Praktický lékař pro dospělé
Václava Vacka 1668, Ostrava

Chodím k paní dokrotce už léta a neměnila bych,nejlepší paní doktorka,úžasná osoba,skvělá péče,vždy pomůže

Paní doktora je velmi milá a vstřícná, vždy se snaží najít řešení. Jsme u ní velmi spokojeni.
Ivana F.

Výborná lékařka, takových je málo.

Paní doktorka je nejen vyjímečný lékař,ale také člověk.Umí se vcítit do pacientových problémů a to nejen po odborné stránce,ale také pomáhá svým lidským přístupem a zájmem o věc.Léčí již desítky let celou naši rodinu ,snaží se vždy co nejlépe nezištně poradit a poskytnout tu nejlepší možnou, lékařskou péči.Vždy ochotně a bez ohledu na svůj volný čas.Společně se sestrami tvoří tým,jaký bychom si představovali ve všech zdravotnických zařízeních.Přeji pevné zdraví všem.

Je příjemná,prostě takových doktoru je zde málo

Za sebe a za manžela: je nejlepší lékařkou v našem okolí. A že už jsem jich pár za svých 54 let viděla a slyšela a pocítila jejich "nepéči". V našem zdravotnictví, které bylo za posledních dvacet let zcela rozklíženo,je to jediný člověk, kterému věřím. A dokonce manžel odešel od odborného lékaře při řešení jednoho svého problému do péče praktické paní doktorky, protože věřil jejímu úsudku a léčbě víc, než odborníkovi,který se snažil za každou cenu léčit pilulkami (a nebylo to nutné).
Z ordinace odcházím v podstatě zdravá a bez problémů. A to je ta pravá síla lékaře (samozřejmě nemluvím o závažných nemocech).
Paní doktorka Chabičová se postupně stala naší rodinnou lékařkou - přešla k ní snacha a právě se ji chystá navšívit syn a požádat o její péči. A to je pro ni nejlepší vizitka.

Brilantní paní doktorka, která ráda pomůže a poradí. Je špičkou ve svém oboru a jsem rád, že ji mohu veřejně složit poklonu alespoň na tomto portálu.

Výtečná lékařka s pofesionálním a lidským přístupem. Ochotně poradí a pomůže a spolu se sestřičkou tvoří skvěle fungující tandem.

skvělá lékařka

Opravdu výborná lékařka,která se rodí jednou za 100 let.Jsem opravdu moc ráda,že jsme v její péči.Moc jí děkuji za celou rodinu.Nesmím zapomenou na sestřičku,která dělá výborně svou práci a je vždy moc milá .Děkuji.