Nemocnice s poliklinikou - Český Brod
Žižkova 282, Český Brod

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

K paní doktorce jdu pouze s virozami, kdy nema co zkazit predepise mě klasiku Paralen + Mucosolvan na recept, prestože jsou leky bezne dostupne v lekarne bez predpisu!!! a tudiz nemusim za kazdy platit 30Kc.+ cenu léku!neschopenku a jdu. Pokud potrebuji jit k odbornemu lekari, najdu jsi ho sama, a objednam se, coz nastesti uz neni problem. Po zkusenostech s pani doktorkou, kdy me se stitnou zlazou poslala na diabetologii, kde na me koukali, co tam chci, kdyz potrebuji endokrinologa....nastesti kdyz se doktor podival, kdo me tam poslal jen se usmal a poradil kam se mam objednat. Pro me to, ale bylo zbytecne stravene dopoledne a vybrany pul den dovoleny. Navic na vsechno se ji musim ptat dvakrat, nez me odpovi jinak totalni ignorace. Vubec nebere v potaz pokud mam nejakou pripominku a "mele" si porad svou.
Jak uz bylo prede mnou popsano, ze pani doktorka mumla a huhla s kazdym je hned hotova, tak to je pravda. Coz bych i prekousla pokud, by sve profesi rozumela a byla odborne na vysi. Potom pro me neni problem tolerovat i mene privetive chovani. Bohuzel tady se snoubi neschopnost s neochotou. Prijde me, ze si tam odsedi 4 hodiny, ale nepomuze, coz je u lekare problem.
Shrnuti na zaver nemyslim, ze by byla pani doktorka zla nebo arogantni, jenom pri vyberu studia potazmo profese mela zvolit jiny smer.

Navštívila jsem paní doktorku s bolestmi v krku. Na na nástěnce vedle dveří bylo toto upozornění: "Při chřipce, ale i rýmě, kašli a bolesti v krku si okamžitě v čekárně nasaďte roušku a s ní vstupujte do ordinace!! Děkujeme, že neroznášíte bacili na ostaní pacienty. Nikde jsem se s ničím podobným nesetkala.
Navlékla jsem si jeden ze čtyř párů roztrhaných igelitových návleků a poté co jsem byla lékařkou vyzvána jsem vstoupila do ordinace, kde seděla za stolem sestra - nevlídná, zapšklá, mrzutá.
Lékařka - jsem u ní vedená 11 let. Navštívila jsem jí 1x s bolestmi zad a 4x s bolestmi v krku. Dnes mně lékařka poslechla stetoskopem, podívala se do krku, předepsala lék, který si plně hradí pacient a naschledanou. Když se mnou hovořila, tak v jednu chvíli byla otočená zády, huhlala a když byla otočená čelem, tak se mi nepodívala ani jednou do očí. Při odchodu z ordinace jsem jim neprozřetelně popřála hezké svátky a neozvalo se NIC. Je mi skoro 57 let. Domnívala jsem se, že když už jsem se po několika letech konečně objevila zase u lékařky, že provede alespoň preventivní prohlídku. Z dnešního usuzuji, že oběma dámám je pacient na obtíž a proto odcházím k jinému lékaři.

Se vším raz dva hotová. Není jí vůbec rozumět, x krát se jí musíte znova ptát. Huhlá a mumlá si pro sebe a vy pak z receptu luštíte co vám to vlastně předepsala. Nepoznala, že mám ucpané dutiny. Jindy konstatovala (po změření "super" bezdotytkovým teploměrem), že teplotu opravdu nemám (a já si ji doma cca 30 min před návštěvou měřila: 37,8 C...). Přešla jsem jinam.

Bohužel neskutečně náladová. Pokud má dobrou náladu, je skvělá. V opačném případě štěká a odsedkává, což je velminepříjemné. Její sestra je dost nesnesitelná, kvůli ní jsem odešla jinam.

Dobrý den, s paní doktrkou mám jen dobré zkušenosti. V roce 2008 jsem měla určité potíže, které paní doktorka diagnostikovala jen z pouhého popisu mých obtíží. Její diagnóza se poté opravdu "do puntíku" potvrdila odborným vyšetřením, na které mne bez prodlení odeslala. EKG (jako první) pro jistotu nechala udělat ihned v areálu nemocnice. S paní doktorkou jsem spokojená, přestože jsem u ní byla jen dvakrát. Co se týče zdravotní sestřičky, nevšimla jsem si, že by byla taková, jak popisuje jeden z komentářů. Na mne byla milá a zdvořilá. Paní doktorku i sestřičku mohu doporučit.

vždy plynulý chod ordinace,pacienta si sama objedná na odborná vyšetření.Nestane se,že dostanu doporučení a běhám se objednat k odborníkovi či volám odborné ambualnce mimo Český Brod telefonicky.

Zkušená, obětavá lékařka i mimo ordinaci. Kdykoliv ochotná pomoci Vnější projev neodpovídá převažujícím kladným vlastnostem

K lékařce chodím s nemocemi.Chci zjistit,co mi je.Moje lékařka se poptá,zapíše poznámky do dokumentace,vyšetří mne a vždy mi stanoví správnou diagnosu,event. mne pošle k odborníkovi,
nestalo s naší rodině,že by došlo k omylu diagnosy.Co potřebuji se zeptám,lékař má léčit a ne vést plané řeči.

S doktorkou jsem nikdy problém neměla, ale její zdravotní sestra mě donutila k odchodu k jinému lékaři. Nepříjemná, neochotná.

Plně se ztotožňuji s názorem paní Jitky. Já sama mám nepříjemný pocit, když k paní doktorce musím jít. Při hovoru se nedívá na Vás, ale do stolu nebo mimo, nemluví, nebo Vám stroze odpoví, takže máte pocit, že ji svoji přítomností obtěžujete. Takto vnímají paní doktorku i někteří její pacienti, dle rozhovorů v čekárně a i ti, kteří již od ní odešli k jinému lékaři. Obětavost a ochotu, jak píše paní Horáčková si opravdu představuji trochu jinak. U paní doktorky jsem toto nikdy nezažila.