Provoz kožní ordinace
Sokolská 8, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Provoz kožní ordinace Bežná kontrola

Pani Doktorka je moc příjemná a profesionálka, která ví co dělá. Má citlivý a profesionální přístup k pacientům. Má v tom dlouholetou prax a systém. Z čeho pramení i propojení chirurgie, kde již nemusíte konzultovat s někým jiným, když jdete na vyřezaní problematických znamínek. Mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem se dostala na doporučení švagrové. Mám dlouholetý problém s atop. ekzémem a chtěla jsem si nechat prohlédnout znamínka. Paní doktorka byla moc příjemná a já díky její léčbě mám po mnoha letech potíže jen velmi zřídka. Nebezpečná znamínka odstranila. Mohu jen doporučit.

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Dokud jsem řešila malý flíček na krku, bylo to v pořádku, když se mi ale zhoršil ekzém, dala mi masti, které mi ho naopak zhoršily. Protopic který sice použiji jen 2x za měsíc, když už se to opravdu nedá vydržet, mi vůbec nenabídla. A na rozdíl od předešlé autorky jsem ho od nové paní doktorky dostala na předpis a určitě stál kolem 100 Kč. Odmítla mě také poslat na alergologii, tam mi později zjistili velmi silnou alergii na nikl a chrom - od té doby co se těmto látkám vyhýbám, mám ekzém mnohem lepší. Nová paní doktorka má určitě lepší a citlivější přístup.

Při první návštěvě mi paní doktorka předepsala mast na vyrážku s tím, že pokud by se to nezlepšilo předepíše mi jinou. Ta druhá měla být mnohem dražší a že by tedy bylo zbytečné ji kupovat, ale byla jsem ujištěna, že by to po této mělo zmizet. Na druhé návštěvě, potom co první mast nezabrala, jsem dostala recept na mast Protopic (cena asi 380,-) a když jsem odcházela paní doktorka mi sdělila, že mi minule přece hned říkala, že ta první nezabere. Odcházela jsem naštvaná, zbytečně jsem vyhodila 60,- Kč za první mast a po třech týdnech jsem zjistila, že jsem zbytečně vyhodila i těch 380,- Kč. Od paní doktorky jsem odešla a našla si jiného lékaře, ten mi hned sdělil moji diagnozu a byl značně překvapen když jsem mu řekla jakou léčbu na mě paní doktorka praktikovala. Takže moje hodnocení je velmi špatné, protože jsem po léčbě odcházela v horším stavu než když jsem do ordinace vešla. Stejně tak mi připadalo zvláštní když mi kontrolovala znaménka pouze okem.

Při první návštěvě mi paní doktorka předepsala mast na vyrážku s tím, že pokud by se to nezlepšilo předepíše mi jinou. Ta druhá měla být mnohem dražší a že by tedy bylo zbytečné ji kupovat, ale byla jsem ujištěna, že by to po této mělo zmizet. Na druhé návštěvě potom co první mast nezabrala jsem dostala recept na mast Protopic (cena asi 380,-) a když jsem odcházela paní doktorka mi sdělila, že mi minule přece hned říkala, že ta první nezabere. Odcházela jsem naštvaná, zbytečně jsem vyhodila 60,- Kč za první mast, po třech týdnech jsem zjistila, že jsem zbytečně vyhodila i těch 380,- Kč. Od paní doktorky jsem odešla a chodím k paní doktorce Maršálkové. Ta mi hned sdělila moji diagnozu a byla značně překvapená když jsem ji řekla jakou léčbu mi paní doktorka nasadila. A na rozdíl od paní doktorky Filkukové je příjemná a nechová se arogantně. Takže moje hodnocení je velmi špatné, protože jsem po lečbě odcházela v horším stavu než jsem byla na začátku.

Excelentni kozarka! Profesionalni, kominikativni a predevsim ji opravdu zalezi na pacientove zdravi. Byl jsem zde doporucen od mnoha pratel a musim s nimi souhlasit,ze se jedna o nejlepsi kozarku v Brne.

Mam s paní doktorkou výborné zkušenosti..Je fakt,že udělá diagnozu pouhým okem,ale vždy dobrou e její masti či léky zaberou okamžitě!!!!

Dojem s milé paní doktorky nemám dobrý. Působí velice arogantně. Na doporučení známé jsem ji navštívila na kontrolu znamének. Musím podotknout, že mám tělo téměř poseté znaménky. Asi po 5min prohlížení "pouhým okem" mi bylo sděleno, že jedno znaménko je nebezpečné a tak mi doporučuje jeho odstranění. S ohledem na to, že nemělo cenu věci nijak prodlužovat, přistoupila jsem na odstranění ihned. Po zákroku mi to nedalo se paní doktorky nezeptat, jak to vlastně dělá, že pouhým okem dokáže rozpoznat znaménko, které je nebezpečné? Odpověď byla, že když si udělám lékařskou fakultu jako ona, budu to umět taky!! Neskutečné! Teď jsem s hrůzou přečetla zepár recenzí a myslím budu ráda, když nebudu mít žádné další následky. K paní doktorce již nikdy. Dobře si rozmyslete než se necháte od této paní DOKTORKY ošetřit.

S touto lékářkou mám v rodině negativní zkušenost. Je sice komunikativní, ale ohledně výkonu je na tom velmi špatně. Několikrát mi odstraňovala znaménka a po všech mám nějakou jizvu, nebo mi znaménko narostlo zpátky, což se stát může. Jenže paní doktorka odmítla zodpovědnost s tím, že to musel být někdo jiný a že opětovné odstranění provede jedině za poplatek. A takto nejednou. Co je to za lékaře, když neumí opravit svou chybu a ještě nevede správnou evidenci zákroků. Tváří se profesionálně, ale velmi špatný přístup.

Chtěla bych napsat pochvalu na výbornou paní lékařku. Dřívě jsem i s rodinou chodila na kontrolu znamének a v případě exému, kuřího oka atd. v místě bydliště. Syn má po odstranění jizvy jako po "průstřelu pistolí." Bohužel na celý život. Já s kuřím okem jsem chodila roky na kontroly a nic. Naštětsí jsem se dostala přes známou k paní doktorce a nemohu si ji vynachválit. Jsme strašně spokojení. Paní doktorka nám vždycky profesionálně poradí, kuří oko odstranila hned na první návštěvě a na znaménka jezdíme pravidelně. Po odstranění nemáme žádné jizvy. Mohu všem jen doporučit.