MUDr.

Jana Kubátová

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Fakultní nemocnice U sv. Anny - Urologické oddělení

Pekařská 53
    656 91 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• JS

Paní doktorka mi moc pomohla, má velice trpělivý přístup, vše mi vysvětlila, dobře poradila, psychycky mě uklidnila a byla velice hodná a i když jsem nebyla její pacientka, tak mi moc pomohla! Takových lékařů s tímto přístupem k nám pacientům, kéž by bylo více!!!!!!

• S paní doktorkou jsem velice spokojený, má lidský přístup, vždy dobře poradí a vůbec je to fajn lékařka. Více takových.

• Pani doktorka,ktera je vynikajici a vzdy to se mnou mysli dobre.

• Po sáhodlouhých vyšetřeních u jiných urologů,jsem se díky bohu dostala do rukou paní doktorce..s trpělivostí mě vyslechla,s lidským přístupem poradila,s úsměvem vysvětlila..a spoustu dalších drobností nad rámec svých povinností..jedním slovem vynikající..

• Paní doktorka má velmi lidský přístup, všechno srozumitelně vysvětlí, ochotná, pečlivá, milá, usměvavá. Kéž by takoví byli všichni...

• Nemůžu si vůbec stěžovat, ze začátku mě sice trošku peskovala za krátké trička, ale měla pravdu. díky ní už teď můžu docela dobře fungovat bez neustále se opakujících zánětů močového měchýře.

• Vynikající, ochotná, perfektní lidský přístup, prostě špica. RR.

• Taky si paní doktorku nemůžu vynáchválit. POmůže se vším!

• Přesně k této paní doktorce chodím, je vážně skvělá! Moc mi pomohla s mými urologickými problémy, vím, že kdykoliv se na ni mohu obrátit, poradí, pomůže!

• Vynikající lékařka, pečlivá, se snahou pomoci. Má úžasný lidský přístup, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, snaží se pro ně udělat maximum!!!