Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení
Žerotínovo náměstí 4/6, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost !

čau, je mi 23 k Novotné jsem chodil asi od 1 roku s atopickým ekzémem. Za celou dobu mi neudělala jediný rozbor krve ani jiné testy, které by mohly odhalit původ. Pouze mi předepisovala masti a to zejména belogent což je kortikoidová mas, kortikoidy by se neměli používat dlouhodobě, způsobují oslabení obranní schopnosti kůže. Tuto mast jsem měl naordinovánu asi posledních 10 let. V současné době chodím k jiné doktorce, která mi udělala testy, zjistila co mi je a začala mě léčit. Takže moje zkušenost s paní Mudr. Janou Novotnou je velmi špatná!

K pani doktorce Novotne chodim jiz od svych 3 mesicu, co jsme se narodila, v soucasnosti je mi jiz 26 let, trpela jsem atopickym ekzemem, ktery se mi po sice dlouhe lecbe ztratil, bohuzel mi 4 roky po tom prisla lupenka. S lecbou ji vask dobre udrzuji a veskere predepsane veci, ci doporuceni byli napomocne. Nemyslim si ze je hezke davat pani doktorce vinu za to, ze "nevylecila" nebo ze ta a ona lecba nepomohla, bohuzel lekar neni vsemohouci. Prece jen mohu pani doktorku vrele doporucit. Mimo jine bydlim v cizine a lepsi doktorku jsem ani zde nenasla (a to jsem jich v zahranici vystridala)!!!

Velice milá, příjemná. Šla jsem za paní doktorkou s konkrétním problémem, který se mi s pomocí jejích rad a předepsané léčby podařilo cca do měsíce odstranit. Celková spokojenost.

U paní doktorky jsem byla s půlročním synem a už nikdy více!!! Paní doktorka je do sebe zahleděný egoista. Pacient ji vůbec nezajímá. Dala nám jeden typ léčby, na kterou syn reagoval velmi špatně - dala jsem tomu čas - vím, že kožní problémy jsou dlouhodobou záležitostí. A když jsem jí chtěla popovídat, jak na léčbu syn reaguje, tak mě přerušila a vůbec se o tom se mnou nechtěla bavit. Pokud se Vám ale dítě škrábe do krve a paní doktorka i tak stále radí vysoušet kůži a půlročnímu dítěti zákazat se škrábat (kéž by mi vysvětlila, jak se to dělá), tak to podle mého opravdu v pořádku není. Dále nám řekla, ať se syn laskavě nepotí - bylo to loni v létě a malého jsem oblékala opravdu minimálně - to je opravdu rada k nezplacení. Byla jsem ochotná dál zkoušet jiné masti, ale na to mi paní doktorka řekla, že už nám dala jednu léčbu a že už u nás nic dalšího vymýšlet nebude. Takže za sebe opravdu nedoporučuji!

paní doktorka je skvělá

U paní doktorky jsem asi od svých 10 let a zůstala u ní i v dospělosti. Atopický ekzém už mi téměř zmizel a to také díky paní Novotné. Je bezvadná, mám ji ráda a moc jí děkuji. Škoda té čekací doby, ta je fakt strašná, ale co už, na kvalitního lékaře si každý rád počká :-)

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Mila a přijemna. Velice doporučuji.

Zatím jsme u paní doktorky byli dvakrát a čekali nejdéle 15 minut. Paní doktorka důkladně zjistí vše o pacientovi a předepsané léky nám víc než pomohly, náš 11ti měsíční syn se během měsíce téměř zbavil atopického exzému.

Paní doktorka je velice příjemná. S čekací dobou je to horší, ale nevadí. Vždy mi pomohla a poradila. mohu jen doporučit!