Jana Kubátová, urolog Brno

MUDr. Jana Kubátová

Urolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pekařská 53, Brno
Fakultní nemocnice U sv. Anny - Urologické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi moc pomohla, má velice trpělivý přístup, vše mi vysvětlila, dobře poradila, psychycky mě uklidnila a byla velice hodná a i když jsem nebyla její pacientka, tak mi moc pomohla! Takových lékařů s tímto přístupem k nám pacientům, kéž by bylo více!!!!!!


R

S paní doktorkou jsem velice spokojený, má lidský přístup, vždy dobře poradí a vůbec je to fajn lékařka. Více takových.


Pani doktorka,ktera je vynikajici a vzdy to se mnou mysli dobre.


Ověřeny pacient

Po sáhodlouhých vyšetřeních u jiných urologů,jsem se díky bohu dostala do rukou paní doktorce..s trpělivostí mě vyslechla,s lidským přístupem poradila,s úsměvem vysvětlila..a spoustu dalších drobností nad rámec svých povinností..jedním slovem vynikající..


Paní doktorka má velmi lidský přístup, všechno srozumitelně vysvětlí, ochotná, pečlivá, milá, usměvavá. Kéž by takoví byli všichni...


Nemůžu si vůbec stěžovat, ze začátku mě sice trošku peskovala za krátké trička, ale měla pravdu. díky ní už teď můžu docela dobře fungovat bez neustále se opakujících zánětů močového měchýře.


Vynikající, ochotná, perfektní lidský přístup, prostě špica. RR.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Taky si paní doktorku nemůžu vynáchválit. POmůže se vším!


H

Přesně k této paní doktorce chodím, je vážně skvělá! Moc mi pomohla s mými urologickými problémy, vím, že kdykoliv se na ni mohu obrátit, poradí, pomůže!


I

Vynikající lékařka, pečlivá, se snahou pomoci. Má úžasný lidský přístup, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, snaží se pro ně udělat maximum!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, bude mi 15 let a mám problém s penisem. Nejde mi stáhnout predkozka a to vůbec, ta kůže je prostě nějak celá spojená... Mám pouze otvor na močení a potřeboval bych radu. Vím že je normální o takovýchto věcech mluvit s rodičema ale je to trapné a nechce se mi do toho. předem děkuji za odpověď.

    Určitě si zajdi za svou dětskou lékařkou a řekni jí to. Pošle tě pravděpodobně na urologii, tam ale už budeš muset s rodičem. Je to celkem častý problém a dá se snadno a dobře vyřešit.

    MUDr. Jana Kubátová

  • Dobrý den, je to 5 dní, co mi nastaly níže popsané problémy. Toho rána jsem se vzbudil a po vymočení jsem měl nutkání asi za 5 minut jít znovu, pak znovu, znovu a zase znovu...a od té doby takto chodím pravidelně. Čůrek je pořád menší a menší, samozřejmě v závislosti na tekutinách v těle. Na konci domočení cítím jakoby mi penisem projel mráz, tak jako když se oklepete zimou. Ale při močení mě to nepálí nebo tak nějak. Pořád cítím jako kdybych tam dole na šťopce měl mokro. Trochu to tím pádem svědí, stačí zajít na záchod, pošimrat si uzdičku a vím že budu močit. Je mi 37 let a nikdy by mě nenapadlo, že budu mít v těchto letech problémy s prostatou. :( Ten první den příznaků to bylo ještě umocněný tím, že jsem se cítil oslabený - tak jako kdyby na mě něco lezlo. Takový ten stav kdy nemůžete zatnout pořádně ani pěstičku, chůze je pomalá a tak. Toto druhý den odeznělo, stačilo se pořádně vyspat, ale problémy s močením přetrvávají. Přes noc se nebudím, že by se mi chtělo. Pohlavní chorobu (např. chlamydie) jsem (asi) vyloučil, jelikož poslední orální sex bez kondomu jsem měl cca. před 5ti měsíci. Měl bych podle Vás navštívit urologa? Mám obavu, že na vyšetření ke specialistovi si budu muset počkat několik týdnů, ne-li měsíců. Moč nijak nezapáchá ani není nijak zabarvená ani hlenovitá - klasická bílá, lehce nažlutavělá, chcete-li. Prostě normální. Co myslíte, měl bych nasadit např. kanadské brusinky? Nezkoušel jsem. Ale našel sem doma bylinný sáček - kopřivu, udělal sem si z toho asi 2x čaj - bez účinků. Chápu, že bych to měl sledovat asi dlouhodoběji - ale nevím jestli mám tady doma měsíc experimentovat. Jak říkám, potíže mám již 5 dní. Možná na závěr dodám, že MOŽNÁ - nejsem si tím úplně jistý - jsem den před prvními příznaky dělal nějaké chilli jídlo a je možné že jsem se rukou s kterým jsem manipuloval s kořením lehce mohl otřít o žalud, když jsem se v mezičase vaření šel vymočit. Ale že by to sakryš melo způsobit takové potíže a držet se mě několik dní, nebo co to je? Myslíte že se mi tím mohl aktivovat již nevratný problém s prostatou, kterého se už nezbavím? Děkuji za rady.

    Určitě navštivte urologa, chce to osobní kontakt, prohlídku, odběr anamnézy cíleně. Akutní případy by měli ošetřit všichni, nebo se domluvit na brzkém termínu.

    MUDr. Jana Kubátová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti