Velmi hodná, ochotná a příjemná paní doktorka se skvělým přístupem. Sestřička taky supr. Doporučuji!!

Vstřícná, milá lékařka, mohu jen a jen chválit.

občas čtu ty slaboduché výlevy chudáků,kteří se k negativnímu hodnocení neumí postavit čelem.proto vyjadřuji nesouhlas s jejich hodnocením. My nemáme jediný
důvod nepodpořit kladné hodnocení!a podpoříme opakovaně i z jednoho PC.

Paní doktorka napíše ochotně recept,ale nejlépe co si hradí pacient sám.Z vlastní zkušenosti vím,že pacienta moc nevnímá co jí říká,neprohlédne a mám pocit,že se dokonce štítí nemocného dotknout.Snahu pomoci nemá,vyčkává až se situace vyřeší sama(smrtí).Nejraději píše léky na KT všem stejné.Jako doktorku ji neuznávám a jsem přesvědčena,že nedělá dobré jméno svému tatínkovi.

My jsme spokojená rodina 4x hlasujeme!!!

Jelikož povedený synáček je vystudovaný právník, tak má v hlavě asi rozum, ne? Fakt nechápu, kde se v lidech bere ta závist, pokud se druhým daří dobře. Mít chytré a úspěšné dítě se asi nepoštěstí každému, že, milý pisateli předchozí recenze. Já, moji rodiče a jednou i moje děti zůstaneme paní doktorce věrní. Znám ji jako milou a vždy ochotnou pomoci. Vážím si jejího odborného názoru i vlídného chování.

I my jsme zaregistrováni všichni a nechceme měnit!!!

Jsem u paní doktorky zaregistrován již dlouhou dobu a nemůžu si ji vynachválit. Je to člověk na svém místě. Vždy mi pomohla nebo aspoň poradila.

Paní doktorka je naše sluníčko, kdykoli potřebujeme, je ochotná a k dispozici. Celá naše rodina je u ní již velmi dlouho, před ní byli moji rodiče u jejího tatínka a všichni jsme maximálně spokojení. Komu její péče nevyhovuje, ať se přehlásí jinam, má svobodně na výběr!!!!

Celá rodina jsme spokojeni, nikdy bychom neměnili!!!!!