Praktický lékař stomatolog
Tyršova 139, Liberec

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Suprový přístup ,se vším jsem spokojená . Má přecitlivělá tříletá dcera v křesle sedí bez problémů a vůbec se nebojí ,zoubky si nechá důkladně zkontrolovat bez problémů a spokojená s obrázkem odchází . A SMS připomenutí předem k nezaplacení.

Doktorka Mužíčková je velmi vstřícná a empatická. Co se zákroků týče, ani laikovi neuteče, že je nesmírně důsledná a pečlivá. Preciznost pak korunuje dodržování smluvených termínů i velmi praktická SMS den před návštěvou ordinace. Za asertivitu a nekonfliktnost vůči chronickým nespokojencům a "prudičům" má taktéž můj velký obdiv.

Je to nejlepší paní zubařka co jsem kdy měla vždy jsem měla panický strach ze zubaře ale teď už nemám dnes mi vrtala a trhala a jsem šťástná že jí mám děkuji Lamačov

Jsem velmi spokojen a lepší zubařku jsem nikdy neměl.Všem doporučuji.

Konečně jsem našla ordinaci, kam se nebojím chodit:-)

moc mi pomohla chodila jsem k zubaři 7x za týden a nikdy mi zub pořádně neošetřil a paní mikuková mi zuby dala dohromady hodně rychle :)

Paní doktorku vrele doporucuji. Vzdy jdu na cas sveho objednani, veskere postupy predem oznami, po profesionalni strance jsem velmi spokojena, prace sestricky take vyborna. Celkovy pristup opravdu profesionalni a zaroven prijemny,mohu jen chvalit (a to jsem clovek, ktery diky zkusenostem pristupuje k lekarum s rerezvou). Moc dekuji za Vasi peci.

S provedenými zákroky paní doktorky jsem velmi spokojen. Přes své mládí je velmi zručná a zároveň opatrná a jemná. Rovněž vybavení ordinace je na velmi slušné úrovni, stejně jako přístup k pacientům.

Dobrý den, pokud někdo nechce navštívit dentální hygienistku je to jen a jen na něm. Nikomu nic nenutíme jen doporučujeme. Pokud vidíte i v doporučeni nějaký problém velmi ráda si s Vámi o tom popovídám a problém vyřídíme buď osobně či po emailu. S pozdrav MUDr. Mikulová

Lepší zubařku neznám. Po odborné stránce a přístupu na vysoké úrovni.
Po provedených výkonech musím řici, že je opravdu moc šikovná a pečlivá.
Mohu vřele doporučit.