Praktický lékař pro děti a dorost
Březinova 62a, Jihlava

Nejsem člověk, co by se vyžíval v komentářích, ovšem včerejší zážitek jsem se rozhodl nenechat si pro sebe. Mám špatné zkušenosti hned 2. Já sám jsem jako dítě měl paní doktorku jako pediatričku, nevzpomínám si na nic negativního až na vyšetření ohledně ŘP. V době, kdy sem byl dítě, začala móda zkoušení barvocitu na obrázcích s barevnýma tečkama. Měl sem a mám dodnes potíže v těchto obrazcích něco najít a tak mne paní doktorka zkoušela, jestli vidím barvy na tužkách a to tak, že vzala tmavě zelenou tužku, dala jí proti slunci a zeptala se mne na barvu... Myslím, že i člověk, který nemá takovéto potíže, bude mít v tu chvíli docela velký problém. Naštěstí sem se trefil a jezdit mohu.
Po mnoha letech sem už této zkušenosti nedával takovou váhu a když se mi narodil syn, byla paní doktorka jasná volba.
Včerejší zkušenost ale zapříčinila to, že sem se rozhodl změnit synovu doktorku.
Má totiž od pátku od odpoledne silný průjem,zvrací a má teploty mezi 37,5-39,5 stupni. O víkendu obvodní pediatři nejsou k mání a tak jsem navtívil se synem pohotovost. Dostal léky na snížení teploty a uklidnění žaludku. Nikterak se to nelepšilo a tak následovala hned v pondělí ráno návštěva paní doktorky.
Hádejte, jak asi dopadla návštěva syna, který velmi často zvrací a na záchodě sedí klidně i 6x za hodinu... Ti, co tipovali, že nic moc, mají pravdu. Hodinu a půl seděl v čekárně pozvracený a pokaděný. Paní doktorka o stavu věděla a navíc má v čekárně kameru, tudíž velice dobře musela vidět, co se v čekárně děje a jak bývalá žena uklízí, když se znovu projevil dávicí reflex.
Holt měli přednost děti, které občas zakašlaly... Jak sem již výše napsal, se synem tam byla moje bývalá žena a ne já, což bylo štěstí, protože já bych to tak rozhodně nenechal.
Celou situaci dovršila tím, že řekla, ať doneseme vzorek stolice o velikosti hrášku. Myslím, že ve svém věku dokážu už ledacos, leč z průjmu, kde není v podstaě nic než voda, se kousek opravdu velice těžko hledá. Možná máte někdo nějaký tip, mne napadá snad jen jíška...
Toto mi rozhodně jako profi chovámí nepřijde. Když opomenu jak asi bylo synovi, docela lituji i ostatní rodiče, kteří byli svědky tohoto a zároveň doufám, že tento vir oni sami ani jejich ratolesti nechytili. Chci se jim i tímto omluvit, leč selhání bylo jinde, ne na naší straně..

Za mne... toto již nehodlám nikdy opakovat a raději přejdu k jiné doktorce nebo doktorovi a doufám, že bude mít lepší přístup.

S paní doktorkou i sestřičkou sem velice spokojena. Obě jsou milé, ochotné a vnímavé. Vždy rády pomůžou, a že zdravotních problémů máme víc než dost, nikdy jsem u paní doktorky nenarazila na nějaký problém, který by nevěděla jak má řešit. Buď si poradila sama, nebo nás poslala ke specialistovi. Prostě oboum patří 1*

Velmi dobře rozumím hodnocení z 15. dubna, protože jsme si podobné chování ze strany p. doktorky kdysi užili taky. Jediný rozdíl je snad jenom v tom, že zatím co teď kouká do počítače, tehdy usilovně listovala
v jakési knize a z té čerpala moudra, nebo vědomosti. Sestřičky jsme tam zažili dvě a obě měly hodně
daleko do profesionálního chování.Sice už bydlíme dávno jinde, ale ještě si občas vzpomeneme na trochu tristní návštěvy v této ordinaci.

Paní doktorka mi už od dětství pomáhala a pečovala o mě. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě u ní. Bude se mi docela po dětském oddělení stýskat.
I sestřička je moc milá, netváří se protivně, je přátelská. Ti, co tu píší, že paní doktorka kouká do počítače, a že je odpálkuje .... nedošlo vám, že má další spoustu pacientů a starostí?

Nepatřím k těm, co píší hodnocení..ale teď jsem udělala výjimku. Musím se žel ztotožni s hodnocením níže uvedeným z 15.4..Mohla bych to opsat, jako by mi dotyčný mluvil z duše. K paní doktorce jsem se přihlásila s miminkem, protože jsem na ni slyšela velkou chválu. Ze začátku jsem byla nadšena přístupem. Postupně ale toto nadšení vyprchalo, protože mám jednoduše při každé návštěvě dojem, že jsme pacienti nad limit, který může paní doktorka zvládnout. Neustálé omluvy, že zrovna nemá čas, zrovna je školení, zrovna je prostě něco důležitějšího. Vyřízení jsme za pět minut a to mám v hlavě ještě pár otázek, které by nezabraly mnoho času,ale na které se potřebuji zeptat, protože mám první miminko a doma mi to pak dělá starosti. To, že se dívá do PC, když s ní mluvím, je opravdu hodně neprofesionální a jen to zvyšuje dojem, že na nás nemá čas. Celkově jsem velmi zklamaná a již bych paní doktorku nikomu nedoporučila. Možná jsme si jen nesedly. Je to možné. Možná někomu přístup "šup šup" sedí, ale mně ne. Potřebuji vylíčit, co miminko trápí a podat přesné info, ale také přesné info dostat...ne dostat letáček nebo jednovětnou odpověď. Nyní náš problém řeším s jiným lékařem a jsem spokojená s úplně jiným přístupem. Je mi líto, že tohle musím napsat, nijak si v tom nelibuji, ale třeba to nějaké novopečené mamince pomůže vybrat lépe.

Paní doktorka je hodná a zkušená. Vždy si byla vědoma toho, že před ní hlavně stojí pacient a ne další člověk, který jí chce přidělat práci. Což se od některých a ty nebudu jmenovat, říci nedá. Velmi pečlivě si vedla moji dokumentaci a velmi dobře mě léčila. A mého bratránka také. Ten jí dokonce potřeboval víc než já, když byl ostatním na obtíž. A za to jí sem patří můj dík.

Přešli jsme k paní doktorce od jiné nejmenované doktorky a byla jsem v údivu. Naprosto perfektní přístup, to jsme na Vrchlickém nazažili... Žádné rychlé prohlídky, ale pečlivé, žádné divné pohledy, když člověk něco neví a zeptá se.. Prostě jsme naprosto spokojeni!!H.V.

bez

Paní doktorka je sice pohotová,rozumé své práci,ale někdy mě její chování a i chování její přesladké sestřčky zaráží..nevím,proč označuje dítě,které v roce leze po vyštřovacím stole za divocha a že maminko,vy si s ní ,ale užiejete že? celá maminka,takovýhle řeči mě dost vadí,vše si najdete v brožůrkách a sestřička to její vakcínečku atd..nejsme ti,co by marodily,ale když tam člověk jde,tak paní doktorka kouká do PC a když se člověk chce na něco zeptat,tak Vás stejně odpálkuje jednou větou a nakonec z Vás udělá blbce..jako pedatr je výborná,ale chování má děsné!! uráží mě to a nejen mě..ano,je vzdělaná,ale je to její práce jako my všichni máme svojí,ale nikde není psáno,že bude se vyysmívat nebo dělat z někoho blbce...

Výborná lékařka, mám s ní velmi dobré zkušenosti. K synovi se chová velmi příjemně, je pečlivá, pomůže, poradí, využívá i homeopatickou léčbu. Jsme s ní velmi spokojeni, umí s dětmi jednat a hlavně nic nezanedbá.