Tapování

MUDr. Jana Kamitzová je velmi zkušená lékařka, absolventka 1. lékařské fakulty University Karlovy v Praze, s atestací z interního lékařství, s atestac...

• rehabilitační a fyzikální medicína

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulance

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulance Rehabilitační a fyzikální medicína

Velice děkuji paní Mudr. Janě Kamitzové ,má "Zlaté ruce",vždy příjemná,milá, vstřícná,ochotná pomoci i poradit.
Paní doktorku navštěvuji tři roky a jsem velice spokojená i moji známí jsou rádi,že jsem jim paní doktorku doporučila.
Docházím i na plynové injekce,které opravdu pomáhají.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulance Rázová vlna

Výborná a velmi vstřícná paní doktorka, vše ochotně vysvětlí. Jsem po druhé rázové vlně.
Moc děkuji !

Při pobytu v lázních jsem si oblíbila aplikaci plynových injekcí do kolen. Podařilo se mi po návratu do Prahy najít rehabilitační oddělení Palas Athéna s.r.o. v Kosmické ulici na Hájích, kde injekce aplikují.
Po dohodě s Mudr. Kamitzovou jsem se rozhodla o zakoupení ( 2x5+1zdarma) -12 aplikaci, tj. 12 návštěv.
Při jedné z návštěv jsem se paní doktorky zeptala, co se mi stalo, když musím kulhat z důvodu bolesti nohy až do třísla...Bez dlouhého přemýšlení mi řekla, že bolest je od páteře - předklonila jsem se a potvrdila vyhozené esíčko bederní páteře. Okamžitě mi nabídla pomoc - objednala mne a po několika minutách jsem odcházela z její ordinace jako "znovuzrozená". Moc děkuji!!!!!
Mudr. Kamitzová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem vřele doporučuji. Lenka Basíková

Já nemohu s negativními názory absolutně souhlasit. MUDr.Kamitzová je lékař na svém místě. V tuto chvíli rehabilitaci v Kosmické navštěvuji a mám teprve čtvrté cvičení a fyzioterapeutky mi hodně pomohly. Ikdyž musím hodně cvičit sama doma. MUDr. Kamitzová je velice milá lékařka. Jako jedna z mála lékařů mi konečně vysvětlila v čem spočívá můj problém a čemu se mám vyvarovat. Věnovala mi hodně času a plně ji důvěřuji.Při vstupní prohlídce zatejpovala a efekt zde byl. Rehabilitaci vřele doporučuji!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi příjemný, usměvavý a sympatický člověk. Stejně příjemně na mě působili i zaměstnanci této rehabilitace. Bohužel to je asi tak vše a za to dávám ony 2 hvězdy. Vkládala jsem do tohoto zařízení velké naděje a hodně mě zklamalo - paní doktorkou zvolená rehabilitace mi vůbec nepomohla. Když jsem pak po poslední rehabilitaci byla u paní dr. zpět na kontrole, jen nad mým konstatováním pokrčila rameny a doporučila mi jejich placené služby (např. rázovou vlnu), které jsem však nevyužila, protože jsem po této zkušenosti zařízení přestala věřit.... Když mé bolesti byly stále nesnesitelné, známí mi doporučili soukromou fyzioterapeutku, která mě už během 1. hodiny díky svým nápravným zásahům a pak i následného otejpování zbavila 70% původních bolestí! Bylo to pro mě jako zázrak! Po měsíci jsem tam byla podruhé a došlo k dalšímu zlepšení. Od té doby (to je cca 8 měsíců) jsem tam nemusela - cítím se ok. Takže ne, že to nejde. Jde jen o to nalézt dobrého lékaře, resp. fyzioterapeuta. Paní dr. za dobrého lékaře bohužel nepovažuji, a proto tuto rehabilitaci nedoporučuji.

Paní doktorka by se měla nejdříve představit, vyslechnout pacienta a nečinit neadekvátní a ukvapená rozhodnutí. V mém případě mé chronické obtíže přirovnala k ''léčenému alkoholikovi''. Nenavrhla léčebné řešení a s úsměvem konstatovala přijďte za měsíc na kontrolu. Pracuji jako vysoce specializovaná sestra, neumím si představit , že bych se takto chovala k naším pacientům. Takže se po devíti letech po setkání s paní doktorkou Kamitzovou s tímto zařízením loučím.

Paní doktorka je neuvěřitelně milá,vstřícná a hodná,vše vysvětlí a pozorně vyslechne,vřele doporučuji!
Jana Bělunková

• rehabilitační a fyzikální medicína