MUDr. Jana Hájková

Pediatr Více

České Budějovice, Kadaň 2 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Jana Švermy 1696, Kadaň

Pediatrie
Pražská 71, České Budějovice

Jsem s touto lékařkou spokojená

Paní doktorka je super človíček!Léčí už jen tím,že to s dětmi prostě umí.To,že tady někdo píše,že je přestárlá a může lecos zanedbat a pak se pod to ani nepodepíše je pokrytectví!!!A co si budeme povídat mladá doktorka může taky lecos zanedbat už jenom proto,že nemá tolik zkušeností a léta praxe jako lékařky starší.Prostě každopádně jsem opravdu šťastná,že mohu s dětmi chodit právě tam kde,na nás vždy čekají usměvavé a vlídné tváře paní doktorky a sestřičky.Moc si obou vážím.

K paní doktorce chodily obě moje děti od narození a mohu říci, že na ní s láskou vzpomínají dosud, obdivuji ji, jak přes velké množství pacientů si pamatovala vždy jejich jména i problémy, nechala pozdravovat a sestra byla také vždy milá a příjemná

Je to skvělá doktorka, souhlasím s názorem, že se snaží léčit bez antibiotik, což se jentak u některých doktorů tak často nezažije... Její vystupování je moc příjemné a nejen její, ale i její sestřičky, s čímž se také u spousty lékařů nesetkáte... já trpěla vždycky syndromem bílých plášťů, ale u paní doktorky mě to přešlo...:-)

Paní doktorka je dobrá. Nejraději vše léčí kašlavkou. Má spoustu zkušeností.

Chodím k paní doktorce měla jsem na noze výrustek doporučila vyříznout,ale že mě pošle ještě na sever.Na severu mi dali na to mastičku a vyrůstek už na noze nemám.

Na prvni pohled stara. Ale o to zkusenejsi a s vetsim nadhledem.

Nedoporučuji, chodila jsem k paní Dr. jako dítě ,od malicherností jako špatně píchnuté uši na naušnice (později jsem nechala píchnout jindy na správné místo) , zanedbané šilhání jednoho oka, a věčné léčení angín 9krát do roka, načež rozhodla vytrhnutí mandlí , jsem se v poslední chvíli dostala k jiné Dr. , která rázně zamítla trhání mandlí s tím že po tomto zákroku nastává další problém a to neustálý kašel. Nová Dr. mě tedy vyléčila během krátkého času bez antibiotik a zachránila moje krční mandle před operací.Rozhodně nedoporučuji.

pani doktorka je moc hodná, ochotná a hlavně má obrovskou praxi, sestřička je skvělá člověk na pravém místě!!! takže bych neměnila a mohu jen doporučit.

myslím, že věk nehraje roli. Má podle mě obrovskou praxi a je svědomitá. Sestřička je velmi příjemná. Nemám výhrad.Vždy nám pomohli a poradili.