Praktický lékař pro děti a dorost
Husova 568, Turnov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

pani doktorka me nekolikrat odbyla ze mi nic neni pritom sem mel kasel takovy ze me vyhazovali ze skoly at si du domu lehnout. Kdyz sem po kontrole chtel omluvenku nikdy mi ji nechtela dat a doslo to tak daleko ze sem mel kvuli ni neomluvene hodiny. Az po dohadovani mi zpetne omluvenku dala a me se zrusil trest. Pritelkyne mela anginu a pani doktorka ji rekla at lezi doma. Kdyz pak volali z praxe pani cepkove tak ta jim suverene nahlasila ze u ni moje pritelkyne ani nebyla a ze si vymysli. Muselo se to resit pres reditelstvi skoly protoze pritelkyni malem ukoncili studium a pani cepkova pak uznala ze tam byla ale ze prohlidku nepovazovala za dulezitou. Nedoporucuji!

Vzpomínám si na dobu, kdy měla dcera mononukleózu(bylo jí asi 10 let)a paní doktorka Čepková za ní téměř denně dojížděla domů. Zařídila, aby dcerka nemusela do nemocnice, protože na mě vždy byla velmi závislá a společně jsme se s paní doktorkou shodly na tom, že by pro ni nemocnice byla mnohem větší zátěž, než se léčit doma. Na paní doktorku nedám dopustit. Obdivuji její individuální přístup ke každému pacientovi a lidský rozum, který se neřídí pouze podle nařízení a doporučených pokynů. Podle mě je právě toto umění dobrého lékaře. Myslím, že vždy vše dobře zváží a poradí. Je vynikající a lituji, že druhé dceři je už 18 let a bude zřejmě muset přestoupit k jinému lékaři.

Nejlepší pediatrička, kterou znám.... rádi za ní dojíždíme. Už já jsem k ní jako dítě chodila, teď chodím s dcerou. Velmi pečlivá, milá, stejně tak sestřička. Příjemné prostředí, žádné, nebo minimální čekání, rádi poradí, i po telefonu. Mohu jen doporučit.

Musím říct, že jsem s paní doktorkou velice spokojená. Atmosféra jak v čekárně, tak i v ordinaci je velmi příjemná. Paní doktorka pracuje rychle a efektivně. Je moc fajn.

chodím k paní doktorce od dceřiných 7 měsícu,přestoupila jsem od jiné doktorky,která moc mluvila,vás ke slovu nepustila,takže mám srovnání.
dcerce budou v září 3roky a musím říct .že jsem moc spokojená hezký přístup a i když zavolám ochotná pomoct,jak sestřička tak paní doktorka.nikdy dlouho nečekáme jako jinde skvělé plánování -mužu jen doporučit-opravdu by takových mělo být víc...

Moc doporučuji. Velmi milý, lidský a pohodový přístup. Vůbec se u nich necítíme jako u doktora.

Nejlepší pediatrička, která může být. Naprosto ochotná, milá, vždy dobře poradí a vše řeší s milým úsměvem. Sestřička perfektní!!!

Chtěla bych velmi poděkovat za péči, kterou paní doktorka Čepková věnovala mým třem synům. Je velmi pečlivá, ochotná. Ordinuje v příjemném prostředí s báječnou sestřičkou. Vřele doporučuji, doufám, že náš nový pediatr bude podobných kvalit.

nejlepší lékařka co znám.Dokáže poradit,vysvětlit ihned si ví rady,.Je milá a příjemná to platí i o sestřičce.Je tam příjemné prostředí a hlavně se tam nečeká moc dlouho.Mohu vřele doporučit.

Skvělý a ochotný tým. Chodím k nim se 4 letou dcerou. Nevím co dodat, pomohou vždy, uklidní, nečekáme nikdy déle než 20 minut, paní doktorka je milá a vše řekne narovinu. Poradí po telefonu. Děkuji za vaši příkladnou péči!!!