Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Chodím k paní dokrotce už léta a neměnila bych,nejlepší paní doktorka,úžasná osoba,skvělá péče,vždy pomůže

I
Ověřeny pacient

Paní doktora je velmi milá a vstřícná, vždy se snaží najít řešení. Jsme u ní velmi spokojeni.
Ivana F.

Ověřeny pacient

Výborná lékařka, takových je málo.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejen vyjímečný lékař,ale také člověk.Umí se vcítit do pacientových problémů a to nejen po odborné stránce,ale také pomáhá svým lidským přístupem a zájmem o věc.Léčí již desítky let celou naši rodinu ,snaží se vždy co nejlépe nezištně poradit a poskytnout tu nejlepší možnou, lékařskou péči.Vždy ochotně a bez ohledu na svůj volný čas.Společně se sestrami tvoří tým,jaký bychom si představovali ve všech zdravotnických zařízeních.Přeji pevné zdraví všem.

Je příjemná,prostě takových doktoru je zde málo

Ověřeny pacient

Za sebe a za manžela: je nejlepší lékařkou v našem okolí. A že už jsem jich pár za svých 54 let viděla a slyšela a pocítila jejich "nepéči". V našem zdravotnictví, které bylo za posledních dvacet let zcela rozklíženo,je to jediný člověk, kterému věřím. A dokonce manžel odešel od odborného lékaře při řešení jednoho svého problému do péče praktické paní doktorky, protože věřil jejímu úsudku a léčbě víc, než odborníkovi,který se snažil za každou cenu léčit pilulkami (a nebylo to nutné).
Z ordinace odcházím v podstatě zdravá a bez problémů. A to je ta pravá síla lékaře (samozřejmě nemluvím o závažných nemocech).
Paní doktorka Chabičová se postupně stala naší rodinnou lékařkou - přešla k ní snacha a právě se ji chystá navšívit syn a požádat o její péči. A to je pro ni nejlepší vizitka.

Brilantní paní doktorka, která ráda pomůže a poradí. Je špičkou ve svém oboru a jsem rád, že ji mohu veřejně složit poklonu alespoň na tomto portálu.

Výtečná lékařka s pofesionálním a lidským přístupem. Ochotně poradí a pomůže a spolu se sestřičkou tvoří skvěle fungující tandem.

M

skvělá lékařka

Š

Opravdu výborná lékařka,která se rodí jednou za 100 let.Jsem opravdu moc ráda,že jsme v její péči.Moc jí děkuji za celou rodinu.Nesmím zapomenou na sestřičku,která dělá výborně svou práci a je vždy moc milá .Děkuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti