MUDr.

Jana Kubátová

Urolog

Kontaktní informace

• G

Paní doktorka mi moc pomohla, má velice trpělivý přístup, vše mi vysvětlila, dobře poradila, psychycky mě uklidnila a byla velice hodná a i když jsem nebyla její pacientka, tak mi moc pomohla! Takových lékařů s tímto přístupem k nám pacientům, kéž by bylo více!!!!!!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Hnědý flek na kůži

Dobrý den, včera jsem si všiml, že se mi na penisu udělal hnědý flek. Není nijak vystouplí ani bolestiví, průměr cca 4-5mm vypadá jako znaménko, při natažení kůže se flíček také roztáhne, vzdálenost od kořene je cca 5 cm hned na kůži.. Je mi 28. Flek je přímo na velice tenké žilce.Předem děkuji
    Jana Kubátová Urolog Brno
    Dobrý den, nejlépe asi ukázat obvodnímu lékaři a ten rozhodne, je-li nutné nějaké další vyšetření.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• G

• S paní doktorkou jsem velice spokojený, má lidský přístup, vždy dobře poradí a vůbec je to fajn lékařka. Více takových.

• Pani doktorka,ktera je vynikajici a vzdy to se mnou mysli dobre.

• Po sáhodlouhých vyšetřeních u jiných urologů,jsem se díky bohu dostala do rukou paní doktorce..s trpělivostí mě vyslechla,s lidským přístupem poradila,s úsměvem vysvětlila..a spoustu dalších drobností nad rámec svých povinností..jedním slovem vynikající..

• Paní doktorka má velmi lidský přístup, všechno srozumitelně vysvětlí, ochotná, pečlivá, milá, usměvavá. Kéž by takoví byli všichni...

• Nemůžu si vůbec stěžovat, ze začátku mě sice trošku peskovala za krátké trička, ale měla pravdu. díky ní už teď můžu docela dobře fungovat bez neustále se opakujících zánětů močového měchýře.

• Vynikající, ochotná, perfektní lidský přístup, prostě špica. RR.

• Taky si paní doktorku nemůžu vynáchválit. POmůže se vším!

• Přesně k této paní doktorce chodím, je vážně skvělá! Moc mi pomohla s mými urologickými problémy, vím, že kdykoliv se na ni mohu obrátit, poradí, pomůže!

• Vynikající lékařka, pečlivá, se snahou pomoci. Má úžasný lidský přístup, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, snaží se pro ně udělat maximum!!!