Jana Mužíčková, zubař Liberec

MUDr. Jana Mužíčková

Uložit

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 139, Liberec
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Suprový přístup ,se vším jsem spokojená . Má přecitlivělá tříletá dcera v křesle sedí bez problémů a vůbec se nebojí ,zoubky si nechá důkladně zkontrolovat bez problémů a spokojená s obrázkem odchází . A SMS připomenutí předem k nezaplacení.

P
Ověřeny pacient

Doktorka Mužíčková je velmi vstřícná a empatická. Co se zákroků týče, ani laikovi neuteče, že je nesmírně důsledná a pečlivá. Preciznost pak korunuje dodržování smluvených termínů i velmi praktická SMS den před návštěvou ordinace. Za asertivitu a nekonfliktnost vůči chronickým nespokojencům a "prudičům" má taktéž můj velký obdiv.

Ověřeny pacient

Je to nejlepší paní zubařka co jsem kdy měla vždy jsem měla panický strach ze zubaře ale teď už nemám dnes mi vrtala a trhala a jsem šťástná že jí mám děkuji Lamačov

Jsem velmi spokojen a lepší zubařku jsem nikdy neměl.Všem doporučuji.

Konečně jsem našla ordinaci, kam se nebojím chodit:-)

moc mi pomohla chodila jsem k zubaři 7x za týden a nikdy mi zub pořádně neošetřil a paní mikuková mi zuby dala dohromady hodně rychle :)

L

Dobrý den,
Paní doktorku vrele doporucuji. Vzdy jdu na cas sveho objednani, veskere postupy predem oznami, po profesionalni strance jsem velmi spokojena, prace sestricky take vyborna. Celkovy pristup opravdu profesionalni a zaroven prijemny,mohu jen chvalit (a to jsem clovek, ktery diky zkusenostem pristupuje k lekarum s rerezvou). Moc dekuji za Vasi peci.

M

S provedenými zákroky paní doktorky jsem velmi spokojen. Přes své mládí je velmi zručná a zároveň opatrná a jemná. Rovněž vybavení ordinace je na velmi slušné úrovni, stejně jako přístup k pacientům.

J
Ověřeny pacient

Dobrý den, pokud někdo nechce navštívit dentální hygienistku je to jen a jen na něm. Nikomu nic nenutíme jen doporučujeme. Pokud vidíte i v doporučeni nějaký problém velmi ráda si s Vámi o tom popovídám a problém vyřídíme buď osobně či po emailu. S pozdrav MUDr. Mikulová

S

Lepší zubařku neznám. Po odborné stránce a přístupu na vysoké úrovni.
Po provedených výkonech musím řici, že je opravdu moc šikovná a pečlivá.
Mohu vřele doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti