Praktický lékař pro dospělé
Martinovská 154, Ostrava

Praktický lékař pro dospělé
V Mešníku 5088, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velice příjemná paní doktorka, vždy vstřícná, vyslechne, nikdy jsem nezažila špatný přístup či neochotu.

Výborná lékařka, chodí k ní celá naše rodina. Vždy poradí, povzbudí, vyslechne, člověk se u ní může cítit příjemně i přesto, že lékaře nemá v lásce. Moc mi pomohla v době, kdy jsem trpěla psychickými problémy,je vidět, že ji na pacientech orpavdu záleží a nesnaží se je odbýt.
Více takových lékařů.

Velmi trpělivá, pracovitá a odboVRrně fundovaná. Pacient ji opravdu zajímá.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Chodíme k ní celá rodina, takže ze zkušenosti i jako zdravotník můžu říct, že MUDr. Lenartová je jak výborný diagnostik a důsledný odborník, tak i velmi příjemná, vždy usměvavá a ochotná osoba s přátelským a lidským přístupem k pacientům. Jednou mě s akutními problémy přijala i 5 minut před koncem ordinačních hodin :-) Opravdu doporučuji, není co vytknout.

Přešla jsem k paní doktorce, protože jsem byla silně nespokojená s chováním své bývalé lékařky Mudr. Vaňhové, a nyní jsem maximálně spokojená. Paní doktorka Lenartová je nejen výborný diagnostik a důsledný odborník, ale získala si mne především svým lidským přístupem, tím, že je vždy milá a usmívá se. Neodmítla s akutními potíži mne přijmout dokonce ani 5 minut před koncem ordinačních hodin :-) Rozhodně doporučuji, chodíme k ní celá rodina a všichni jsme spokojeni.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem spokojená.Vždy vyšla vstříc a dokázala dobře poradit.Jediné co mi dost vadí,je podle mě dlouhá čekací doba.Mám pocit,že důchodci tam chodí na drby a paní doktorka poslouchá.Je mi jasné,že starší lidé mají více zdravotních problémů,ale mladí odcházejí rychle a starší tam jsou hodně dlouho.

Velmi zkušená praktická lékařka, milá, ochotná a spolu se sestřičkou jsou oporou pro naše neduhy. Vždy má čas mě vyslechnout a problémy řešit. Je důsledná a zajímá se o náš zdravotní stav. Jsem opravdu moc spokojený. Takto by se měli chovat lékaři ke svém pacientům.

Velmi zkušená praktická lékařka, s výbornou pamětí rodinné anamnézy, milá, ochotná a spolu se sestřičkou jsou oporou pro naše neduhy. Díky za vše.

Pečlivá, svědomitá,ochotná.

S p.doktorkou jsem spokojená,vždy má čas mě vyslechnout,nebagatelizuje mé problémy.