Samostatná ordinace PL - stomatologa
Lidická 1715, Vlašim

Tuto dámu zásadně nedoporučuji. Nechává pacienty dlouho čekat v čekárně, s její léčbou také nejsem spokojena. Její přístup je tak trochu nelidský. Bohužel.

machynakova

Zcela náhodou jsem přišla na tuto stránku a po přečtení příspěvků jsem se rozhodla přidat i svou osobní zkušenost. K paní doktorce jsem chodila tak 7 let.Péče vypadala tak, že jsem přišla, v čekárně seděla neskutečné doby (několikrát se mi stalo, že jsem šla na řadu i 11. nebo dokonce 14.)když jsem se bavila s lidmi v čekárně, tak jsme také zjistila, že nás bylo třeba na 9.hod. objednáno i 5 pacientů!!!! a po 2-3 hod.čekání jsem uvnitř nebyla ani 5 min.paní doktorka mi ze zubu vypláchla nečistoty a díru zalepila nějakou vložkou. Ta vydržela tak nejvýš 2 dny (někdy do 1.jídla) a pak byl zub otevřený do další návštěvy, která probíhala každých 14 dní-maximálně 3 týdny.A tak to šlo pořád dokola. Jenže tím, že byl zub otevřený se postupně ulamoval až z něj nezbylo vůbec nic. Samozřejmě jsem chtěla přestoupit jinam,ale ve Vlašimi prostě nikdo jiný nebral nové pacienty. Před nějakou dobou se mi naskytla možnost přestoupit k jiné lékařce, což jsem samozřejmě využila. Nicméně poté, co mě prohlédla a zrentgenovala zjistila strašnou zkázu. Ven muselo jít 6 zubů-3 z toho byly jen mrtvé kořeny, které podle jejích slov měly být už několik let venku a byla to naprostá časovaná bomba. Opravdu smutné na to, že mi je lehce přes 20 let!!!A věřte mi, že se nejedná o to, že bych se o zuby nestarala. Když občas zahlédnu paní doktorku Mikoláškovou ve městě, mám sto chutí jí pěkně od plic poděkovat. Nejenom za to, co teď musím absolvovat,aby se zuby daly alespoň trochu dopořádku, ale taky za to, co mě to již stálo peněz a ještě bude stát. Nejhorší na celé věci je fakt, že stejné příběhy jsem slyšela už mnohokrát od různých známých i cizích lidí- NAPROSTO stejné scénáře, jako jsem to vylíčila já-nekonečné čekání,rychlé zaplácnutí vložkou, stejně rychlé vypadnutí vložky,postupné ulamování zubu a konec zubu.Kdo takhle nechcete dopadnout, tak k paní doktorce rozhodně nechoďte.

K Pani zubařce jsem šel hned po základce,vše jí trvá neskutečně dlouho a léčí pouze vložkama,ted jsem mel konečne možnost přejít k jiné,ta mi po rentgenech sdělila že 2zuby budou muset ven,celkem špatné zjištění když vám není ani 25let,doporučuji se této dámě obloukem vyhnout i za cenu toho že si za zuby něco doplatíte!!!!Stojí to určitě za to!!!!!!!!!!!!!

Byla jsem u paní doktorky registrovaná již od základní školy. Její služby vždy byly nedostačující, a také jí všechno hrozně dlouho trvalo.
Nyní, když se přestěhovala do Prahy, jsem si našla novou stomatoložku. Při první návštěvě mi udělala rentgen a hrozila se toho, jak moje zuby vypadají. 4 zuby mi musela vytrhnout, všechny plomby předělat. Sice jsem si to všechno zaplatila, ale nyní s nimi mohu být spokojena a chodím už pouze na preventivní prohlídky.
Tudíž paní doktorku vůbec nedoporučiji a raději se zaregistrujte jinde.

Plně souhlasím s předešlým názorem
pouze syn o zub za půl roku léčení
nepřišel, druhá lékařka mu zub ošetřila a za 14 dní
zavřela a za 5let zub drží a nezlobí