Praktický lékař pro dospělé
I. P. Pavlova 69, Olomouc

Paní doktorka by mohla více naslouchat a mít lidštější přístup. Hůl jsem nad ní ovšem zlomila ve chvíli, kdy mi napsala antibiotika, ačkoli jsem je naprosto nepotřebovala (což jsem bohužel zajistila až po jejich dobraní a dodnes lituju, že jsem byla tak hloupá).

Chodím k ní už řadu let, no přístup k pacientovi nic moc, jakoby člověk otravoval. Zato sestřička je moc milá, vždy usměvavá, prostě super! Dávám 3 hvězdičky.

Naštěstí nebývám nemocná, takže nemusím k p. doktorce skoro chodit. Je pravda, že když už musím, tak nerada. Možná je to náhoda, ale pokaždé se setkám naprostou lhostejností, odměřeností, nulovou empatií. Zato sestřička (Kytková) je naprosto skvělá, vesele naladěná, milá, ochotná, takže celkově dávám 3 hvězdičky.

Tato lékařka je velmi neochotná a nemá zájem vám pomoci i když trpíte třeba velkými bolestmi,spíše ji obtěžujete.Neumí projevit ani kousek empatie.Spíš máte pocit,že ji váš špatný stav vyloženě těší.Smutné...

vynikající lékařka

vyborna lekarka!

Nedoporučuji. Neochotná, léčí jako kdyby dávala ze svého. I těžce nemocné pacienty, ne jen sezonní nemocné.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,hlídá si veškerá pravidelná potřebná vyšetření, reaguje na výsledky.

Zodpovědná,ochotná s dobrým přístupem k pacientům.