Adresa

Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská
Fischerova 9, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

58 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská Jiný

Paní doktorka i sestřička mají lidský přístup, jsou milé a přívětivé ke všem pacientům. Děkuji za jejich dlouholetou péči.

A
Umístění: Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská Jiný

Naprosto nejlepší doktorka, skvělá, empatická, vyslechne, nenutí a pomůže. Sestřička taky, prostě bezvadný tým a jsem vděčná, že jsem u paní doktorky.

P
Umístění: Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská Jiný

Dobrý den
chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji


N
Ověřený profil

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ!!! Skvělá diagnostička, vždy vše ví, poradí, pomůže, skvělý lidský přístup a musíme uznat, že i NEJLEPŠÍ SESTŘIČKA NA SVĚTĚ!!! Zorganizovanost chodu ordinace je na perfektní úrovni, úžasný přehled o pacientech, skvělý přístup.


R
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout. Sestřička je také příjemná a ochotná, má výborně zorganizovány návštěvy pacientů. Mohu opravdu srovnat s tím, kam jsem chodila předtím, změnit paní doktorku a jít k paní doktorce Bomberové bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.


Ověřený profil

neljepší doktorka jakou znám ,procházím těžkým obdobím a paní doktorka je skvělá ,vyslechne Vás a má nejen profesionální chování ,ale hlavně lidské..... což je v dnešní době zázrak,ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala ,nejlepší doktorka jakou znám ,mělo by být víc takových lékařů ,neměnila bych ,NIKDY


M
Ověřený profil

Naprosto nejlepší doktorka na světě!!!!!!! Přestěhovala jsem se daleko, ale za jinou ji v ŽÁDNÉM případě nevyměním. Za život jsem už měla více obvodních lékařů, ale k téhle budu chodit do smrti!!! To je Člověk s velký Č a dokonalý odborník. Prostě ANDĚL!!! :-))


P
Ověřený profil

K paní doktorce jsem začala chodit poté, co jsem se přestěhovala do Olomouce a jsem velmi spokojená. Zajistila mi vyšetření u odborníků, díky nimž se vyřešily mé dlouhodobé problémy (moji bývalí lékaři mi neustále tvrdili, že "jen simuluji"). O tom, že je pro ní pacient na prvním místě jsem se přesvědčila ve chvíli, kdy jsem nutně potřebovala doplnit výsledky předoperačního vyšetření a paní doktorka kvůli mně zůstala v ordinaci déle, ačkoliv měla své vlastní starosti. Vím, že se k ní nemusím bát přijít s jakýmkoliv problémem.


J
Ověřený profil

SUPER Lékařka s bohorovným klidem a důvěryhodná. Vůbec celá ambulance bez nějakého čekání je i na pocit příjemná. Totéž musím říci i o sesrřičce, která je velmi obětavá.


Ověřený profil

Přešel jsem k paní doktorce před nedávnem a jsem velice spokojen. Paní doktorka je velice příjemná a opravdu se zajímá o pacienta, na rozdíl od některých jiných lékařů, s kterými jsem se setkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu