DENTEX PLUS, s.r.o.
Heydukova 463/1, Chomutov, Jirkov

Nejlepší zubní lékařka, kterou jako rodina můžeme mít. Ać je to neuvěřitelné, tak i naše děti se k ní těší :-) Velice precizní s lidským přístupem, prostě ukázka toho, jaký by měl lékař být.

Paní doktorku by už za nic nevyměnil. Je to nejlepší zubařka kterou jsem mohl mít (škoda,že né dříve). Je milá,vše perfektně vysvětlí,je povídavá a u práce vše skvěle popisuje, že člověk ví co kdy může očekávat. Ona se snaží nejprve zuby léčit popř. nějak zachránit a né jako jiní kteří by už trhali. No prostě co jiného dodat než je super jak ona tak i celý personál. Vřele doporučuji

Pod vedení pana Dr. Kasla, určitě patří k nejlepším. Je velice lidská, milá, usměvavá. Nikdy mě u ní nic nebolelo. Je jemná a tu mravenčí práci, kterou stomatologie obnáší, neodbude, ba naopak. Zachránila mi tak jeden zub, který jsem vlastní vinou zanedbala a ze kterého moc nezbylo. Po milimetrech mi ho povytahovala, aby mi na něj mohla přidělat umělý, který mě stál o hodně míň, než by mě stál implantát. Nezanedbává ani prevenci a zubní hygienu. Je to mladá "holka", která má úplně jiný přístup k pacientům, než komunismem odkojení lékaři a proto je u ní taky plno. Touto dobou na mateřské. Moc jí to přeju, ale také už se na ní velice těším. Co se týče kolektivu, děvčata na recepci, nemám námitek, milé, ochotné (hlavně slečna Míša) všem velice doporučuji.

Velice milá doktorka se skvělým přístupem. Škoda, že nám odešla na mateřskou, přešli jsme jinam. Můj syn k ní chodil velice rád, to jak se chová dětem je opravdu super. Je to opravdu skvělá doktorka!