem.

Dobrý den, třetím rokem jsem u paní doktorky a potvrzuji připomínky některých pacientek na vašich stránkách. Čekací doba je normálně 2 a více hodin. Nikdy!, opravdu nikdy jsem nečekala míň než 2 hodiny. Paní doktorka je skutečně nehorázně náladová, a taky mi vyčetla mojí HZP pojišťovnu, což jsem považovala za absolutní vrchol, protože se předse nebudu ohlížet kterou pojišťovnu chce doktor, ale která vyhovuje mně, nebo ne? při mojich posledních potížích nás s manželem tak vystrašila, že ten nebyl schopen nastartovat auto, do takého stresového stavu ho dostala řečmi, že můžu umřít, ať mně okamžite veze do nemocnice. Chtěla bych napsat něco pozitivního, ale nejde to, hledám si jiného doktora.

Já jsem neměla s paní doktorkou žádný problém.Když něčemu nerozumím,tak se jí přímo zeptám a nemá s tím problém mi to vysvětlit.Byla jsem 2x těhotná a obě těhotenství jsem byla u paní doktorky,je pravdá,že když se jí nezdají výsledky tak pošle pacientku ještě k dalšímu lékaři.Je to sice nepříjemný pocit,ale nevím jestli bych měla lepší pocit nikam nejít. A čekací doba? Někdy horší a někdy lepší,ale není se čemu divit,když je tam paní doktorka sama na Frýdlant a celé okolí.

S touhle doktorkou mám ty nejhorší zkušenosti.Před několika lety se ani neobtěžovala po prohlídce sdělit,že jsem těhotná,o měření tlaku nebo vážení jsem si mohla nechat zdát.Po výroku,že je to nějaký divný jsem tam už nikdy nešla.Nedoporučuji,člověk má pocit,že ji ruší od čtení časopisů.

Paní doktorka je velice náladová, několikrát jsem ji zažila, že se chovala profesionálně, klidně, vesele, atd. nicméně spoustukrát jsem si taktéž připadala jako debil a úplně nejhorší pocit jsem měla tehdy, když mi vyčetla, že jsem ve svých 27 letech nešla po porodu císařským řezem na sterilizaci !!!!!!!!!!!! Taktéž se velice nechutně vyjadřovala k tomu, že nechci změnit antikoncepci. A výše zmiňované nedodržování objednací lhůty? To snad už ani nelze komentovat! Po objednání se mi ještě NIKDY nestalo, že bych čekala méně než hodinu! MUDr. Psotová si neustále také bere pacientky přímo ze sesterny. Také se mi stalo, že s holým zadkem jsem čekala, až paní doktorka vyslechne dealera! Hnus. No prostě zcela vážně uvažuji o odchodu k jiné gynekoložce.

S paní doktorkou jsem spokojená,je vlídná,vyšetření šetrné,při akutních potížích
se na ni mohu kdykoliv obrátit,vždy mi pomohla a poradila i s obtížemi mimo její obor.