Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fischerova 9, Olomouc
Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská Jiný

Dobrý den
chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji


N
Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA NA SVĚTĚ!!! Skvělá diagnostička, vždy vše ví, poradí, pomůže, skvělý lidský přístup a musíme uznat, že i NEJLEPŠÍ SESTŘIČKA NA SVĚTĚ!!! Zorganizovanost chodu ordinace je na perfektní úrovni, úžasný přehled o pacientech, skvělý přístup.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout. Sestřička je také příjemná a ochotná, má výborně zorganizovány návštěvy pacientů. Mohu opravdu srovnat s tím, kam jsem chodila předtím, změnit paní doktorku a jít k paní doktorce Bomberové bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat.


Ověřeny pacient

neljepší doktorka jakou znám ,procházím těžkým obdobím a paní doktorka je skvělá ,vyslechne Vás a má nejen profesionální chování ,ale hlavně lidské..... což je v dnešní době zázrak,ještě jsem se s takovým lékařem nesetkala ,nejlepší doktorka jakou znám ,mělo by být víc takových lékařů ,neměnila bych ,NIKDY


M
Ověřeny pacient

Naprosto nejlepší doktorka na světě!!!!!!! Přestěhovala jsem se daleko, ale za jinou ji v ŽÁDNÉM případě nevyměním. Za život jsem už měla více obvodních lékařů, ale k téhle budu chodit do smrti!!! To je Člověk s velký Č a dokonalý odborník. Prostě ANDĚL!!! :-))


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem začala chodit poté, co jsem se přestěhovala do Olomouce a jsem velmi spokojená. Zajistila mi vyšetření u odborníků, díky nimž se vyřešily mé dlouhodobé problémy (moji bývalí lékaři mi neustále tvrdili, že "jen simuluji"). O tom, že je pro ní pacient na prvním místě jsem se přesvědčila ve chvíli, kdy jsem nutně potřebovala doplnit výsledky předoperačního vyšetření a paní doktorka kvůli mně zůstala v ordinaci déle, ačkoliv měla své vlastní starosti. Vím, že se k ní nemusím bát přijít s jakýmkoliv problémem.


J
Ověřeny pacient

SUPER Lékařka s bohorovným klidem a důvěryhodná. Vůbec celá ambulance bez nějakého čekání je i na pocit příjemná. Totéž musím říci i o sesrřičce, která je velmi obětavá.


Ověřeny pacient

Přešel jsem k paní doktorce před nedávnem a jsem velice spokojen. Paní doktorka je velice příjemná a opravdu se zajímá o pacienta, na rozdíl od některých jiných lékařů, s kterými jsem se setkal.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již dlouho a jsem naprosto spokojená. Vždy se s ní dá na všem domluvit a je velmi starostlivá, pečlivá a pozorná. Rozhodně můžu doporučit. Taktéž čekací doba, nejlepší je se objednat a jdete na řadu krásně na čas a nemusíte čekat vůbec.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a pozorná. Byl jsem u ní zatím jen jednou a už vím, že jinam bych nešel :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti