Fischerova 9, Olomouc
Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ!!! Skvělá diagnostička, vždy vše ví, poradí, pomůže, skvělý lidský přístup a musíme uznat, že i NEJLEPŠÍ SESTŘIČKA NA SVĚTĚ!!! Zorganizovanost chodu ordinace je na perfektní úrovni, úžasný přehled o pacientech, skvělý přístup.

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout. Sestřička je také příjemná a ochotná, má výborně zorganizovány návštěvy pacientů. Mohu opravdu srovnat s tím, kam jsem chodila předtím, změnit paní doktorku a jít k paní doktorce Bomberové bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.

neljepší doktorka jakou znám ,procházím těžkým obdobím a paní doktorka je skvělá ,vyslechne Vás a má nejen profesionální chování ,ale hlavně lidské..... což je v dnešní době zázrak,ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala ,nejlepší doktorka jakou znám ,mělo by být víc takových lékařů ,neměnila bych ,NIKDY

Naprosto nejlepší doktorka na světě!!!!!!! Přestěhovala jsem se daleko, ale za jinou ji v ŽÁDNÉM případě nevyměním. Za život jsem už měla více obvodních lékařů, ale k téhle budu chodit do smrti!!! To je Člověk s velký Č a dokonalý odborník. Prostě ANDĚL!!! :-))

K paní doktorce jsem začala chodit poté, co jsem se přestěhovala do Olomouce a jsem velmi spokojená. Zajistila mi vyšetření u odborníků, díky nimž se vyřešily mé dlouhodobé problémy (moji bývalí lékaři mi neustále tvrdili, že "jen simuluji"). O tom, že je pro ní pacient na prvním místě jsem se přesvědčila ve chvíli, kdy jsem nutně potřebovala doplnit výsledky předoperačního vyšetření a paní doktorka kvůli mně zůstala v ordinaci déle, ačkoliv měla své vlastní starosti. Vím, že se k ní nemusím bát přijít s jakýmkoliv problémem.

SUPER Lékařka s bohorovným klidem a důvěryhodná. Vůbec celá ambulance bez nějakého čekání je i na pocit příjemná. Totéž musím říci i o sesrřičce, která je velmi obětavá.

Přešel jsem k paní doktorce před nedávnem a jsem velice spokojen. Paní doktorka je velice příjemná a opravdu se zajímá o pacienta, na rozdíl od některých jiných lékařů, s kterými jsem se setkal.

K paní doktorce chodím již dlouho a jsem naprosto spokojená. Vždy se s ní dá na všem domluvit a je velmi starostlivá, pečlivá a pozorná. Rozhodně můžu doporučit. Taktéž čekací doba, nejlepší je se objednat a jdete na řadu krásně na čas a nemusíte čekat vůbec.

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a pozorná. Byl jsem u ní zatím jen jednou a už vím, že jinam bych nešel :)

Paní doktorka je velice příjemná pohodová paní. Moc jí fandím a když jsem u ní v ordinaci vždy se mi zvedne nálada protože vždy když jsem v ordinaci vždy se něčemu zasměju. Mám na paní doktorku velice kladné zkušenosti z Mojí ambulance.