Sv. Čecha 448, Kojetín
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Vzdy vstřícná,nejednou pomohla.Chodíme tam cela rodina.Za sebe a manželku.VÝBORNÝ!!! Takže jen tak dal!

Paní doktorka se tento rok akorár tak fláká,neustále někde cestuje a přehrává svou práci na jiné.
A jak už tu někdo poznamenal je krutá,nesoucitná a s diagnozou si moc hlavu neláme.

Velmi dobrý a příjemný přístup k pacientům.

Super doktorka, bezproblémová komunikace, ještě se mě nestalo, že by mě při potížích nevyšetřila nebo na vyšeření neposlala.A za to jí moc děkuji...více takových kvalitních lékařek.

Neměním

doporučuji velmi dobrý

Neznám lepší paní doktorku.Krásná,pracovitá,plná empatií k pacientům, kterým se snaží vždy ochotně a co nejrychleji vyřešit jejich jakýkoliv zdravotní problém. U ostatních pomůže všem DOBROU radou! To, že je někdy příkrá, je známkou toho, že dobře zná své pacienty a jejich okolí.Dobře si všímám toho jak odborně asi léčí, když člověk, který byl před 17ti léty skrz nazkrz žlutý a pohublý, je ještě pořád tady a v dobré kondici už několik let.Mně, pí doktorka na mé nářky na zdraví ve čtyřiceti řekla "no tak vidíš, to jsi už napůl opotřebovaná", a do dnes se tomu směji, už 22let a zároveň mně to pomáhá k nadhledu. Mně a celou moji rodinu obětavě léčí za což jsem jí nikdy ještě dostatečně nepoděkovala.

bez diskuze

nesouhlasím z níže uvedeným komentářem!!!!nejlepší paní doktorka kterou sem kdy měl.

Super doktorka!