Jana Forejtová

Pediatr

Kontaktní informace

• Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.Služby: pravidelné zdravotní prohlídky

Pani doktorka je nejlepsi pediatr, s kterym jsem se setkala. Presly jsme k ni s 4 mesicni dcerou od jine lekarky a opravdu rozdil je veliky - odbornost, lidskost, laska k detem a zajem o ne. To vse dohromady dela z MUDr. Forejtove spickoveho lekare. Sestricka je take moc mila a velmi ochotna.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

S paní doktorkou i se sestřičkou jsme velmi spokojeni - hlavně naše dětičky :-) milé jednání a profesionální přístup...a výhoda komunikace i přes e-mail ...vše bylo řečeno v ostatních hodnoceních...Neměnili bychom :-)

• D

Profesionál s lidskou tváří :-) Když si zlomí nohu, tak svým pacientům alespoň píše a to takovým způsobem, že si její zprávy lze schovat a používat je jako taháky při nejčastějších problémech ratolestí. Na rozdíl od mnohých nepředepisuje nutně léky, když vidí, že jde jen o chřipku apod. Je ochotná vysvětlit jakýkoliv dotaz a umí jednat se svými malými pacienty. Osobně si cením hlavně toho, že nevnucuje žádné preperáty farmaceutických firem, ačkoliv se tak jistě připravuje o nemalý zisk. Ve zkratce tedy rozumný, přátelský a profesionálně na vysoké úrovni - člověk na svém místě.

• S paní doktorkou Forejtovou jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.V čekárně se nečeká dlouho, práce jí jde od ruky, s dětmi to umí.

• Velmi milá a ochotná, s dětmi velice pěkně komunikuje a je cítit, že je má ráda.
      Jsme velice spokojeni a kéž by bylo více takovýchto profesionálů.

• Velmi pečlivá, ochotná lékařka se skvělým přístupem k dětem.

• A

svedomita,pecliva lekarka se skvelym pristupem k detickam a to same pani sestricka.

• P

Vždy velmi příjemná, milá, sympatická....ráda jsem k ní chodila jako dorost, a ráda jsem k ní přihlásila i svého syna,...

• J

Milá, vstřícná, precizní, chápající, ochotná kdykoli pomoci. Má ráda děti a ony mají rády ji.... je prostě nejlepší.

• J

Bezvadná paní doktorka, milá, vstřícná, ochotná k návštěvám i ve svém volném čase a hlavně, děti se jí nebojí.