Fischerova 9, Olomouc

Umístění: Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská Jiný

Paní doktorka i sestřička mají lidský přístup, jsou milé a přívětivé ke všem pacientům. Děkuji za jejich dlouholetou péči.

Naprosto nejlepší doktorka, skvělá, empatická, vyslechne, nenutí a pomůže. Sestřička taky, prostě bezvadný tým a jsem vděčná, že jsem u paní doktorky.

Dobrý den
chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ!!! Skvělá diagnostička, vždy vše ví, poradí, pomůže, skvělý lidský přístup a musíme uznat, že i NEJLEPŠÍ SESTŘIČKA NA SVĚTĚ!!! Zorganizovanost chodu ordinace je na perfektní úrovni, úžasný přehled o pacientech, skvělý přístup.

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout. Sestřička je také příjemná a ochotná, má výborně zorganizovány návštěvy pacientů. Mohu opravdu srovnat s tím, kam jsem chodila předtím, změnit paní doktorku a jít k paní doktorce Bomberové bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.

neljepší doktorka jakou znám ,procházím těžkým obdobím a paní doktorka je skvělá ,vyslechne Vás a má nejen profesionální chování ,ale hlavně lidské..... což je v dnešní době zázrak,ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala ,nejlepší doktorka jakou znám ,mělo by být víc takových lékařů ,neměnila bych ,NIKDY

Naprosto nejlepší doktorka na světě!!!!!!! Přestěhovala jsem se daleko, ale za jinou ji v ŽÁDNÉM případě nevyměním. Za život jsem už měla více obvodních lékařů, ale k téhle budu chodit do smrti!!! To je Člověk s velký Č a dokonalý odborník. Prostě ANDĚL!!! :-))

K paní doktorce jsem začala chodit poté, co jsem se přestěhovala do Olomouce a jsem velmi spokojená. Zajistila mi vyšetření u odborníků, díky nimž se vyřešily mé dlouhodobé problémy (moji bývalí lékaři mi neustále tvrdili, že "jen simuluji"). O tom, že je pro ní pacient na prvním místě jsem se přesvědčila ve chvíli, kdy jsem nutně potřebovala doplnit výsledky předoperačního vyšetření a paní doktorka kvůli mně zůstala v ordinaci déle, ačkoliv měla své vlastní starosti. Vím, že se k ní nemusím bát přijít s jakýmkoliv problémem.

SUPER Lékařka s bohorovným klidem a důvěryhodná. Vůbec celá ambulance bez nějakého čekání je i na pocit příjemná. Totéž musím říci i o sesrřičce, která je velmi obětavá.

Přešel jsem k paní doktorce před nedávnem a jsem velice spokojen. Paní doktorka je velice příjemná a opravdu se zajímá o pacienta, na rozdíl od některých jiných lékařů, s kterými jsem se setkal.