MUDr. Jana Hájková

Pediatr Více

České Budějovice, Kadaň 2 adresa

13 názor

Adresy (2)

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Jana Švermy 1696, Kadaň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Pediatrie
Pražská 71, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsem s touto lékařkou spokojená

K
Ověřený profil

Paní doktorka je super človíček!Léčí už jen tím,že to s dětmi prostě umí.To,že tady někdo píše,že je přestárlá a může lecos zanedbat a pak se pod to ani nepodepíše je pokrytectví!!!A co si budeme povídat mladá doktorka může taky lecos zanedbat už jenom proto,že nemá tolik zkušeností a léta praxe jako lékařky starší.Prostě každopádně jsem opravdu šťastná,že mohu s dětmi chodit právě tam kde,na nás vždy čekají usměvavé a vlídné tváře paní doktorky a sestřičky.Moc si obou vážím.

K paní doktorce chodily obě moje děti od narození a mohu říci, že na ní s láskou vzpomínají dosud, obdivuji ji, jak přes velké množství pacientů si pamatovala vždy jejich jména i problémy, nechala pozdravovat a sestra byla také vždy milá a příjemná


I

Je to skvělá doktorka, souhlasím s názorem, že se snaží léčit bez antibiotik, což se jentak u některých doktorů tak často nezažije... Její vystupování je moc příjemné a nejen její, ale i její sestřičky, s čímž se také u spousty lékařů nesetkáte... já trpěla vždycky syndromem bílých plášťů, ale u paní doktorky mě to přešlo...:-)


Paní doktorka je dobrá. Nejraději vše léčí kašlavkou. Má spoustu zkušeností.


Chodím k paní doktorce měla jsem na noze výrustek doporučila vyříznout,ale že mě pošle ještě na sever.Na severu mi dali na to mastičku a vyrůstek už na noze nemám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Na prvni pohled stara. Ale o to zkusenejsi a s vetsim nadhledem.


M

Nedoporučuji, chodila jsem k paní Dr. jako dítě ,od malicherností jako špatně píchnuté uši na naušnice (později jsem nechala píchnout jindy na správné místo) , zanedbané šilhání jednoho oka, a věčné léčení angín 9krát do roka, načež rozhodla vytrhnutí mandlí , jsem se v poslední chvíli dostala k jiné Dr. , která rázně zamítla trhání mandlí s tím že po tomto zákroku nastává další problém a to neustálý kašel. Nová Dr. mě tedy vyléčila během krátkého času bez antibiotik a zachránila moje krční mandle před operací.Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

pani doktorka je moc hodná, ochotná a hlavně má obrovskou praxi, sestřička je skvělá člověk na pravém místě!!! takže bych neměnila a mohu jen doporučit.


L

myslím, že věk nehraje roli. Má podle mě obrovskou praxi a je svědomitá. Sestřička je velmi příjemná. Nemám výhrad.Vždy nám pomohli a poradili.


Došlo k chybě, zkuste to znovu