Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno
Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost !

T
Ověřeny pacient

čau, je mi 23 k Novotné jsem chodil asi od 1 roku s atopickým ekzémem. Za celou dobu mi neudělala jediný rozbor krve ani jiné testy, které by mohly odhalit původ. Pouze mi předepisovala masti a to zejména belogent což je kortikoidová mas, kortikoidy by se neměli používat dlouhodobě, způsobují oslabení obranní schopnosti kůže. Tuto mast jsem měl naordinovánu asi posledních 10 let. V současné době chodím k jiné doktorce, která mi udělala testy, zjistila co mi je a začala mě léčit. Takže moje zkušenost s paní Mudr. Janou Novotnou je velmi špatná!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

K pani doktorce Novotne chodim jiz od svych 3 mesicu, co jsme se narodila, v soucasnosti je mi jiz 26 let, trpela jsem atopickym ekzemem, ktery se mi po sice dlouhe lecbe ztratil, bohuzel mi 4 roky po tom prisla lupenka. S lecbou ji vask dobre udrzuji a veskere predepsane veci, ci doporuceni byli napomocne. Nemyslim si ze je hezke davat pani doktorce vinu za to, ze "nevylecila" nebo ze ta a ona lecba nepomohla, bohuzel lekar neni vsemohouci. Prece jen mohu pani doktorku vrele doporucit. Mimo jine bydlim v cizine a lepsi doktorku jsem ani zde nenasla (a to jsem jich v zahranici vystridala)!!!

Paní doktorka je sice milá a příjemná, ale co se týče léčby nejsem moc spokojen. Bojuji od narození s atopickým ekzémem a zatím to nikam nevede už je mi 25 a nikam sme se pořádně nedostali.

Velice milá, příjemná. Šla jsem za paní doktorkou s konkrétním problémem, který se mi s pomocí jejích rad a předepsané léčby podařilo cca do měsíce odstranit. Celková spokojenost.

U paní doktorky jsem byla s půlročním synem a už nikdy více!!! Paní doktorka je do sebe zahleděný egoista. Pacient ji vůbec nezajímá. Dala nám jeden typ léčby, na kterou syn reagoval velmi špatně - dala jsem tomu čas - vím, že kožní problémy jsou dlouhodobou záležitostí. A když jsem jí chtěla popovídat, jak na léčbu syn reaguje, tak mě přerušila a vůbec se o tom se mnou nechtěla bavit. Pokud se Vám ale dítě škrábe do krve a paní doktorka i tak stále radí vysoušet kůži a půlročnímu dítěti zákazat se škrábat (kéž by mi vysvětlila, jak se to dělá), tak to podle mého opravdu v pořádku není. Dále nám řekla, ať se syn laskavě nepotí - bylo to loni v létě a malého jsem oblékala opravdu minimálně - to je opravdu rada k nezplacení. Byla jsem ochotná dál zkoušet jiné masti, ale na to mi paní doktorka řekla, že už nám dala jednu léčbu a že už u nás nic dalšího vymýšlet nebude. Takže za sebe opravdu nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

paní doktorka je skvělá

U paní doktorky jsem asi od svých 10 let a zůstala u ní i v dospělosti. Atopický ekzém už mi téměř zmizel a to také díky paní Novotné. Je bezvadná, mám ji ráda a moc jí děkuji. Škoda té čekací doby, ta je fakt strašná, ale co už, na kvalitního lékaře si každý rád počká :-)

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Mila a přijemna. Velice doporučuji.

Ověřeny pacient

Zatím jsme u paní doktorky byli dvakrát a čekali nejdéle 15 minut. Paní doktorka důkladně zjistí vše o pacientovi a předepsané léky nám víc než pomohly, náš 11ti měsíční syn se během měsíce téměř zbavil atopického exzému.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti