MUDr. Jana Dušková

Zubař Více

Lysá nad Labem 1 adresa

Soukromá zubní ordinace
J. A. Komenského 1534, Lysá nad Labem

souhlasím, já osobně jsem docházela na pravidelné půlroční preventivní prohlídky a žila v domění, že je můj chrup v pořádku; nicméně po mém přěstěhování se a s tím spojený nový zubní lékař nepříjemné překvapení, že mám "hubu plnou kazů", která tam musely být hodně dlouho; vím, že lékaři mají těžké poslání a těžkou práci - mluvím teď o těch nemocničních, ovšem z těch soukromníků se bohužel z řady z nich stali obchodníci a to je dle mého názoru i případ paní Duškové, kterou nikomu z Lysé a okolí rozhodně nemůžu doporučit; kdyby aspoň byla příjemná ať už ona nebo její sestřička, ale bohužel :-(

Tak tohle jsou akorát pomluvy. Je sice pravda, že je to trošku neosobní přístup, ale nikde není dané, že je to její povinnost. Chodím k ní už 18 let a nikdy se nestalo, že by "zpravovala" zdravý zub. Ono to taky bude asi trošku o komunikaci, že? A jelikož v okolí Lysé bydlím od mala, tak dobře vím, co tu bydlí za exoty a že málo kdo má slušné vychování, natož slovní zásobu na takové úrovni, aby dokázal popsat svůj problém... Bez urážky, ale pokud si necháváte vrtat a plombovat zdravé zuby, jak vysokou máte inteligenci??? Tipovala bych to na "nic moc sláva"...

Paní doktorka je dobrá zubařka, na kvalitu její práce si nemohu stěžovat. Ceny má také příznivé. Bohužel u ní postrádám lidský přístup. Dokáže být opravdu hodně nepříjemná a vůbec nechápe, že návštěva zubař je velmi stresující záležitost.

Dobrý den, z počátku byla paní zubařka výborná pečlivá, dnes vrtá zuby bez kazu a je jí jedno jaké to jsou, na přední zuby mi dala černou blombu ale ke všemu jsem tam neměl ani kaz! Asi potřebovala peníze nebo nevím takhle mi zničila už pár zubu bez kazu vyvrtaných nechápu její počínání ale peníze jsou asi peníze na lidech jí nezáleží nerozumím tomu.

Nevím,v čem vidíte hlavní problém? To,že vám doktorka bezdůvodně udělala RTG? Pokud byste měl někdy kaz pod plombou ,stejně jako já,asi byste mluvil jinak. Jen víc takových doktorů,kterým ještě záleží na pacientovi. Za mě má paní Dr. 1-

paní dr. je dle mého názoru dobrý businessman, dříve byla velmi pečlivá a jemná, teď už bohjužel kvalita klesla :-(, jen samé RTG a umělé zuby, prevenci a léčbě se tolik nevěnuje