Samostatná ordinace PL - stomatologa
Žižkova 282, Český Brod

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Jiný

s negativním hodnocením nemohu souhlasit,je to soubor nesmyslů k paní doktorce chodím již 20 let a to i moje žena a vždy paní doktorka odvedla profesionální práci a to i lidský přístup k pacientům,mohu jen doporučit.......

Dobrý den já jsem měla strach ze zubaře jen paní doktorka mě dokázala překonat strach a mám k ní velkou důvěru a za to jí moc děkuji Magdalena

Určitě nedoporučuji. V ordinaci je milá jen sestřička a to nestačí.
Ošetření není kvalitní. Od paní doktorky mám tak zničené zuby, že mi je jiná lékařka bude dávat dohromady ještě řadu měsíců a bude mě to stát majlant.
Dr. Hanzlíková si zoubky v mládí připravila tak, aby ve středním věku na nás pěkně vydělala. Teď jsem nucena všechny špatně vyvrtané zuby nahradit za drahé korunky.
Raději hledejte jinde!!!! Odsud utíkejte a rychle. :-(

Odbornice na svém místě. Něměnila bych a doufám, že nikdy ani nebudu muset. Vřele doporučuji!

Je to doktorka s kterou jsem osobně spokojen.A takových je málo.Milá a ochotná a hlavně odbornice na svém místě.

Dobrý lékař

Bohužel nemohu s níže uvedenými názory souhlasit. V ordinaci jsem byl často spokojený. Po čase to však již bylo podstatně horší. S odstupem pár let (cca 3 roky) začaly se zuby velké problémy - kaz pod plombou, špatně vyplněné kořeny zubů, chybně zbroušené korunky, ... Jinými slovy - na popovídání lékařka velice vhodná, na stomatologii nikoliv. Tuto lékařku bych nikomu nedoporučil :-(

Paní doktorka je velmi milá,hodná,ochotná.Sestřička také.

Velmi pečlivá a ochotná. Jen a jen chválím a přeji všem aby se dostali na její křeslo.

Velmi ochotná, napomocná - nemůžu najít ta nejlepší slova pro ni. Vždy mi pomohla a to velmi dobře.