Adresa

Zdravotní středisko Janského Olomouc
Janského 24, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Zdravotní středisko Janského Olomouc Jiný

Horší přístup lékaře jsem ještě nezažila objednání přišli sme se synem o 10 minut dřív i s dcerou jeden rok vylezla z ordinace okamžitě roušky OK chápu a kočár ven tam nemá kočár co dělat a nezajímá mě jak si to uděláte tak asi nechám roční dítě venku před budovou.A závěr najděte si jiného doktora no určitě bych u ni nenechala už syna vyšetřit.Dá se stim něco dělat ?Kde si stěžovat?

A
Umístění: Zdravotní středisko Janského Olomouc Jiný

Velmi špatná komunikace s pacientem,arogance,nevstřícnost,ppacienta přehlíží-absolutně žádná empatie.

Ověřený profil
Umístění: Zdravotní středisko Janského Olomouc Natekle ocicko - dcera 2,5 roku

Jsem otřesena neprofesionálním, povýšeným a arogantním vystupováním paní doktorky. Jen mala ukazka - jsme v cekarne, doktorka otevre dvere, na dceri vidim, jak se zacina bat a trast se, klepajicim hlaskem na krajicku rika pani doktorce "Elenka uz dobry ocicko" a doktorka se ani neusmeje, a jen rekne "co je, ty se uz bojis, zatim nemas ceho", po vysetreni dcera vezme do rukou krtecka, ktery je postaveny vedle zidle, na ktere jsme sedeli, doktorka okrikne dceru, ze tohle neni detsky koutek, at to vrati na misto. Kdyz dcera pri vysetreni zacla plakat a kopat, tak na ni zvysila hlas a rika "ale notak, to snad neni nutny", mne vynadala take skrz nescet veci. Pokud mate moznost, zajdete k jinemu lekari. Tady k te pani nikdy.


R
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodil velmi dlouho a pořád jsem ji dával šance na zlepšení přístupu k pacientům, ale pohár mé trpělivosti se postupně naplňoval...Pokud by se předávali ocenění-DOKTOR AROGANT-tak má můj hlas. Naštěstí jsem prešel k jiné pi. doktorce, ale dneska jsem šel na kontrolu se svou dcerou, která, ale neměla kartičku pojištěnce a ta mě moji dceru neošetřila a nedala mě ani razítko do propustky...zarazilo to i moji 9-letou dceru, která se mě ptala, co se stalo paní doktorce...Co jsem ji na to mohl odpovědet si každý domysli sám( jinak se považuji za slušného člověka...). Výsledkem všeho je fakt, že i moje dcera bude codit k jiné paní doktorce...


H
Ověřený profil

Protoze pracuji ve zdravotnictvi, tak me opravdu zarazi, jak muze pani doktorce prochazet jeji chovani. Paní doktorka je neprofesionální, arogantní a nepříjemna. Nabízí zbytečne předražene oční kapky se zakoupením primo v ordinaci ( v lékárně jsou o 60 Kč levnejsi). Poslouchat komentáře, že na vás pojišťovna nešetřila, když jste po transplantaci ( a to v případe, kdy byla nemoc způsobena lekarem a vedla k transplantaci!!!) je od lekarky uboha. Člověk by raději byl zdravy, aby nemusel vyuzivat lékaře a čas by trávil příjemněji.


J
Ověřený profil

Velice ráda se tu podělím o svůj názor a přidám se k dalším nespokojeným pacientům. Arogantní a neochotná lékařka. Pro zapomenutí kartičky pojištěnce nám bylo doporučeno se pro ni vrátit (nejsme z Olomouce) nebo placené vyšetření cca za 600,- Kč a s argumentem, že víc už na nás nemá čas, ať ji více nezdržuji (to vše v čase, kdy jsme byly objednané). Ne, nemám již zájem paní doktorku podporovat a navštěvovat. Ušetřím si nervy a pozitivní energii, kterou paní doktorka rozhodně nevyzařuje. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !


M
Ověřený profil

Podívala jsem se zde jestli mám na paní doktorku jen já takový názor,ale kupodivu je Nás daleko víc a opravdu paní doktorku nikomu nedoporučuji. Je velice arogantní,nepříjemná a neprofesionální s naprostou neochotou pomoct pacientovi a vyjít mu vstříc. Má 90-ti letá babička by si určitě trochu vstřícnosti a ochoty zasloužila. Myslím že takové chování lékaře by si zasloužilo prověření lékařskou komorou. Totálně kazí pověst poslání lékaře...


B
Ověřený profil

K paní doktorce docházím 20 let a sama se divím vlastní trpělivosti, bohužel v Olomouci není moc na výběr. Je ztělesněním arogance a neochoty, diagnózu si v podstatě musíte stanovit sami, čekací doba v čekárně je zpravidla 2 hodiny, byť jste objednaní na určitý čas. Sestry se tam neustále střídají, žádná nevydrží, momentálně paní doktorka sestru nemá. Ačkoliv je provozní doba ordinace v pondělí do 19 hod, paní doktorka mi v 18:03 odmítla vydat objednané kontaktní čočky s tím, že provozní doba v nepřítomnosti sestry neplatí, že platí hodiny ordinační (tzn. do 18ti, přitom nikde na dveřích jsem tuto změnu nenašla), že už má padla a vypnutý počítač (přitom jsem je tam měla nachystané v pytlíčku a stačilo jen doplatit peníze k předem složené záloze a ze systému by s trochou ochoty šly odepsat další den). Když jsem si vyžádala kartu, odmítla mi ji vydat s tím, že si o výpis ze zdravotní karty musím předem zažádat a zaplatit ze zákona 250 Kč, poté mě znovu upozornila, že už skončila a nebude se se mnou bavit a zabouchla mi dveře ordinace před nosem. Po poslední návštěvě jsem za dva dny dostala zánět spojivek, byť mě paní doktorka vyšetřila a řekla, že je vše v pořádku. Jednou byl se mnou v ordinaci z nepochopitelných důvodů její pubescentní syn. Nedoporučuji.


Ověřený profil

Já mám s pani doktorkou dobré zkušenosti.To,že se některým pacientům nezamlouvá,je věc jiná.Ráda si vyslechne pacienta a udělá pro něho podle mě maximum.Proto jezdím k ní i 11 km,přestože mám jiné oční lékaře podstatně blíž.Jsem s ní OPRAVDU spokojený.Pepa


Z
Ověřený profil

Velmi nepříjemná paní doktorka, která Vás nechá platit i za co nemusíte. Do ordinace jsem chodila se starším synem a jelikož jsem neměla hlídání, musela jsem vzít s sebou i malou dceru. Paní doktorka mi nedovolila s kočárkem vjet dovnitř a když jsem si vzala malou do náruče, okomentovala to negativně. Platila jsem poměrně vysoké částky za kontaktní čočky a když jsem chtěla doklad pro pojišťovnu k proplacení, nedala mi ho, jelikož byla naštvaná, že už od ní čočky brát nebudeme.. Ty co jsem dostala, byli vypsány tak, že to neproplatili. Dokonce se na pojišťovně divili, za co to vlastně platím. Pokud budete dělat vše podle paní doktorky, tak tam zřejmě vydržíte, ikdyž její chování není vůbec příjemné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu