Samostatná ordinace PL - stomatologa
Třebízského 292, Pečky

S kvalitou odvedené práce paní Mikšovské jsem nikdy neměl problém, avšak její přístup k pacientovi je tragický. Na kontrolách a při zákrocích je nepříjemná.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Pravidelné ošetření

S lékařkou Janou Mikšovskou jsem plně spokojený. Ve svém oboru se vyzná, je citlivá, hodná. Jsem u této lékařky vedený mnoho let a nemohu si ji vynachválit. Chválím i její zdravotní sestru Zdenu Novotnou. Všude budu ordinaci v Pečkách Mudr. Jany Mikšovské chválit. Tato lékařka je vzorným příkladem ve svém oboru.

Odešli jsme od této lékařky a to na poslední chvíli.U všech dětí minimálně 4-5 kazů které p.doktorka neřešila a ani neodhalila ,zubní kanálky ošetřené jen do poloviny,mezizubní kazy příšerné plomby.Děti se pokaždé bály.Absolutně nedoporučuji ošetření pro děti.
Našel jsem zubní lékařku v Praze 8 úplně odlišný přístup kompletní vstupní prohlídka včetně rtg konzultace nebetyčný rozdíl.Jsem rád a šťastný,že už nemusím do Peček jezdit

Chodim k teto lekarce uz odmalicka. Vzydcy jsem mela problemy s kvalitou jeji pece. Plomby vypadavali a po navsteve jeji ordinace byly veci jeste horsi. Musela jsem si priplacet za injekce na umrtveni. Nekdy mam pocit, ze ona se v bolesti vyziva. A zadneho pochopeni ani mileho pristupu se nedockate. Posledni moje navsteva byla pred nekolika mesici. Dodnes mam problemy a nemuzu nic studeneho nebo horkeho. Momentalne pobyvam v Anglii. Rozbolely me zuby a zubar mi vytrhl zub moudrosti. Ale byla to naprosta pohodicka. Tak strasne mily a pratelsky pristup doktora a setricky jsem jeste nikdy nezazila. Navic odvedl skvelou praci. Vubec se to neda srovnavat s "pani doktorkou". Po dnesku jsem rozhodnuta k ni uz nikdy nejit, maximalne tak vyzvednout si svoje zubni zaznamy.

Paní Mudr.Mikšovská,je velice ohleduplná a milá zubařka.Profesionální přístup,dobrá komunikace mezi zubařem a pacientem.Jsme moc spokojená i s paní sestřičkou.Oběma VELIKÉ DÍKY :)

Bohužel také nemám moc dobrou zkušenost.Měla jsem po špatné zkušenosti ze zubaře trauma,paní Mikšovské jsem se s tím svěřila a doufala,že bude citlivější a sklidila jsem výsměch.Jako zubařka není špatná,ale její přístup je dost necitlivý bohužel.Zubaře jsem změnila a jsem spokojená.Raděj si jinde připlatím i za citlivější přístup.

Já zase mám s MUDr.Mikšovskou dobré zkušenosti, zachránila mi spoustu zubů a bohužel má pravdu, že jsem se o zuby moc nestaral. Je pravda, že je někdy docela ostrá, ale i ženy mají své dny a dost pacientů si to někdy zaslouží, zejména z řad bohatších, kteří si myslí, že se před nimi každý posadí na zadek. Všechno je o lidech a jak se kdo ke komu chová takovou sklízí úrodu. Jsem přesvědčený, že je profesionálka a někdy je lepší říct pacientovi o zubech pravdu, než mu lhát a oddálit jeho zkázu (balamutit ho). Co se týká sestry, tak jsou obě velmi sehraný tým, který si zaslouží pochvalu a ne hanění. Howgh, skočil jsem.

Já mám taky špatné zkušenosti. Nepříjemná osoba, která se v tom vyžívá a chválně působí bolest. Díru v moudráku mi zaplácla nějak až k dásním, takže se mi to zanítilo, až jsem musela na pohotovost, kde se nestačili divit co mi to tam zubařka provedla. Od té doby se mi záněty dásní dělají několikrát do roka :-( Vrcholem všeho bylo to, že jsem se telefonicky objednávala po roce na prohlídku a bylo mi řečeno, že jsem navštívila jakousi mě neznámou zubařku v Poděbradech, u které jsem nikdy nebyla a proto ať si jedu k ní, že oni už mě nepřijmou. Vůbec jsem to nepochopila asi nějaká redukce pacientů ze strany paní doktorky.

J8 se naopak paní doktorky musím zastat. Jako malej jsem velmi vytrpěl od místních Kolínksých fachmanů vážně dost a Mudr.Mikšovská mi ty moje kňasáky zachránila. Je vostrá, ale asi si to pacienti dělaj sami, nedbaj na svoji hubu a já se mezi ně rovnám. Měl bych asi být mnohem důslednější, co se týče mojich zubů, přiznávám. ale ona má taky asi toho dost a ani se jí nedivím. Já jsem jí vděčný, protože dneska bych chodil z předníma zubama ze zlata a díky ní jsem ok.

paní doktorka se opravdu nechová kl pacientům hezky, z vlastní zkušenosti po změně zubaře vím že i zubař může mít lidské chování. Muj nový stomatolog, po první kontrole mého chrupu, pronesl, že by pani doktorku chtěl potkat v noci a dát ji co proto, za takovou hle práci. NEDOPORUCUJI. Lepší nechodit nikam než sem